LAWSTUDIES.PL

LLM Ameryce Południowej - LLM programów LLM w Ameryce Południowej

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją wiedzę na temat społecznych, kulturalnych, administracyjnych i historycznych punktów widzenia Ameryki Południowej i świata łacińskiego, jest to kontynent dla Ciebie.

LLM Ameryce Południowej - Weź LLM Ameryce Południowej. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister prawa korporacyjnego

Universidad Central Chile
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne February 2020 Chile Santiago

Szkolenie zawodowe Master in Corporate Law z Centralnego Uniwersytetu w Chile zostało wzbogacone o wkład wykładowców akademickich (as) o wybitnym doświadczeniu w dziedzinie prawa, edukacji i badań.

Magister w zakresie rejestracji i prawa nieruchomości

Universidad Central Chile
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne February 2020 Chile Santiago

Szkolenie zawodowe Master in Registration and Real Estate Law z Centralnego Uniwersytetu w Chile szkoli specjalistów, którzy mogą przyczynić się do rozwiązania problemów, które są generowane w dziedzinie prawa nieruchomości i rejestru, w szczególności specjalnych nieruchomości i rozwoju nieruchomości.

Magister prawa procesowego

Grupo Tiradentes
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 374 godziny March 2020 Brazylia Aracaju

Potrzeba praktycznego doskonalenia i nabywania nowej wiedzy teoretycznej pojechać i wykazać zawodów prawniczych znaczenie kształcenia w różnych formach, zwłaszcza że wraz z wejściem w życie w roku 2016, nowego kodeksu postępowania cywilnego, który spowoduje konieczność prawnicy uaktualnić zmierzyć nowy system proceduralny nowego prawa.

Magister prawa konstytucyjnego i administracyjnego

Grupo Tiradentes
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 374 godziny March 2020 Brazylia Aracaju

Jedną z najbardziej uderzających cech ustawy z Socjaldemokratycznej członkowskim jest wyższość Konstytucji. W efekcie, teoria tworzenia uczy, że tak zwany blok konstytucyjny jest tworzona według zasad podstawowych praw i gwarancji i organizacji państwa i uprawnień, które są nazywane jako istotny wymogami konstytucyjnymi.

LL.M.

Universidad Sergio Arboleda
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2020 Kolumbia Bogotá Santa Marta

Program LL.M. oferuje profesjonalistom pole sprzyjających konsolidacji i nabywania kompetencji w zakresie wiedzy i umiejętności wymagane ustawienie akademickiego w