LLM w prawie handlowym

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Uniwersytet monitoruje epidemię koronawirusa (COVID-19) i jego wpływ, a także robi wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić potencjalnym studentom bezpieczeństwo i pewność. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, regularnie aktualizujemy nasze FAQ dla przyszłych studentów, aby zawierały najbardziej aktualne porady.

Dzięki tej Pathway możesz zdobyć wiedzę specjalistyczną z szerokiego zakresu zagadnień prawa handlowego, co zapewni ci solidne podstawy do przyszłej kariery. LLM w prawie handlowym idealnie nadaje się dla studentów, którzy chcą specjalizować się w angielskim prawie handlowym. Poznasz zasady i podstawy prawa handlowego, ale także przeanalizujesz kluczowe bieżące wydarzenia i obszary innowacji.

Szkoła ma wiodącą reputację doskonałości w swoich badaniach i nauczaniu w tej dziedzinie, a moduły dostępne w LLM w prawie handlowym czerpią z tych mocnych stron.

Po co studiować ten kurs?

 • Wybór modułu - Jedna z najszerszych serii modułów LLM dostępnych w Wielkiej Brytanii
 • Ucz się w jednej z najlepszych globalnych szkół prawniczych - Birmingham Law School jest jedną z 20 najlepszych brytyjskich szkół prawniczych (QS World University Rankings by Subject 2019), odzwierciedlając naszą doskonałość w nauczaniu i nasze wiodące światowe badania
 • Profesjonalne linki - coroczne targi prawne, wizyty w wiodących firmach i od wiodących firm

Moduły

Podążasz za programem modułowym (łącznie 180 punktów), który składa się z sześciu nauczanych modułów (po 20 kredytów) i dysertacji 15 000 słów (60 punktów); te ostatnie należy składać pod koniec roku studiów. Uczniowie po ścieżce Pathway analizują co najmniej trzy z sześciu modułów z poniższej listy:

 • Prawo bankowe
 • Opodatkowanie działalności gospodarczej
 • Przewóz towarów drogą morską
 • Konflikt handlowy
 • Prawo spółek
 • Krajowa sprzedaż towarów
 • Elementy Cyberlaw
 • Finansowanie handlu międzynarodowego
 • Prawo własności intelektualnej
 • Prawo Agencji
 • Prawo morskie

Studenci mogą wybrać pozostałe trzy moduły z pełnej listy modułu Birmingham LLM.

Uczenie się i nauczanie

Birmingham LLM Pathways zostały zaprojektowane w celu zapewnienia dogłębnej analizy ważnych zagadnień prawnych. Wszystkie moduły mają wartość 20 punktów i obejmują 10 dwugodzinnych seminariów, aby umożliwić studentom rozwinięcie znaczącej wiedzy w każdej dziedzinie prawa.

Kurs LLM trwa 12 miesięcy i trwa od września do września. Wszystkie Pathways LLM mają tę samą podstawową strukturę:

 • W części I kursu bierzesz sześć 20 modułów kredytowych: zakres dostępny zależy od Pathway którą zdecydujesz się podążyć. Ocena w tych modułach, za pomocą eseju lub formalnego egzaminu, odbywa się w maju i czerwcu.
 • W części II kursu, twoje badania i napisać rozprawę 15 000 słów na wybrany temat prawa pod nadzorem pracownika.

Law School Induction

Na początku kursu istnieje kompleksowy program powitalny i wprowadzający, który ma pomóc Ci w osiąganiu zrozumienia i zrozumieniu Birmingham LLM. Zapoznasz się z różnymi sposobami, w jaki możemy Cię wspierać przez cały rok, aby upewnić się, że Twój kurs LLM jest ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Studenci mogą rejestrować się na moduły przed przyjazdem, jak również na początku roku akademickiego. W ramach procesu wprowadzającego uzyskasz możliwość poznania różnych dostępnych modułów i dokonywania wyborów odpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Studiowanie w niepełnym wymiarze godzin

Wszystkie Pathways LLM mogą być prowadzone w niepełnym wymiarze godzin i ukończone w ciągu dwóch lat. Ten tryb studiów jest szczególnie odpowiedni dla adwokatów i radców prawnych, którzy chcą łączyć praktykę zawodową ze studiami uniwersyteckimi, uzyskując punkty CPD w tym procesie.

Zajęcia dla studentów w niepełnym wymiarze godzin na LLM będą zaplanowane między 9:00 a 18:00, a studenci będą mieli zazwyczaj od 2 do 4 godzin nauczania w tygodniu. Opłaty są takie same jak za studia stacjonarne, ale są rozłożone na dwa lata.

Dla studentów spoza Wielkiej Brytanii będzie okazja do zapoznania się z angielskim systemem prawnym, ponieważ stanowi on podstawę dla oferowanych modułów. Jednostka English for International Students zapewnia szeroki zakres wsparcia w zakresie czytania i pisania akademickiego języka angielskiego.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć dobry dyplom z tytułem magistra lub stopień naukowy w innej dyscyplinie rozszerzony o wydanie wspólnego egzaminu zawodowego.

Studenci zagraniczni

Wymagania akademickie: akceptujemy szereg kwalifikacji z różnych krajów, skorzystaj z naszego podręcznego przewodnika poniżej, aby sprawdzić, jakie kwalifikacje akceptujemy z twojego kraju.

Wymagania dotyczące języka angielskiego: w przypadku tego kursu prosimy o IELTS 7.0 z nie mniej niż 6,5 w dowolnym zespole lub PTE z 67 we wszystkich czterech umiejętnościach. Jeśli otrzymałeś ofertę miejsca na studia i nie spełniasz wymagań językowych, masz możliwość zapisania się na nasz kurs English for Academic Presessional - jeśli pomyślnie ukończysz kurs, będziesz w stanie spełnić język wymóg bez ponownego zdobywania kwalifikacji językowych.

IELTS 7.0 z nie mniej niż 6,5 w dowolnym paśmie odpowiada:

 • TOEFL: 95 ogólnie z nie mniej niż 22 w dowolnym paśmie
 • Pearson Test of English (PTE): Academic 67 we wszystkich czterech umiejętnościach
 • Cambridge English (egzaminy z 2015 r.): Advanced lub Proficiency - minimalny ogólny wynik 185, z nie mniej niż 176 w dowolnym elemencie
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Czytaj więcej

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Pokaż mniej