LAWSTUDIES

LLM Ameryka Środkowa i Karaiby - LLM programów LLM w Ameryka Środkowa i Karaiby

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

Kraje Ameryki Środkowej i Karaibów są bogate w kulturze, historii i kultury. Są dumni ze swojej historii starożytnej, a większość obywateli dumni i radość w pokazano ich kraj do międzynarodowych oczy. Wyjątkowa sceneria stanowi kulturalne jedyne w swoim rodzaju spotkanie, które jest nierozerwalnie związane z uczuciem podniecenia i doświadczenie. Ameryka Środkowa to idealne miejsce, aby uziemić siebie w delektując więcej niż kilka z największych przyjemności życia.

LLM Ameryka Środkowa i Karaiby - Weź LLM Ameryka Środkowa i Karaiby. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Laws (LL.M.)

University of Puerto Rico - Río Piedras
Magister prawa (LLM)
<
Studia dzienne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Program Master of Laws ma na celu rozwój prawników w zakresie zasad i procedur systemów prawnych tradycji anglo-amerykańskiej i tradycji prawa cywilnego. The LL.M. Został zapr ...

Czytaj więcej

Licencjat nauk prawnych i społecznych

Mesoamerican University
Magister prawa (LLM)
Lut 2021
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Mesoamerican University oferuje tytuł licencjata w dziedzinie nauk prawnych i społecznych, prawnika i notariusza. Ta kariera ma na celu kształcenie wyszkolonych profesjonalist ...

Czytaj więcej