Filter
Magister Prawa
Ameryce Środkowej i na Karaibach Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Administrative Law Studies Ameryce Środkowej i na Karaibach - Administrative Law Studies programów Administrative Law Studies w Ameryce Środkowej i na Karaibach

LLM lub magister prawa jest uznany na studia podyplomowe w zakresie prawa. Programów LLM są zwykle otwarte dla tych, którzy pierwszy uzyskał dyplom w zakresie prawa.

Studia Prawa Administracyjnego dotyczą przede wszystkim badania różnych polityk publicznych i przepisów rządowych. Często włączane do tej dziedziny są gałęzie prawa, takie jak prawo medyczne i procedury wyborcze, a także kwestia ryzyka.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

Administrative Law Studies Ameryce Środkowej i na Karaibach - Weź Administrative Law Studies Ameryce Środkowej i na Karaibach. Wszystkie Administrative Law Studies i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Administrative Law Studies, Ameryce Środkowej i na Karaibach

University of Puerto Rico - Río Piedras

Program Master of Laws ma na celu rozwój prawników w zakresie zasad i procedur systemów prawnych tradycji anglo-amerykańskiej i tradycji prawa cywilnego. The LL.M. Został ... [+]

Program Master of Laws ma na celu rozwój prawników w zakresie zasad i procedur systemów prawnych tradycji anglo-amerykańskiej i tradycji prawa cywilnego.

The LL.M. Został zaprojektowany na jeden (1) rok studiów w celu ukończenia zadania, który może zostać przedłużony maksymalnie do dwóch (2) lat z uzasadnionych przyczyn i składa się z 24 (24) godzin kontaktowych.

Szkoła Prawa ma oferty akademickie latem (czerwiec-lipiec) i zimą (styczeń), aby student programu studiów magisterskich mógł brać udział w kursach z sekwencjami programów nauczania, które dostosowują się zarówno do osobistej dostępności w Portoryko, jak i do ich potrzeb profesjonaliści

... [-]
Portoryko San Juan
Sierpień 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku