LAWSTUDIES.PL

LLM Ameryce Środkowej i na Karaibach - LLM programów LLM w Ameryce Środkowej i na Karaibach

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Ci, którzy posiadają tytuł zawodowy w prawie mogą prowadzić zaawansowany stopień naukowy magistra prawa, które jest skróconą jak LLM. Aby wziąć udział w kursie, trzeba mieć pierwszego stopnia w prawo, a także bogate doświadczenie w terenie. Oferowany jest w wielu krajach z całego świata.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

LLM Ameryce Środkowej i na Karaibach - Weź LLM Ameryce Środkowej i na Karaibach. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym (LL.M.)

Leuphana University of Luneburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2019 Wielka Brytania Glasgow Niemcy Lüneburg Barbados Bridgetown + 4 więcej

Dwuletni program studiów LLM oferuje dogłębne studia międzynarodowego prawa gospodarczego z podwójnym dyplomem na Uniwersytecie Leuphana w Lüneburg w Niemczech i na Uniwersytecie w Glasgow w Szkocji lub na Uniwersytecie Indii Zachodnich na Barbados.

Master of Laws (LL.M.)

University of Puerto Rico - Río Piedras
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Portoryko San Juan

Program Master of Laws ma na celu rozwój prawników w zakresie zasad i procedur systemów prawnych tradycji anglo-amerykańskiej i tradycji prawa cywilnego. The LL.M. Został zaprojektowany na jeden (1) rok studiów w celu ukończenia zadania, który może zostać przedłużony maksymalnie do dwóch (2) lat z uzasadnionych przyczyn i składa się z 24 (24) godzin kontaktowych.

LL.M / PGDip w finansach międzynarodowych: prawo i regulacje

Truman Bodden Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Październik 2019 Kajmany Cayman Islands Online + 1 więcej

Zdobądź tytuł magistra prawa (LL.M) lub dyplom podyplomowy (PGDip) w dziedzinie finansów międzynarodowych w piątym co do wielkości centrum finansowym na świecie, znanym ze swojej ekspertyzy w sektorze usług finansowych i związanych z nią ram prawnych oraz standardów zgodności międzynarodowej.