W niepełnym wymiarze czasu LLM Albania - programów LLM Albania LLM

W niepełnym wymiarze czasu LLM Albania - programów LLM Albania LLM

Magister prawa

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

Ci, którzy posiadają tytuł zawodowy w prawie mogą prowadzić zaawansowany stopień naukowy magistra prawa, które jest skróconą jak LLM. Aby wziąć udział w kursie, trzeba mieć pierwszego stopnia w prawo, a także bogate doświadczenie w terenie. Oferowany jest w wielu krajach z całego świata.

Szkolnictwo wyższe w albańskim oferowane przez 13 uczelni publicznych. Najnowszym z nich jest Uniwersytet Durres, który został otwarty we wrześniu 2006 roku. Uniwersytet Sportu w Tiranie (Universiteti i. Sporteve i. Tiranës) dawniej Akademia Szkolenia Fizycznego i Sportu, od 2010 roku. University of Arts kiedyś, Akademii Sztuk Pięknych w czasie (Akademia e Arteve) z 2011. Ponadto, istnieje 46 prywatnych uczelni i wydziałów działające w Albanii. Wszystkie uczelnie mają kilka wydziałów. Tzw. "non-uniwersyteckie szkoły " dać studiów wyższych o dwa lata.

W niepełnym wymiarze czasu LLM Albania - Weź W niepełnym wymiarze czasu LLM Albania. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister prawa międzynarodowego i handlowego (llm)

University of New York - Tirana (UNYT)
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 14 - 30 miesięcy September 2019 Albania Tirana

Program koncentruje się na prawie i uregulowaniach prawnych Wspólnoty międzynarodowej, a także na głównych kwestiach prawnych dotyczących rynków światowych. [+]

Wraz z rosnącym znaczeniem handlu światowego i globalnej wspólnoty, oczekują od dokładności i zaufania ekonomistów, profesjonalistów i prawników krajowych jurysdykcji prawnych. Program koncentruje się na prawie i uregulowaniach prawnych Wspólnoty międzynarodowej, a także na głównych kwestiach prawnych dotyczących rynków światowych. Tytuł magistra prawa międzynarodowego i prawa handlowego na Uniwersytecie w Nowym Jorku, Tirana, we współpracy z Uniwersytetem w Greenwich (Wielka Brytania) jest programem multidyscyplinarnym otwartym zarówno do praktykowania prawników, jak i innych specjalistów z nauk społecznych, biznesu i ekonomii. LLM został zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby szerokiego wachlarza profesjonalnych absolwentów wszystkich środowisk akademickich w dziedzinie nauk społecznych, w tym ekonomii, biznesu i prawa. Absolwenci będą wyposażeni w umiejętności niezbędne do różnych karier w dziedzinie prawa międzynarodowego. Po ukończeniu absolwenci będą mogli: • zrozumieć istotne zasady prawa publicznego i prawa spółek; • Zrozumienie istotnych zasad prawnych w wybranym obszarze studiów oferowanych w ramach programu; • przedstawić wnioski i wnioski za pomocą niezależnych badań naukowych.... [-]