Programy LLM

LLM lub magister prawa, jest stopień przyznawany osób już posiadających profesjonalne wykształcenie prawnicze, którzy ukończyli zaawansowane edukacji i badań w danej dziedzinie prawa. Prawnicy mogą wybrać do realizacji programów LLM do zdobycia doświadczenia w danym sektorze, dla kariery, a do zbudowania profesjonalnej sieci.

Przykłady programów LLM są w sektorach prawniczych takich jak informatyka, prawo podatkowe, usługi finansowe, prawo międzynarodowe, prawa ochrony środowiska i prawa handlowego. Niektóre uczelnie pozwalają uczniom rozwijać swoje własne specjalistyczne programy LLM specyficzne dla ich interesów zawodowych. LLM programy zazwyczaj potrzeba co najmniej jeden rok, i choć niektóre programy składają się głównie z badań, inne wymagają zajęć.Studenci LLM programów można się spodziewać, aby zakończyć pracę do uzyskania tego stopnia.

Wiele różnych programów LLM mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych programów LLM wymienionych poniżej.

Nowododane programy LLM

University of Puerto Rico - Río Piedras

Master of Laws (LL.M.)

Grudzień 1, 2018
Program Master of Laws ma na celu rozwój prawników w zakresie zasad i procedur systemów prawnych tradycji anglo-amerykańskiej i tradycji prawa cywilnego. The LL.M. Został zaprojektowany na jeden (1) rok studiów w celu ukończenia zadania, który może zostać przedłużony maksymalnie do dwóch (2) lat z uzasadnionych przyczyn i składa się z 24 (24) godzin… [+] kontaktowych. [-]

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Magister prawa kosmicznego, komunikacji i mediów (LL.M.)

Listopad 23, 2018
Master in Space, Communication and Media Law łączy w sobie szereg kursów z zakresu prawa kosmicznego, międzynarodowego i europejskiego prawa komunikacji satelitarnej, prawa medialnego, komunikacji elektronicznej i prawa e-commerce, prawa własności intelektualnej, a także prawa ochrony danych. Obejmuje on te obszary na poziomie międzynarodowym, europej… [+]skim i krajowym. [-]

Vrije Universiteit Amsterdam

Magister międzynarodowego prawa gospodarczego: zmiany klimatyczne i zrównoważony rozwój

Listopad 20, 2018
VU Amsterdam jest pierwszą uczelnią w Europie, która oferuje specjalny tytuł International Business Law, który łączy wybitne, wszechstronne studia magisterskie z zakresu prawa biznesowego, ze szczególnym naciskiem na jedno z najbardziej złożonych wyzwań prawnych naszych czasów: zrównoważony rozwój. Minęło trochę czasu, zanim świat korporacyjny uznał… [+] egzystencjalne zagrożenie dla ludzkości, które stanowi zmiana klimatu. Ale teraz zrównoważony rozwój idzie w parze z sukcesem biznesowym i przetrwaniem biznesowym. VU Amsterdam pomoże Ci stać się prawnikiem o dużym popycie, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Magister prawa

W celu wykonywania zawodu prawnika w Stanach Zjednoczonych i wielu krajach w Europie, należy ukończyć studia prawnicze i zdać szereg testów, często zwany egzamin bar, aby okazać zrozumienie dziedzinie prawa. Studenci, którzy chcą wziąć ich szkolenie mają ponadto możliwość prowadzenia programów podyplomowych po spełnieniu tych podstawowych wymagań. Jednym z nich jest LLM, wspólny program dla studentów zainteresowanych w praktyce międzynarodowej. Jeśli zastanawiasz się LLM, dowiedzieć się więcej o stopniu pomogą Ci określić, czy to jest odpowiednie dla swoich celów.

 

Co to jest LLM?

LLM oznacza tytuł magistra prawa. To studia podyplomowe prawo jest często wybierana przez studentów prawa, którzy chcą prowadzić dalsze szkolenia w jednej konkretnej dziedzinie prawa, takie jak prawa własności intelektualnej lub prawa bankowego Intellectual Property law or Banking law.

Stopień LLM jest uznanym międzynarodowym. To, samo w sobie, nie kwalifikuje studenta do praktyki prawa w większości krajów. Przeciwnie, jest on stosowany jako dodatek do Bachelor of Laws lub prawa stopniem Juris Doctor. W celu wykonywania zawodu prawnika, student musi najpierw uzyskać ten tytuł zawodowy i zdać egzamin bar lub równoważny test.LLM po prostu dodaje dodatkowych kwalifikacji do kwalifikacji ucznia już istniejących.

Choć programy LLM są międzynarodowo uznane, nie są one powszechnie zdefiniowane. Oznacza to, że LLM stopień w szkole w Stanach Zjednoczonych może obejmować różne tematy niż jeden w szkole w Wielkiej Brytanii. Często zdarza się, że tematy te obejmują nauczanie prawników zagranicznych podstaw praktyki prawniczej w tym konkretnym kraju.

 

Korzyści z realizacji LLM 

Stopień LLM nie jest wymagana dla wejścia do pracy jako prawnik, ale wiele firm woli pracować z uczniami, którzy uzyskali ten stopień. Nie tylko wskazuje, że uczeń otrzymał specjalistyczne szkolenia, ale również pokazuje, że student jest poświęcony zawodów prawniczych i chętnie starali poprawić szkolenie swojego.

