Postępowanie sądowe w sprawach cywilnych i rozwiązywanie sporów LLM oferuje możliwość zdobycia uznanych kwalifikacji prawniczych jako absolwentka Chartered Institute of Legal Executives (CILEx) i budowania cennego doświadczenia zawodowego pracując jako wolontariusz w naszej Klinice Porad Prawnych.

Będziesz studiować prawo, procedurę i teorię procesów sądowych w sprawach cywilnych i powiązanych procesów rozwiązywania sporów, jednocześnie zdobywając praktyczne doświadczenie prawne i rozwijając swoje umiejętności zawodowe. Wszyscy studenci wezmą udział w bezpośredniej rozmowie, skorzystają z naszych porad prawnych w naszej Klinice Porad Prawnych i będą mieli możliwość zgłoszenia się do naszego biura pomocy w sądzie Lambeth.


Akredytacja

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

Wszystkie moduły są oceniane przez połączenie egzaminów, pisemnych zajęć, prezentacji ustnych, oceny klientów na żywo i dzienników praktyki refleksyjnej.

 • Sprawiedliwość cywilna
 • Praktyka sądowa w sprawach cywilnych (CILEx)
 • Porady prawne (kliniczne)
 • Rozprawa

Plus trzy z następujących opcjonalnych modułów:

 • Rzecznictwo (kliniczne)
 • Mediacja
 • Praktyka prawa pracy (CILEx)
 • Praktyka prawa rodzinnego (CILEx)
 • Praktyka w sprawach karnych (CILEx)

Możliwość zatrudnienia

Będziesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe, doświadczenie i zaufanie wraz z lokalnymi praktykami zawodowymi prawników. Postępowanie sądowe w sprawach cywilnych i rozstrzyganie sporów LLM oferuje kliniczne doświadczenie prawne i kwalifikacje zawodowe (absolwent CILEx), oferując możliwość rozpoczęcia pracy jako wykwalifikowany prawnik bez dalszych badań dotyczących ukończenia studiów.

Absolwenci CILEx mają prawo zostać Fellows of CILEx po 3 latach praktyki prawnej. Fellows of CILEx to w pełni wykwalifikowani prawnicy z takimi samymi przywilejami i obowiązkami zawodowymi jak Solicitors, ale posiadający kwalifikacje do pracy tylko w jednym określonym obszarze praktyki prawniczej. We współczesnym zawodzie większość radców prawnych to także specjaliści koncentrujący się wyłącznie na jednej dziedzinie praktyki prawniczej. Koszt LLM jest znacznie mniejszy niż Bar Professional Training Course lub Legal Practice Course. Kwalifikacja z CILEx nie wymaga umowy o ucztę lub szkolenie, tylko trzy lata kwalifikujące legalne zatrudnienie.

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Miejsca docelowe

Wszyscy studenci będą pracować w Klinice Prawnej LSBU udzielając nadzorowanej porady prawnej lokalnym klientom podczas cotygodniowych sesji lekarskich kliniki. Studenci biorący moduł popularyzatorski (kliniczny) wezmą także udział w zajęciach klinicznych prowadzonych w sądach lokalnych.

Klinika otrzymała ostatnio bardzo wysokie oceny za "Najlepszy wkład ze strony szkoły prawniczej" w prestiżowym konkursie StudWorks Pro oraz w nagrodę LawWorks i Attorney General.


Nauczać i uczyć

Wszystkie moduły są wspierane cotygodniowymi działaniami edukacyjnymi online, zasobami i praktyczną pracą, szczególnie w Klinice Porad Prawnych, wspierane są przez indywidualne opinie i wsparcie doświadczonych prawników.


Wymagania wstępne

 • 2: 2 Dyplom z prawa lub pokrewny przedmiot (np. Socjologia, kryminologia i kryminalistyka) lub licencjat odpowiadający brytyjskiej drukarni drugiej klasy niższej niższa; lub
 • Absolwent Dyplom z Prawa; lub
 • (Post) Graduate Diploma in Legal Studies and Continuing Professional Education.
 • Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje w zakresie języka angielskiego dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6,5, Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.

Aby kwalifikować się do kwalifikacji CILEx:

Musisz posiadać dyplom ukończenia studiów prawniczych w Wielkiej Brytanii lub dyplom ukończenia studiów magisterskich w Wielkiej Brytanii.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja Luty 26, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 23, 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,500 GBP
Pełna opłata za brytyjski / UE: 7500 £; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / UE: 3333.33 £; Opłata międzynarodowa: 583,33 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 23, 2019
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020