LAWSTUDIES.PL

LLM Australia - programów LLM Australia LLM

Australia jest najlepszym wyborem dla wielu studentów poszukujących podyplomowe studia prawnicze. Australijski wielokulturowym i międzynarodowym ludność jest atrakcyjny dla wielu studentów przyjeżdżających z zagranicy, jak również jest w stanie doświadczyć tyle co Australia ma do zaoferowania. Różnorodność Australii krajobrazów, różnorodność świeżym powietrzu i dynamicznych miast zachować studenci zajęci w ich wolnym czasie. LLM w Australii może okazać się ciekawe i pouczające doświadczenie edukacyjne.

LLM w programach Australii są doskonałe pod względem jakości według standardów międzynarodowych. Większość programów składają się z rygorystycznym zajęć, a także pracy magisterskiej. Studenci mogą wybrać obszary specjalizacji dla w LLM w programie Australii, takich jak prawo międzynarodowe, prawo podatkowe i globalnego prawa gospodarczego lub prawa ochrony środowiska.LLM w stopniu Australii mogą być uznane w krajach macierzystych i studenci powinni zrobić niezbędnych badań dla każdego z programów szczegółowych w stosunku do ich kraju.

Dowiedz się więcej o na LLM w Australii, przeszukując programów poniżej. Może się okazać, twój stopień czeka na Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Business Administration i Master of International Commercial Law

University of Western Australia Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Perth

Rozwijaj umiejętności przywódcze i zdobywaj głębokie zrozumienie międzynarodowego prawa handlowego.

Master of International Tax

Melbourne Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne + 1 więcej

Melbourne Law Masters to program studiów podyplomowych najwyższej jakości, dostępny dla absolwentów prawa i absolwentów.

Master of Laws (zewnętrzny)

Bond University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Styczeń 2020 Australia Robina + 1 więcej

Bond Law współpracuje ze Szwajcarską Międzynarodową Szkołą Prawa (SiLS), aby zaoferować opcję badania online dla LLM ze specjalizacją w międzynarodowym prawie handlowym i rozwiązywaniu sporów. Specjalizacja została zaprojektowana dla studentów prawa i profesjonalistów kariery z różnych środowisk kulturowych i prawnych, którzy dążą do kariery na wysokim poziomie w międzynarodowej kancelarii prawnej, wielonarodowej firmy lub organizacji rządowej. Cztery przedmioty z 20 cps wykorzystują najnowocześniejsze techniki uczenia się na odległość, aby pokonać dystans między uczniami a ich instruktorami, rówieśnikami i zasobami. Zajęcia online nie więcej niż 20 studentów są nadzorowane przez instruktorów z całego świata.

Magister prawa publicznego, jak i międzynarodowym

Melbourne Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne + 1 więcej

Melbourne Law Masters to program absolwent prawa najwyższej jakości, dostępny do prawa i innych absolwentów prawa. Specjalizacja w prawie międzynarodowym publicznym i skupia prawa międzynarodowego konstytucyjnego, administracyjnego i publicznego w uznaniu rosnącej współzależności prawa międzynarodowego i krajowego.

Magister prawa handlowego

Melbourne Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne + 1 więcej

bogata oferta podlegające Melbourne Law School w prawie handlowym pozwala studentom na dostosowanie programu do uzupełnienia swojej wiedzy fachowej i ścieżkę kariery. bogata oferta podlegające Melbourne Law School w prawie handlowym pozwala studentom na dostosowanie programu do uzupełnienia swojej wiedzy fachowej i ścieżkę kariery. Prawników i innych specjalistów będzie pogłębić swoją wiedzę na temat wielu aspektów prawa handlowego zarówno z punktu widzenia krajowego i międzynarodowego.

Magister prawa bankowego i finansowego

Melbourne Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne + 1 więcej

Melbourne Law Masters to program absolwent prawa najwyższej jakości, dostępny do prawa i innych absolwentów prawa. Specjalizacja w zakresie prawa bankowego i finansowego ma na celu zapewnienie studentów, lekarzy i innych specjalistów z zaawansowaną zrozumienia ram prawnych i regulacyjnych dla australijskiego i międzynarodowego sektora finansowego.

Master of Laws (LLM)

Melbourne Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne + 1 więcej

Melbourne Law School (LLM) jest absolwentem prawa o najwyższej jakości, z jednym z największych zakresów tematycznych na świecie. Ponad 180 przedmiotów oferowanych jest w 2019 roku. Uczniowie zapisani w LLM mogą wybierać spośród wszystkich przedmiotów dostępnych w Melbourne Law Masters, pozwalając im dostosować stopień do swoich zawodowych aspiracji i osobistych zainteresowań.

Master of Laws (wg badań)

Bond University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 104 tyg. Styczeń 2020 Australia Robina

Master of Laws (przez Research) programu składa się z tezy badawczej 50000 wyrazów, zakończona w ciągu dwóch lat w pełnym wymiarze. Teza jest nadzorowane przez fachowców w tej dziedzinie.

Master of Laws

Bond University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 54 tyg. Styczeń 2020 Australia Robina

Master of Laws to kwalifikacje podyplomowe prawo, które zapewnia maksymalną elastyczność i możliwość wyboru z szerokiej gamy specjalistycznych dziedzin, dzięki czemu można zaprojektować stopień swojego pana do własnych obszar zainteresowań i potrzeb zawodowych.

Master of Business Law

Southern Cross University (Online)
Online Zaoczne 16 miesiące Wrzesień 2019 Australia Australia Online

Internetowy Master of Business Law z Southern Cross University umożliwia absolwentom identyfikację ryzyka prawnego i obowiązków w całym biznesie, co skutkuje lepszymi decyzjami biznesowymi.

Master of Laws (LLM)

Australian National University (ANU) - Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 5 lat(a) Otwarta rekrutacja Australia Canberra + 1 więcej

Otwarty dla absolwentów prawa i prawa, ANU Master of Laws (LLM) jest idealny dla tych, którzy chcą zdobyć zaawansowaną wiedzę prawniczą i umiejętności specjalistyczne w wybranym przez siebie obszarze zainteresowań. ANU to najwyżej sklasyfikowany uniwersytet w Australii, a ANU Law School zajmuje 12 miejsce na świecie pod względem studiowania prawa.