LLM w prawie rozrywkowym

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Streszczenie kursu

Rozrywka to znaczna część życia na całym świecie w wielu formach, takich jak muzyka, film, media, sport i sztuka. Jest to połączenie społeczeństwa, kultury popularnej i handlu, a ich interakcja z prawem tworzy ekscytujący współczesny podmiot komercyjny z eklektycznymi wynikami. Jest to obszar głęboko dotknięty postępem technologicznym, a także dostosowaniem się do biznesu. Kurs łączy w sobie analizy akademickie z praktykami komercyjnymi z zakresu prawa rozrywkowego z perspektywy międzynarodowej. Zróżnicowany charakter prawa dotyczącego rozrywki pozwoli ci na podążanie wieloma istotnymi specjalnościami, z których wszystkie są oparte na umowach i własności intelektualnej.

Kurs ten będzie odpowiedni dla absolwentów z wykształcenia prawniczego lub z wykształcenia poza prawem, którzy mają istotne istotne doświadczenie. Na kursie z całego świata uczyło się wielu odnoszących sukcesy międzynarodowych absolwentów. Da ci to możliwość odkrywania nowych pomysłów, myśli i doświadczeń akademickich w przyjaznym środowisku.

Celem kursu jest pogłębienie wiedzy na temat funkcjonowania kluczowych dziedzin przemysłu rozrywkowego, ocena wpływu prawa na nie oraz dostarczenie praktycznych umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w karierze w zakresie prawa rozrywkowego i medialnego.

Struktura kursu

Poniższe moduły wskazują na to, czego będziesz się uczyć na tym kursie.Moduły podstawowe

 • Własność intelektualna w branży rozrywkowej
 • Dysertacja podyplomowa z zakresu prawa rozrywkowego
 • Regulacja stosunków w branży rozrywkowej
Moduły opcjonalne
 • Merchandising w branży rozrywkowej
 • Prawo i media: treść i kontrola
 • Prawo rozrywki cyfrowej i mediów społecznościowych
 • The Entertainment Business: regulacja, licencjonowanie i wydarzenia

Wymagania wstępne

Powinieneś posiadać dyplom z wyróżnieniem (wyższy lub niższy poziom drugiej klasy, ze średnią 55 procent lub wyższą) w ustawie, lub dyplom z profilem umiejętności, który wykazuje predyspozycje do studiów prawniczych, ale rozważymy dojrzałych kandydatów bez standardowe kwalifikacje, które mają znaczące doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie.

Jeśli nie mieszczą się Państwo w kategorii standardowej, prosimy o kontakt w celu przeprowadzenia nieformalnej dyskusji. Kurs ten został bardzo pomyślnie ukończony przez wielu absolwentów nieprofesjonalnych. Jeśli prawo nie jest przedmiotem twojego pierwszego stopnia, należy dostarczyć dowody modułów opartych na przepisach prawa lub odpowiednich doświadczeń.

Jeśli twój pierwszy język nie jest językiem angielskim, będziesz potrzebował wyniku IELTS równego 6,5, z 6,0 w każdym elemencie lub równoważnym.

KarieraŚcieżka kariery

Jako absolwent prawa z zakresu rozrywki, będziesz mógł rozwijać karierę w całym szeregu zawodów w branży rozrywkowej. Być może najbardziej popularnymi z nich są role w sporcie, muzyce oraz prawie mediów i komunikacji. Temat daje nowoczesną przewagę tradycyjnym przedmiotom prawa i jest szanowany przez pracodawców.Centrum rozwoju kariery

Nasze Centrum Rozwoju Kariery zostało właśnie nominowane do Najlepszej Kariery Uniwersyteckiej w National National Undergraduate Employability Awards na rok 2017.

Dzięki rosnącej sieci ponad 3000 pracodawców na całym świecie i zespołowi doświadczonych konsultantów zawodowych, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci odnieść sukces.

W latach 2015-16 pomogliśmy ponad 1500 studentom znaleźć praktyki w różnych sektorach, a 250 pracodawców uczestniczyło w 14 warsztatach i targach kariery.

Jako student Westminster będziesz mieć dostęp do naszych usług podczas studiów i po ukończeniu studiów.

Możemy Ci pomóc:

 • znajdź miejsca pracy związane z Twoim kursem,
 • znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin / wakacje, staże i pracę magisterską, w tym wolontariat,
 • znajdź międzynarodowe możliwości zwiększenia swojej zdolności do zatrudnienia,
 • skutecznie sprzedawać się pracodawcom,
 • napisz lepsze CV i formularze zgłoszeniowe,
 • rozwijać swój wywiad i umiejętności biznesowe,
 • zaplanuj swoją karierę z naszymi doradcami zawodowymi,
 • poznaj pracodawców i poznaj możliwości kariery na naszych targach pracodawców, prezentacjach kariery i wydarzeniach sieciowych w ciągu całego roku.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Czytaj więcej

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Pokaż mniej