LAWSTUDIES.PL

LLM Australian Capital Territory - programy LLM Australian Capital Territory - LLM Australian Capital Territory

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

LLM (Master of Law) jest zaawansowanym stopniu prawo, które pomoże przygotować uczniów ze specjalistycznych szkoleń prawnej. Kursy często łączą badań, zajęć i pracy magisterskiej. Programy LLM często mają od jednego do dwóch lat.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

LLM Australian Capital Territory - Weź LLM Australian Capital Territory. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Laws (LLM)

Australian National University (ANU) - Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 5 lat(a) Otwarta rekrutacja Australia Canberra + 1 więcej

Otwarty dla absolwentów prawa i prawa, ANU Master of Laws (LLM) jest idealny dla tych, którzy chcą zdobyć zaawansowaną wiedzę prawniczą i umiejętności specjalistyczne w wybranym przez siebie obszarze zainteresowań. ANU to najwyżej sklasyfikowany uniwersytet w Australii, a ANU Law School zajmuje 12 miejsce na świecie pod względem studiowania prawa.