This Pathway opiera się na długoletnich mocnych stronach naukowych Birmingham Law School w zakresie prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Prawo karne dotyczy najbardziej potencjalnie inwazyjnego zapewnienia władzy przez państwo: jeśli nie zastosujesz się do prawa, zostaniesz ukarany. Pathway ta dostarcza całościową analizę procesu karnego poprzez analizę prawa, jego filozoficznych podstaw i jego funkcjonowania w praktyce.

Studenci mogą się uczyć, aby uzyskać szeroki przegląd procesów sądownictwa karnego lub specjalizować się w poszczególnych aspektach tak różnych, jak teorie, policja, zdrowotne aspekty wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub międzynarodowe aspekty współpracy organów ścigania. Wiele modułów zostało stworzonych i jest prowadzonych przez czołowych naukowców w danej dziedzinie, a studenci korzystają z bliskiego kontaktu z badaczami.

Po co studiować ten kurs?

 • Wybór modułu - Jedna z najszerszych serii modułów LLM dostępnych w Wielkiej Brytanii
 • Zatrudnienie - nasi absolwenci przechodzą na różnorodne kariery, a wielu z nich pracuje w najlepszych szkołach prawniczych i kancelariach prawnych
 • Profesjonalne linki - coroczne targi prawne, wizyty w wiodących firmach i od wiodących firm

Moduły

Podążasz za programem modułowym (łącznie 180 punktów), który składa się z sześciu nauczanych modułów (po 20 kredytów) i dysertacji 15 000 słów (60 punktów); te ostatnie należy składać pod koniec roku studiów. Studenci po Kryminalnym Prawie i Kryminalnej Pathway Sprawiedliwości badają co najmniej trzy z sześciu modułów z poniższej listy:

 • Dowody karne i dowody
 • Criminal Justice: Law Enforcement
 • Globalne problemy z przestępczością
 • Prawa człowieka i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych
 • Międzynarodowe i europejskie odpowiedzi prawne na terroryzm
 • Międzynarodowe prawo karne i sprawiedliwość
 • Restorative Justice
 • Metoda społeczno-prawna
 • Teoria społeczno-prawna
 • Ponadnarodowe prawo karne

Studenci mogą wybrać pozostałe trzy moduły z pełnej listy modułu Birmingham LLM.

Uczenie się i nauczanie

Pathways LLM w Birmingham zostały zaprojektowane w celu zapewnienia dogłębnej analizy ważnych zagadnień prawnych. Moduły mają wartość 20 punktów, w tym 10 dwugodzinnych seminariów umożliwiających studentom zdobycie znaczącej wiedzy specjalistycznej w każdej dziedzinie prawa.

Kurs LLM trwa 12 miesięcy i trwa od września do września. Wszystkie Pathways LLM mają tę samą podstawową strukturę:

 • W części I kursu bierzesz sześć 20 modułów kredytowych: zakres dostępny zależy od Pathway którą zdecydujesz się podążyć. Ocena w tych modułach, za pomocą eseju lub formalnego egzaminu, odbywa się w maju i czerwcu.
 • W części II kursu, twoje badania i napisać rozprawę 15 000 słów na wybrany temat prawa pod nadzorem pracownika.

Law School Induction

Na początku kursu istnieje kompleksowy program powitalny i wprowadzający, który ma pomóc Ci w osiąganiu zrozumienia i zrozumieniu Birmingham LLM. Zapoznasz się z różnymi sposobami, w jaki możemy Cię wspierać przez cały rok, aby upewnić się, że Twój kurs LLM jest ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Studenci mogą rejestrować się na moduły przed przyjazdem, jak również na początku roku akademickiego. W ramach procesu wprowadzającego uzyskasz możliwość poznania różnych dostępnych modułów i dokonywania wyborów odpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Studiowanie w niepełnym wymiarze godzin

Wszystkie Pathways LLM mogą być prowadzone w niepełnym wymiarze godzin i ukończone w ciągu dwóch lat. Ten tryb studiów jest szczególnie odpowiedni dla adwokatów i radców prawnych, którzy chcą łączyć praktykę zawodową ze studiami uniwersyteckimi, uzyskując punkty CPD w tym procesie.

Zajęcia dla studentów w niepełnym wymiarze godzin na LLM będą zaplanowane w godzinach 9: 00-18: 00, a uczniowie będą zazwyczaj mieć od 2-4 godzin zajęć tygodniowo. Opłaty są takie same jak w przypadku studiów dziennych, ale są podzielone na dwa lata.

Dla studentów spoza Wielkiej Brytanii będzie okazja do zapoznania się z angielskim systemem prawnym, ponieważ stanowi on podstawę dla oferowanych modułów. Jednostka English for International Students zapewnia szeroki zakres wsparcia w zakresie czytania i pisania akademickiego języka angielskiego.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć dobry dyplom z tytułem magistra lub stopień naukowy w innej dyscyplinie rozszerzony o wydanie wspólnego egzaminu zawodowego.Studenci zagraniczni:

Pod uwagę będą brane międzynarodowe kwalifikacje, które są równoważne brytyjskiemu dyplomowi z prawa.

Jeśli Twój pierwszy język nie jest językiem angielskim, musisz zapewnić kwalifikację w języku angielskim. Uznane kwalifikacje obejmują:

 • IELTS: 7.0 z nie mniej niż 6,5 w dowolnym paśmie
Program prowadzony przez:
 • Język angielski
University of Birmingham - College of Arts and Law

Zobacz 6 więcej kursów w University of Birmingham - College of Arts and Law »

Ostatnia aktualizacja Luty 5, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Roczna opłata za naukę - Opłaty za rok 2019/20: UK / UE: 9,250 GBP w pełnym wymiarze godzin Międzynarodowe: 17 910 GBP w pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa