LLM Łotwa - programów LLM Łotwa LLM

LLM Łotwa - programów LLM Łotwa LLM

Magister prawa

Studenci z całego świata sprawiły, że wybór na LLM na Łotwie. Absolwent prawa na Łotwie programy są doskonałe pod względem jakości, a studenci, że zdecydują się na studia w tym pięknym kraju może doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania. Nigdy nie nudny dzień jak studenci mogą badać żywe i zabawne miasta i wspaniałą architekturę, urokliwych wiosek i historii, kurortów nad Morzem Bałtyckim i malowniczych parków narodowych jest.

LLM na Łotwie jest przeznaczony dla studentów poszukujących wiedzy w specjalistycznych dziedzinach prawa, np. prawa europejskiego, prawa człowieka, prawo międzynarodowe, prawa handlowego i finansów. Studenci zdobywając LLM na Łotwie udziału w ścisłej zajęć, badania, seminaria i staże i zazwyczaj musi komponować pracę magisterską. LLM na Łotwie jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą rozwijać karierę, albo aby przemieścić ostrość kariery, a wielu absolwentów przejść do pracy w prywatnych firmach, firm międzynarodowych lub organizacji publicznych.

Kolejny krok w swoim akademickim i zawodowym karierę na LLM na Łotwie. Dowiedz się więcej o programach poniżej!

Czytaj więcej

Magister prawa prywatnego

Baltic International Academy
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Otwarta rekrutacja Łotwa Riga

Program: Prawo prywatne Typ: Kompletny program studiów [+]

Program: Prawo prywatne Typ: Kompletny program studiów Stopień być uzyskane: Master Długość: 1,5 roku (3 semestry) Język : rosyjski Opłata roczna : * 1800 EUR (dla studentów UE) / 2500 EUR (dla studentów spoza UE) * Inne informacje : Płatność za dormitorium zaczyna się od 165 EUR. Dodatkowe informacje o możliwościach zakwaterowania można uzyskać pod adresem: http: //bsa.edu.lv/lang/eng/erasmus_plushostel.html. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z naszą komisją rekrutacyjną lub odwiedź naszą stronę internetową.

Program

Logika i metody badań naukowych Pedagogika i psychologia szkolnictwa wyższego Zagadnienia teorii państwa i prawa Szczegółowe zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, w Łotwie i UE:Część ogólna Prawo własności Prawo umów Prawo rodzinne i spadkowe wyłączne prawa Prawo handlowe w UE Międzynarodowe postępowanie cywilne Transakcje handlowe i podatkowe osoby prawne Międzynarodowe prawo gospodarcze Regulacje prawne przedsiębiorstw w UE UBEZPIECZENIE Systemy i technologie informacyjne w orzecznictwie Regulacje prawne konkursu na Łotwie i UE Specyfika prawnych stosunków pracy jako związane z prawem cywilnym prawo dotyczące informacji Metodyka procesu decyzyjnego Profesjonalna praktyka Opracowanie i prezentacja pracy magisterskiej [-]