LLM w prawie medycznym i etyki (ONLINE LEARNING)

Informacje ogólne

Opis programu

Opis programu

LLM w prawie medycznym i etyki opiera się na doświadczeniu i tradycji Edynburskiej Szkoły Prawa, aby zapewnić międzynarodowy, interdyscyplinarny program łączący elastyczne uczenie się z najnowszymi nauczaniami we wszystkich ważnych kwestiach dotyczących medycyny, prawa i etyka dzisiaj.

Prawo medyczne to fascynująca dziedzina nauki, ponieważ postępy w badaniach medycznych i nowe technologie przesuwają granice medycyny. Pojawiają się nowe problemy zdrowotne, a prawa pacjenta coraz częściej zajmują centralne miejsce. Nowe i złożone dylematy medyczno-prawne pojawiają się w praktyce klinicznej, w realiach zdrowia ludzkiego oraz w relacjach między pacjentami a pracownikami służby zdrowia.

Program pozwala poznać międzynarodowe i interdyscyplinarne wymiary prawa medycznego i etyki. Będziesz mieć możliwość zbadania polityki zdrowotnej i regulacji medycyny w różnych częściach świata. Będziesz także oceniał odpowiedzi na technologię i debatuje o możliwych przyszłościach dla prawa medycznego.

Wnioski są przyjmowane od przedstawicieli zawodów prawniczych i pracowników służby zdrowia, w tym lekarzy i pielęgniarek, a także od wszystkich zainteresowanych tą dziedziną.

Struktura programu

Aby uzyskać prawo medyczne i etykę LLM, należy pomyślnie ukończyć sześć kursów, z których cztery muszą być obowiązkowymi oraz 10 000 słów w wybranym okresie studiów.

Podczas studiów będziesz mieć również możliwość nauki do dwóch kursów z różnych przedmiotów, takich jak prawo technologii informatycznych, prawo własności intelektualnej lub międzynarodowe prawo handlowe.

Należy pamiętać, że dostępny wybór kursów w danym roku może ulec zmianie.

Wyniki nauki

Po przestudiowaniu programu pojawi się zrozumienie problemów medyczno-prawnych nie tylko w kontekście prawnym, ale także z solidnymi podstawami etycznymi, społecznymi i teoretycznymi.

Ten program jest odpowiedni do przygotowania studentów do zaawansowanych badań.

Możliwości zawodowe

Absolwenci naszych internetowych programów nauczania na odległość przechodzą do szeregu zawodów prawniczych i związanych z nimi dziedzin prawnych, w tym pracy w lokalnych i międzynarodowych firmach, rządowych departamentach prawnych, innych instytucjach publicznych, organizacjach międzynarodowych i środowiskach akademickich.

Programy są również idealną platformą dla zaawansowanych badań.

Wymagania wstępne

Brytyjski dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub jego międzynarodowy odpowiednik. Twój stopień nie musi być przedmiotem prawa, ale musi pochodzić z uznanej uczelni.

Uwzględnimy również Twoje inne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w ramach Twojego wniosku.

Wymagania w języku angielskim

Wszyscy kandydaci muszą mieć jedną z następujących kwalifikacji jako dowód zdolności do posługiwania się językiem angielskim:

  • studia licencjackie lub magisterskie, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości anglojęzycznych krajów określonych przez brytyjskie wizy i imigracje
  • IELTS: łącznie 7,0 (co najmniej 6,5 w każdym module)
  • TOEFL-iBT: łącznie 100 (co najmniej 23 w każdym module)
  • PTE (A): łącznie 67 (co najmniej 61 w każdej z sekcji "Umiejętności komunikacyjne")
  • CAE i CPE: łącznie 185 (co najmniej 176 w każdym module)
  • Trinity ISE: ISE III z przełęczą we wszystkich czterech komponentach

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż trzy lata na początku programu studiów. Testy językowe nie mogą mieć więcej niż dwa lata na początku twojego programu studiów.

Egzamin z języka angielskiego w Edinburgh Law School

Szkoła Prawa w Edynburgu, we współpracy z wydziałem nauczania języka angielskiego Uniwersytetu, opracowała alternatywny test języka angielskiego dla kandydatów na nasze studia podyplomowe online z zakresu kształcenia na odległość, mające na celu wpisanie na rok akademicki 2017/18.

Test jest alternatywą dla testów językowych aktualnie akceptowanych przez Uniwersytet, takich jak IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE i CPE.

Należy pamiętać, że ten test może być używany wyłącznie w celu spełnienia wymagań języka angielskiego w zakresie dostępu do studiów podyplomowych z prawa w trybie online nauczania na odległość w Edinburgh Law School, University of Edinburgh.

Terminy składania wniosków

  • Data rozpoczęcia programu: 14 stycznia 2019 r
  • Termin składania wniosków: 13 listopada 2018 r

Zdecydowanie zalecamy złożenie wypełnionego wniosku tak szybko, jak to możliwe, szczególnie jeśli ubiegasz się o dofinansowanie lub będziesz potrzebować wizy. Możemy rozważyć późne wnioski, jeśli mamy wolne miejsca.

Dokładnie monitorujemy numery aplikacji, aby zapewnić, że będziemy w stanie pomieścić wszystkich, którzy otrzymują oferty. W związku z tym konieczne może być zamknięcie programu wcześniej niż w opublikowanych terminach. W takim przypadku złożymy czterotygodniowe ostrzeżenie.

Jak złożyć wniosek

Musisz przesłać referencję ze swoją aplikacją.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Pokaż mniej
Edynburg , UK Online + 1 Więcej Mniej