LLM w zakresie technologii informatycznych i prawa własności intelektualnej

Informacje ogólne

Opis programu

Przyszłość prawa jest cyfrowa. Ten innowacyjny LLM oferuje kluczową i intelektualną specjalizację w tym szybko rozwijającym się obszarze.

Dowiesz się od dzisiejszych wiodących prawników, a nasze badania stanowią podstawę naszego nauczania. Poznasz kwestie odpowiedzialne za umieszczenie systemu prawnego na czele zarządzania Internetem. Zdobędziesz także wiedzę teoretyczną i praktyczną, umożliwiającą opanowanie powiązanych dziedzin technologii informatycznej i prawa własności intelektualnej.

Sussex Law School zapewnia prawdziwie międzynarodowe, stymulujące i angażujące środowisko uczenia się, dzięki któremu możesz zbudować bogatą bazę wiedzy. Przygotujemy Cię do Twojej przyszłej kariery - nasze kursy mają na celu szkolenie umiejętności u podstaw, ucząc logicznego myślenia o problemach prawnych.

W odległości kilku minut od krzemowej plaży w Brighton i zaledwie godzinę jazdy pociągiem z Londynu będziesz miał również okazję doświadczyć pracy cyfrowych kancelarii prawnych oraz tworzenia prawodawstwa w instytucjach europejskich i organach ONZ.

Wymagania wstępne

Wymagania brytyjskie

Wymagania stopnia: Zwykle powinieneś mieć wyższą licencjat wyższej klasy (2.1) licencjat lub wyższy stopień.

Wymagania specyficzne dla przedmiotu: Twoje kwalifikacje powinny być zgodne z prawem. Możesz również zostać uwzględniony na kurs, jeśli masz inne kwalifikacje zawodowe lub doświadczenie o równorzędnej pozycji.

Wymagania międzynarodowe

IELTS (Academic): Poziom standardowy (6,5 ogólnie, w tym co najmniej 6,0 w każdym elemencie).

Informacje o przyjęciach dla kandydatów

Jak złożyć podanie: Składasz podanie do Sussex, korzystając z naszego systemu podyplomowego.

Osobiste oświadczenie: Tak. Musisz złożyć osobiste oświadczenie w ramach wniosku.

Terminy składania wniosków

 • 1 sierpnia 2020 r. (Międzynarodowy)
 • 1 września 2020 r. (Wielka Brytania / UE)

szczegóły kursu

Studia stacjonarne i niestacjonarne

Wybierz studiowanie tego kursu w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, aby dopasować się do pracy i życia osobistego. Moduły dla kursu stacjonarnego są wymienione poniżej.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kursu w niepełnym wymiarze godzin, skontaktuj się z nami pod adresem lps@sussex.ac.uk

Moduły

Moduły te działają w roku akademickim 2020/21. Mogą jednak nastąpić zmiany w tych modułach z powodu dostępności personelu, zapotrzebowania studentów lub aktualizacji naszego programu nauczania. Poinformujemy naszych wnioskodawców o zmianach w modułach przy najbliższej okazji.

Moduły podstawowe

Moduły podstawowe są pobierane przez wszystkich uczniów kursu. Dają ci solidne podstawy w wybranym przez ciebie temacie i przygotowują cię do zgłębienia tematów, które Cię najbardziej interesują.

 • Rozprawa LLM
 • Zaawansowane badania prawne i pisanie
 • Aspekty prawa własności intelektualnej
 • Krytyczne podejście do prawa informacyjnego

Opcje

Oprócz podstawowych modułów możesz wybierać opcje poszerzające horyzonty i dostosowujące kurs do swoich zainteresowań.

 • Prawo cybernetyczne
 • Cyfrowe prawo własności intelektualnej
 • Międzynarodowe aspekty własności intelektualnej i przepisów technicznych
 • Polityka prywatności i ochrony danych
 • Regulowanie branż kreatywnych

Wizyta studyjna

Masz okazję odwiedzić instytucje Unii Europejskiej w Brukseli i Luksemburgu, a także Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO) i inne agencje ONZ w Genewie.

Ile to kosztuje?

Opłaty

 • Studenci z Wielkiej Brytanii / UE: 9250 £ rocznie
 • Studenci Wysp Normandzkich i Wyspy Man: 9 250 £ rocznie
 • Studenci zagraniczni: 18 500 £ rocznie

Dodatkowe koszty

Należy pamiętać, że wszystkie koszty są najlepszymi szacunkami opartymi na bieżących wartościach rynkowych. Koszty są opłacane na początku kursu, chyba że określono inaczej. Szacujemy co roku szacunki, które mogą się różnić w zależności od inflacji.

Teksty o technologii informacyjnej i prawie własności intelektualnej

Zalecamy zakup niektórych opcjonalnych wiadomości za około 70 £. Te teksty są dostępne w księgarni uniwersyteckiej, w Internecie oraz w innych punktach sprzedaży.

Polecane teksty

Opcjonalne, ale zalecane teksty na ten kurs kosztują od 20 do 50 GBP.

Jak mogę sfinansować mój kurs?

Studia magisterskie podyplomowe

Możesz pożyczyć do 11 222 funtów na pomoc w opłatach i kosztach utrzymania, jeśli kurs rozpocznie się w dniu 1 sierpnia 2020 r. Lub później. Pożyczki można uzyskać od Student Loans Company, jeśli jesteś z Wielkiej Brytanii lub jeśli jesteś obywatelem UE studiującym na Mistrzowie.

Stypendia

Naszym celem jest zapewnienie, że każdy student, który chce uczyć się u nas, jest w stanie pomimo barier finansowych, aby nadal przyciągać utalentowanych i wyjątkowych osób.

Kariera

Ukończysz z umiejętnościami zostania prawnikiem cyfrowym, który może praktykować w dużej kancelarii prawnej (zwykłej lub rządowej). Opanujesz zarówno kwestie dotyczące treści, jak i przewozu, aby stać się prawdziwie zbieżnym prawnikiem cyfrowym.

Będziesz także wyposażony w umiejętności do dalszego studiowania na poziomie doktoranckim, a także do kontynuowania praktyki zawodowej w zakresie IT i własności intelektualnej w Londynie, Brukseli i na całym świecie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. We have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent en ... Czytaj więcej

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. We have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Pokaż mniej