Jak w większości podyplomowych pracy, stopień LLM często poprawia potencjał zarobkowy prawnika. Niektórzy prawnicy nie widziałem bump wynagrodzenia o około siedem procent po osiągnięciu LLM. To nie jest gwarancja jest, jak każdy pracodawca ma swoje własne zasady dotyczące podwyżek płac z podyplomowych pracy, ale podwyżki płac są wspólne.

Jak uznanych międzynarodowo stopni, LLM programy kwalifikują prawników do pracy w międzynarodowych ustawienia. Firmy, które regularnie pracują w sprawach międzynarodowych mogą skorzystać z wynajmu prawników z LLM, a to może zwiększyć możliwości pracy dla absolwentów. Ponieważ świat jest coraz bardziej mały popyt na prawników, którzy mogą działać w skali międzynarodowej rośnie szybko, a LLM pomaga wypełnić tę potrzebę.

Prawnicy, którzy planują przenieść się do nowego kraju może korzystać z LLM do zakwalifikowania ich do wykonywania zawodu prawnika w ich nowym miejscu. Przepisy wokół tego różnią się ogromnie, ale w niektórych dziedzinach prawa i międzynarodowy stopień odpowiedni program LLM jest wszystko, co jest niezbędne do zakwalifikowania prawnika do egzaminu bar i prawo praktyki w nowym kraju. Czasami, prawnik będzie musiał wziąć pełny program przeszkolenia przed zastosowaniem do egzaminu bar.

Są to jedne z najbardziej oczywistych korzyści biorąc LLM. Inną korzyścią, a jeden, który wywołuje wiele do wykonywania LLM w pierwszej kolejności, jest szansa, aby rozwinąć sieć kontaktów zawodowych w określonej dziedzinie prawa. Osoby, z którymi spotykają się w klasie, w tym zarówno do nauczycieli i uczniów, może służyć jako cennych kontaktów sieciowych w przyszłości po ukończeniu swój stopień.

 

Ile kosztuje Weź LLM?

Stwierdzenie koszt dla LLM jest trudne, ponieważ każda uczelnia ma swoją własną strukturę. Nie tylko to, ale koszt będzie się różnić w zależności od kraju, do następnego, i będzie się różnić w zależności od tego, czy student zapisuje się w pełnym wymiarze godzin programu lub w niepełnym wymiarze godzin programu. W Stanach Zjednoczonych, stopień LLM może kosztować od 30,000 dolarów i 50.000 dolarów dla tylko czesne. Dodawanie innych kosztów, student powinien przygotować się do zapłaty między 70.000 dolarów i 80.000 dolarów dla LLM. Choć może to wydawać się wysokie koszty, nie powinien pozwolić mu powstrzymać się od wykonujących ten stopień. Stypendia i możliwości kredytowych może pomóc LLM dość przystępne.

 

Stopień wymagania LLM

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem program LLM, zrozumienie podstawowe wymagania pomoże Ci podjąć świadomą decyzję. Większość programów wymagać od studentów, że wcześniej uzyskał dyplom z prawa. Jeśli program, który wybrałeś nie ma tego wymogu, będzie to wymagało licencjat w dziedzinie pokrewnej. Programy te są często badań opartych i wymaga trochę czasu w klasie, choć raz w klasie nie jest niespotykane. Większość LLM programów wymaga studentów do napisania pracy, aby pokazać to, co nauczyłem się w programie.

 

Kraje Oferuję LLM programy

Historycznie, LLM było oferowane w krajach anglojęzycznych, przede wszystkim, jak były to rynki, które pracowały z licencjackie i magisterskie nazw stopni. Jednakże, ponieważ rozprzestrzenia się na kilka krajów Europy i Azji, w niektórych krajach, takich jak Finlandia, rzeczywiście wymagające LLM jako entry-level stopniu do wykonywania zawodu prawnika.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem LLM programu, trzeba będzie zdecydować, który kraj jest najlepszy dla Ciebie. Programów LLM, znajdują się w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Kanada, wiele krajów europejskich i kilka kich krajach w Azji oferują programy LLM. Studenci zazwyczaj biorą LLM w kraju, gdzie żyją lub kraj, w którym, na którą chcieliby pracować. Należy pamiętać, że zajęcia mogą być prowadzone w języku tego kraju.


Rodzaje LLM Stopni

LLM programs are available in many areas of law. The Tax LLM and International Law LLM degrees are some of the most popular. Other options include human rights, intellectual property, maritime, business, banking, health, finance and international tax. Corporate finance and real estate are also sometimes chosen as an LLM specialization.

Programów LLM są dostępne w wielu dziedzinach prawa.LLM podatkowe i międzynarodowe stopni LLM Law są jednymi z najbardziej popularnych. Inne opcje obejmują prawa człowieka, własności intelektualnej, morski, biznes, bankowość, zdrowia, finansów i podatków międzynarodowych. Corporate finance oraz nieruchomości są czasami wybrana jako specjalizacji LLM.

Dla prawników, którzy są zainteresowani w maksymalizację możliwości zarobkowania podczas otwierania drzwi do międzynarodowych możliwości, biorąc LLM sens. By znaleźć odpowiedni program, te prawnicy mogą poprawić swoją sytuację finansową, a ich szanse na rynku pracy w ciągu zaledwie jednego roku.