LAWSTUDIES

LLM Albania - programów LLM Albania LLM

Masters of Law, bardziej znany jako stopień LLM, to zaawansowany stopień naukowy zaprojektowany do wykorzystania wiedzy i umiejętności nabytych już w programie Bachelor of prawa. Mimo, że jest to możliwe do wykonywania zawodu prawnika bez LLM w Albanii, wielu studentów, że prowadzi dodatkową kwalifikację LLM jest cennym doświadczeniem dla wielu powodów. Programów LLM zazwyczaj wymagają bardziej skoncentrowane badania na specjalistycznej dziedzinie i pozwalają uczniom rozwijać swoją sieć kontaktów zawodowych w Albanii i za granicą.

LLM programy zwykle trwają rok lub dwa lata i są oferowane w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze czasu pracy na uniwersytetach w Albanii. Badania, praca mistrz 's, zajęć i praktycznej pracy to tylko niektóre z elementów, które zwykle składają się na program LLM w szkołach w Albanii.LLM studentów na uczelniach w Albanii mogą specjalizować się w różnych dziedzinach prawa, i może wybrać skoncentrować swoje badania na obyczajów poszczególnych obszarów, jak również.

Jeśli LLM z uczelni lub instytucji naukowej w Albanii jest to, czego szukają, aby zwiększyć swoje perspektywy kariery cennych kwalifikacji i umiejętności, a następnie przewiń w dół i przeczytaj więcej na temat możliwości, już dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Science w jednym cyklu in-law z Uniwersytetu Stanowego Scutari Luigj Gurakuqi / Albanii

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Magister prawa (LLM)
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Departament Prawa słońca, Z roku. 2016/2017, uruchomiła nowy zintegrowany kurs nauki z Uniwersytetu Stanowego Shkodra Luigj Gurakuqi (Albania). Kurs oferuje studentom możliwoś ...

Czytaj więcej

Magister prawa międzynarodowego i handlowego (llm)

University of New York - Tirana (UNYT)
Magister prawa (LLM)
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
14&nbsp;-&nbsp;30 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program koncentruje się na prawie i uregulowaniach prawnych Wspólnoty międzynarodowej, a także na głównych kwestiach prawnych dotyczących rynków światowych.

Czytaj więcej