Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu LSBU Law ukształtowało przyszłość zawodową tysięcy studentów prawa.

Dzięki krytycznym i porównawczym studiom nad sprawiedliwością i procesem karnym, kurs ten da wyraźne zrozumienie głównych zasad, które ugruntowują brytyjski system sądownictwa karnego, jego problemy, podejścia i aktualne debaty.

Jeśli jesteś niedawnym absolwentem lub już pracujesz w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, poszerzysz swoją wiedzę akademicką i praktyczną o procesie sądowym. Program ma również duże znaczenie dla pracowników praw człowieka i agentów politycznych pracujących w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Po zakończeniu będziesz mieć dogłębne i systematyczne zrozumienie procesów sądowych w sprawach karnych i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i będziesz mógł pracować na najwyższym poziomie praktyki i badań w tych dziedzinach.

Ten kurs jest charakterystyczny z następujących powodów:

 • Nacisk na kwestie praw człowieka i sprawiedliwości;
 • Praktyczne rozwiązywanie problemów prawnych w oparciu o różnorodną wiedzę prawną i pozaprawną, zrozumienie i umiejętności;
 • Czołowy praktyczny wgląd w bieżące zagadnienia dotyczące prawnego i karnego wymiaru sprawiedliwości;
 • Silne powiązania krajowe z zawodem prawniczym;
 • Środowisko nauki jest znacznie wzmocnione przez wykłady gościnne, dostarczane przez wybitnych naukowców i praktyków.


7 powodów, aby studiować tutaj Prawo

 1. Specjaliści akademiccy:
  prowadzone przez ekspertów akademickich i praktyków. Wielu wykładowców i wykładowców będzie wykładać na kursie. Wszyscy są wiodącymi praktykami o narodowej reputacji w dziedzinie przestępczości, sądownictwa karnego i sporów sądowych.


 2. Profesjonalne linki:
  Departament Prawny ma silne powiązania z South London Law Society i współpracuje z nimi w celu zapewnienia programu Continuing Professional Development (CPD) dla lokalnych praktyków i członków South London Law Society.


 3. Dynamiczna kultura badań:
  korzystać z zaangażowania wysoko wykwalifikowanych pracowników akademickich.


 4. Darmowy iPad:
  Zaawansowana technologia i e-learning, darmowe iPady będą wspierać twoje studia.


 5. Kompleksowe zasoby do czytania:
  poprzez nasze wirtualne środowisko nauczania, osobistą bibliotekę e-prawa o wartości 6000 funtów.


 6. Możliwość zatrudnienia:
  Po ukończeniu kursu rozwiniesz zaawansowane umiejętności w zakresie praktyki prawnej oraz zrozumiałe i refleksyjne zrozumienie systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Poza praktyką prawną absolwenci tego LLM mogą poszukiwać zatrudnienia w różnych powiązanych dziedzinach, takich jak badania i tworzenie polityki policji, więzienia i kuratorów sądowych.


 7. Świetne nauczanie:
  Departament Prawa LSBU ma silną grupę ekspertów, konsultantów i międzynarodowych doradców w dziedzinie przestępczości i sporów sądowych.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Moduły podstawowe

 • Metody badawcze
 • Postępowania karne
 • Sprawiedliwość karna
 • Rozprawa

Opcje modułu

Po ukończeniu podstawowych modułów wybierzesz opcje odzwierciedlające kontekst praktyczny / teoretyczny i sprawiedliwość społeczną kursu. Wybory są podejmowane po rozmowie z twoim osobistym nauczycielem, a także kierują się twoimi własnymi zainteresowaniami zawodowymi i aspiracjami zawodowymi.

 • Międzynarodowe prawo karne
 • Psychologiczne aspekty dochodzenia
 • Rzecznictwo
 • Policing
 • Psychologia dochodzeniowa
 • Zarzadzanie sprawą
 • Dowody / nauka i technologia
 • Podejmowanie decyzji w kontekście sądowym
 • Terroryzm

Postępowania karne

Jeśli interesuje Cię spór sądowy, możesz preferować takie opcje, jak zarządzanie sprawami, rzecznictwo, międzynarodowe prawo karne.

Sprawiedliwość karna

Lub jeśli chcesz się skupić na systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, możesz preferować takie opcje, jak policja, terroryzm, podejmowanie decyzji w kontekście sądowym, psychologiczne aspekty śledztwa

Wszystkie moduły (podstawowe i opcjonalne) zapewniają równowagę pomiędzy praktyką, teorią a rozwojem umiejętności zawodowych.


Możliwość zatrudnienia

Po ukończeniu kursu rozwiniesz zaawansowane umiejętności w zakresie praktyki prawnej oraz zrozumiałe i refleksyjne zrozumienie systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Poza praktyką prawną absolwenci tego LLM mogą poszukiwać zatrudnienia w różnych powiązanych dziedzinach, takich jak badania i tworzenie polityki policji, więzienia i kuratorów sądowych.

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Nauczać i uczyć

Treści, wiedza i zrozumienie są oceniane za pomocą zajęć, lub kombinacji zajęć, prezentacji i ocen online. Zajęcia mogą przybierać różne formy (w oparciu o praktyczną lub teoretyczną treść modułu), w tym eseje i raporty.


Wymagania wstępne

 • 2: 2 Dyplom z prawa lub pokrewny przedmiot (np. Socjologia, kryminologia i kryminologia). Lub stopień licencjata odpowiadający brytyjskiej Second Class Honors Lower Division.
 • Program rekrutuje również absolwentów różnych dyscyplin akademickich i praktyków z zawodów w dziedzinie prawa karnego.
 • Prawo karne Praktycy z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym nie podlegają wymogowi uzyskania dyplomu o uzyskaniu dyplomu 2: 2.
 • Indywidualne wnioski o akredytację wcześniejszej nauki i doświadczenia będą rozpatrywane zgodnie z zasadami FAHS dotyczącymi APL i APEL.
 • Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje w zakresie języka angielskiego dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6,5, Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w London South Bank University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,500 GBP
Pełna opłata za brytyjski / UE: 7500 £; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / UE: 3333.33 £; Opłata międzynarodowa: 583,33 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa