LLM w rozwiązywaniu sporów

Informacje ogólne

Opis programu

LLM w rozwiązywaniu sporów jest uważany za główny program rozwiązywania sporów i oferuje uczniom największą elastyczność w zakresie rozwiązywania sporów. Ten 26-osobowy program ma strukturę równowagi i teorii; studenci skoncentrują się na różnych mechanizmach ADR, takich jak negocjacje, mediacja i arbitraż, a także zdobędą praktykę w wymaganej klinice mediacji i programie zewnętrznym.

Studenci mogą podążać bardziej ogólnym tokiem studiów bez koncentracji lub deklarować koncentrację w mediacji, arbitrażu lub sporze sądowym.

Dostępne koncentracje

Mediacja

Uczniowie w LLM w zakresie rozwiązywania sporów mogą dążyć do koncentracji w mediacji. Ta koncentracja pozwoli uczniom wykorzystać ich obieralne przedmioty do skupienia się na aspektach procesu mediacji.

Studenci w koncentracji mediacji zostaną poproszeni o zadeklarowanie koncentracji przed ukończeniem szkoły i muszą uwzględnić trzy z poniższych kursów:

 • Zaawansowana mediacja
 • Klinika mediacji
 • Konflikt międzykulturowy i rozwiązywanie sporów
 • Rozwód i mediacja rodzinna
 • Rozwiązywanie sporów dotyczących środowiska i porządku publicznego
 • Wybrane problemy w rozwiązywaniu sporów: przeprosiny, przebaczenie i pojednanie
 • Powiązane tezy lub niezależne badania z zatwierdzeniem doradcy

Arbitraż

Uczniowie w LLM w zakresie rozwiązywania sporów mogą dążyć do koncentracji w arbitrażu. Ta koncentracja zapewnia uczniom elastyczność w równoważeniu zarówno krajowych, jak i międzynarodowych tematów arbitrażu.

Studenci w Koncentracji arbitrażowej zostaną poproszeni o zadeklarowanie swojej koncentracji przed ukończeniem szkoły i muszą uwzględnić trzy z poniższych kursów:

 • Prawo Arbitrażowe lub Praktyka arbitrażowa i rzecznictwo
 • Międzynarodowa teoria arbitrażu handlowego i doktryna
 • Międzynarodowa procedura i praktyka arbitrażu handlowego
 • Międzynarodowe spory inwestycyjne
 • Prawo arbitrażowe i przemysł papierów wartościowych
 • Powiązane tezy lub niezależne badania z zatwierdzeniem doradcy

Spór

Uczniowie w LLM w zakresie rozwiązywania sporów mogą dążyć do koncentracji w sporach sądowych. Koncentracja ta koncentruje się na zrozumieniu amerykańskiego procesu prawnego i da studentom możliwość podjęcia tradycyjnych kursów praktycznych.

Studenci w Koncentracji sądowej zostaną poproszeni o zadeklarowanie swojej koncentracji przed ukończeniem studiów i muszą uwzględnić trzy z poniższych kursów:

 • Próba praktyki i rozliczenia
 • Próba próbna
 • Zaawansowana Próba Próbna
 • Appellate Advocacy
 • Złożona sprawa sądowa
 • Międzynarodowe podwiązywanie
 • Proces prawny
 • Powiązane tezy lub niezależne badania z zatwierdzeniem doradcy

Dlaczego warto uzyskać LLM od Pepperdine?

Zakwalifikuj się do baru NY lub CA podczas ustawiania ostrości w ADR

Wraz z częstszym korzystaniem z rozwiązywania sporów, więcej międzynarodowych prawników i sędziów decyduje się na specjalizację w negocjacjach, mediacji lub arbitrażu, spełniając jednocześnie wymagania stawiane na egzaminie w Kalifornii lub w Nowym Jorku

Format Executive, który oferuje elastyczny harmonogram

Dzięki kursom dostępnym w trybie tygodniowym, dwutygodniowym i tradycyjnym w pełnym semestrze, specjaliści w tej dziedzinie mogą realizować program w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin w tempie odpowiadającym ich napiętemu harmonogramowi.

Teraz oferuje program transferu LLM do JD

Studenci Pepperdine LLM mają teraz możliwość ubiegania się o przyjęcie do Programu JD jako studenci transferowi bez wzięcia udziału w szkolnym egzaminie wstępnym (LSAT).

Letni angielski program szkolenia prawniczego

Ten czterotygodniowy program szkoleniowy ma na celu wzmocnienie prawnych umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania dla osób nie będących native speakerami i spotka się w lipcu na cztery tygodnie.

Zdobywca nagrody w dziedzinie rozwiązywania sporów

Oprócz US News

Przetłumacz teorię na praktykę

Zdobądź praktyczne doświadczenie w nauce negocjacji, mediacji i arbitrażu. Studenci mają możliwość rozwijania umiejętności pośredniczących w rzeczywistych przypadkach poprzez programy kliniczne i zewnętrzne.

Najbardziej rozbudowany program rozwiązywania sporów

Pepperdine oferuje najbardziej wszechstronny program nauczania z ponad 50 różnymi kursami rozwiązywania sporów dla certyfikatów, magisterskich i LLM w programach rozwiązywania sporów, w tym kilka klinik rozwiązywania sporów i externships.

Stypendia

Ze względu na swoje zaangażowanie w dostęp do edukacji, Instytut Straus tradycyjnie oferuje hojne stypendia dla studentów w oparciu o zasługi i potrzeby i jesteśmy dumni, że nadal oferujemy stypendia do 2019 roku. Wszyscy studenci są traktowani na częściowe stypendia w miejscu zastosowania bez żadnych potrzebna jest dodatkowa dokumentacja. Ponadto Instytut Straus oferuje jedno pełne stypendium za rok akademicki.

Największa na świecie biblioteka rozwiązywania konfliktów

Pepperdine jest siedzibą Biblioteki Amerykańskiego Stowarzyszenia Arbitrażowego i Centrum Informacji. Założona w 1954 roku biblioteka AAA jest największą kolekcją materiałów konfliktowych z ponad 24 000 tytułów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law ... Czytaj więcej

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law career the way no other school can by exploring our unique attributes. Pokaż mniej