LLM w prawie międzynarodowym i globalizacji

Informacje ogólne

Opis programu

Pathway ta opiera się na naszej sile badań w dziedzinie prawa międzynarodowego, prawa porównawczego i globalnej teorii prawnej. Rozwiniecie wielowymiarowe zrozumienie funkcjonowania systemu międzynarodowego, ale także jego kluczowe współczesne wyzwania oraz sposób, w jaki przepisy i regulacje odnoszą się do nich.

Pathway ta opiera się na naszej sile badań w dziedzinie prawa międzynarodowego, prawa porównawczego i globalnej teorii prawnej. Rozwiniecie wielowymiarowe zrozumienie funkcjonowania systemu międzynarodowego, ale także jego kluczowe współczesne wyzwania oraz sposób, w jaki przepisy i regulacje odnoszą się do nich. Będzie można skoncentrować się na kluczowych kwestiach globalnych, w tym na przepływie handlu międzynarodowego lub dostawach energii, ale także na globalizacji przestępczości i terroryzmie oraz wynikających z tego konsekwencjach dla praw człowieka i rozwoju międzynarodowego, ogólniej.

Po co studiować ten kurs?

 • Wybór modułu - jeden z najszerszych zakresów modułów LLM dostępnych w Wielkiej Brytanii
 • Zatrudnienie - program ten zapewnia rzadki zestaw specjalistycznych modułów, które kończą absolwenci posiadające kwalifikacje na rosnące międzynarodowe rynki pracy
 • Profesjonalne linki - coroczne targi prawne, wizyty w wiodących firmach i od wiodących firm

Moduły

Podążasz za programem modułowym (łącznie 180 punktów), który składa się z sześciu nauczanych modułów (po 20 kredytów) i dysertacji 15 000 słów (60 punktów); te ostatnie należy składać pod koniec roku studiów. Uczniowie zgodnie z prawem międzynarodowym i Pathway globalizacji zbadają co najmniej trzy z sześciu modułów z poniższej listy;

 • Środowiskowe prawo energetyczne
 • Europejskie prawo dotyczące praw człowieka
 • Globalne problemy z przestępczością
 • Prawa człowieka i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych
 • Międzynarodowe i porównawcze prawo naftowe i gazowe
 • Międzynarodowe i europejskie odpowiedzi prawne na terroryzm
 • Międzynarodowe prawo karne i sprawiedliwość
 • Międzynarodowe prawo dotyczące praw człowieka
 • Międzynarodowe prawo handlowe i polityka: fundacje
 • Międzynarodowe prawo handlowe i zamówienia publiczne
 • Międzynarodowe prawo publiczne
 • Ponadnarodowe prawo karne

Studenci mogą wybrać pozostałe trzy moduły z pełnej listy modułu Birmingham LLM.

Uczenie się i nauczanie

Pathways LLM w Birmingham zostały zaprojektowane w celu zapewnienia dogłębnej analizy ważnych zagadnień prawnych. Moduły mają wartość 20 punktów, w tym 10 dwugodzinnych seminariów umożliwiających studentom zdobycie znaczącej wiedzy specjalistycznej w każdej dziedzinie prawa.

Kurs LLM trwa 12 miesięcy i trwa od września do września. Wszystkie Pathways LLM mają tę samą podstawową strukturę:

 • W części I kursu bierzesz sześć 20 modułów kredytowych: zakres dostępny zależy od Pathway którą zdecydujesz się podążyć. Ocena w tych modułach, za pomocą eseju lub formalnego egzaminu, odbywa się w maju i czerwcu.
 • W części II kursu, twoje badania i napisać rozprawę 15 000 słów na wybrany temat prawa pod nadzorem pracownika.

Law School Induction

Na początku kursu istnieje kompleksowy program powitalny i wprowadzający, który ma pomóc Ci w osiąganiu zrozumienia i zrozumieniu Birmingham LLM. Zapoznasz się z różnymi sposobami, w jaki możemy Cię wspierać przez cały rok, aby upewnić się, że Twój kurs LLM jest ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Studenci mogą rejestrować się na moduły przed przyjazdem, jak również na początku roku akademickiego. W ramach procesu wprowadzającego uzyskasz możliwość poznania różnych dostępnych modułów i dokonywania wyborów odpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Studiowanie w niepełnym wymiarze godzin

Wszystkie Pathways LLM mogą być prowadzone w niepełnym wymiarze godzin i ukończone w ciągu dwóch lat. Ten tryb studiów jest szczególnie odpowiedni dla adwokatów i radców prawnych, którzy chcą łączyć praktykę zawodową ze studiami uniwersyteckimi, uzyskując punkty CPD w tym procesie.

Zajęcia dla studentów w niepełnym wymiarze godzin na LLM będą zaplanowane w godzinach 9: 00-18: 00, a uczniowie będą zazwyczaj mieć od 2-4 godzin zajęć tygodniowo. Opłaty są takie same jak w przypadku studiów dziennych, ale są podzielone na dwa lata.

Dla studentów spoza Wielkiej Brytanii będzie okazja do zapoznania się z angielskim systemem prawnym, ponieważ stanowi on podstawę dla oferowanych modułów. Jednostka English for International Students zapewnia szeroki zakres wsparcia w zakresie czytania i pisania akademickiego języka angielskiego.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć dobry stopień naukowy z wyróżnieniem lub stopień z innej dyscypliny, uzupełniony o zdanie egzaminu ogólnego zawodowego.

Studenci zagraniczni

Wymagania akademickie: akceptujemy szereg kwalifikacji z różnych krajów, skorzystaj z naszego podręcznego przewodnika poniżej, aby sprawdzić, jakie kwalifikacje akceptujemy z twojego kraju.

Wymagania dotyczące języka angielskiego: na tym kursie prosimy o IELTS 7.0 z nie mniej niż 6,5 w dowolnym paśmie lub PTE z 67 we wszystkich czterech umiejętnościach. Jeśli otrzymałeś ofertę miejsca do nauki i nie spełniasz wymagań językowych, masz możliwość zapisania się na nasz kurs języka angielskiego dla celów akademickich - przed ukończeniem kursu, będziesz w stanie wypełnić język wymaganie bez ponownego zdobywania kwalifikacji językowych.

IELTS 7.0 z nie mniej niż 6,5 w dowolnym paśmie odpowiada:

 • TOEFL: 95 ogólnie z nie mniej niż 22 w dowolnym paśmie
 • Pearson Test of English (PTE): Academic 67 we wszystkich czterech umiejętnościach
 • Cambridge English (egzaminy z 2015 r.): Advanced lub Proficiency - minimalny ogólny wynik 185, z nie mniej niż 176 w dowolnym elemencie
Ostatnia aktualizacja Paź 2019

Informacje o uczelni

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Czytaj więcej

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Pokaż mniej