LLM w międzynarodowym prawie korporacyjnym i handlowym

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Rozwiń swoją globalną karierę prawniczą dzięki internetowemu LLM z The Dickson Poon School of Law, jednej z wiodących szkół prawniczych na świecie. W 100% online LLM International Corporate & Commercial Law pozwala korzystać ze światowej sławy nauczania w King's College London, gdziekolwiek jesteś. Zyskasz niezrównane zrozumienie dziedzin prawa rządzących bardzo złożonymi, wyrafinowanymi i dynamicznymi światami korporacyjnymi i handlowymi, które mają coraz bardziej globalny charakter.

Ten tytuł magistra prawa jest nauczany w trybie online, co oznacza, że możesz rozwijać swoją edukację bez przerywania pracy i innych zobowiązań. Sześć punktów wejścia przez cały rok pozwala uczyć się według harmonogramu.

Międzynarodowe prawo korporacyjne i handlowe LLM jest przeznaczone dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w prawie korporacyjnym lub handlowym. Byłoby przydatne dla studentów, którzy aspirują do pracy w sektorach korporacyjnym i komercyjnym, ale niekoniecznie w ramach kariery prawniczej. Program byłby doskonałą podstawą dla studentów, którzy rozważają podjęcie badań prawnych.

Szczegóły kursu

Internetowe studia magisterskie z międzynarodowego prawa spółek i prawa handlowego są tematycznie zorganizowane wokół cyklu życia korporacji, zapewniając dogłębne zrozumienie dzisiejszego bardzo złożonego i dynamicznego globalnego korporacji i jej światów handlowych. Program będzie miał duże znaczenie praktyczne; wyposaży studentów w umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność radzenia sobie z problemami prawnymi i pytaniami na tle realiów ekonomicznych oraz dobry zmysł biznesowy. Program:

  • Zbadaj zagadnienia międzynarodowego prawa spółek, w tym przepisy dotyczące fuzji i przejęć, formy korporacyjnej i jej kwestii, aktorów korporacyjnych i międzynarodowych finansów korporacyjnych.
  • Skoncentruj się na kluczowych transakcjach i porozumieniach prawnych zawartych przez organ korporacyjny, w tym transakcje handlowe, spedycyjne, finansowe, energetyczne i związane z inwestycjami.
  • Dołącz etap, w którym "wszystko idzie nie tak", koncentrując się na rozwiązywaniu sporów i niewypłacalności przedsiębiorstw. Obejmuje kursy z międzynarodowego arbitrażu handlowego i międzynarodowej niewypłacalności przedsiębiorstw.
  • Zapewnienie nadrzędnych podstaw prawnych i tematów korporacyjnym i komercyjnym obszarom prawa, a także wzmocnienie globalnej i transnarodowej wizji leżącej u podstaw programu.

Opiera się na najbardziej zaawansowanym myśleniu prawnym, wynikającym z doświadczeń głównych systemów prawnych oraz reżimów prawa międzynarodowego i międzynarodowego. Będziesz korzystać z pionierskiej transgranicznej perspektywy prawnej The Dickson Poon School of Law w zakresie badań prawnych i nauczania.

Zajmując pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem doskonałości badawczej (Research Excellence Framework 2014) i jednej z 10 najlepszych brytyjskich szkół na świecie, nasi naukowcy zapewniają nowatorskie nauczanie prawne w rygorystycznym intelektualnie i stymulującym środowisku. Zdobądź tytuł magistra prawa na King's College London i zwiększ swoje możliwości zawodowe.

Jeśli chcesz uczyć się u nas tutaj w Londynie, The Dickson Poon School of Law oferuje również wiele opcji na studia LLM na kampusie.

Wymagania wstępne

Stopień 2: 1 z wyróżnieniem (lub ekwiwalent zagraniczny) w prawie lub w stopniu 70% z prawem lub z dyplomem ukończenia studiów magisterskich.

Jeśli masz wysokie prawo 2: 2 (tj. 57% -59%) lub w stopniu 70% z prawem i co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, Twoje podanie zostanie rozpatrzone.

Doświadczenie zawodowe. Wnioskodawcy, którzy osiągnęli poziom 2: 1 lub wyższy w stopniu nieposiadającym prawa (tj. Finanse lub biznes) będą brani pod uwagę w ramach tego programu pod warunkiem, że posiadają co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie prawa (tj. Ci, którzy pracują w systemie prawnym) firma jako praktyk prawnik lub te, które zdały egzamin adwokacki i pracują jako prawnik praktykujący). Można również rozważyć wyjątkowych kandydatów posiadających znaczne doświadczenie zawodowe, które jest ściśle związane z prawem, ale nie ma charakteru merytorycznie prawnego (np. Zarządzający kontraktami).

Perspektywy rozwoju kariery

W King's, wejdziesz do jednego z najbardziej konkurencyjnych organów studenckich na świecie i dołączysz do spuścizny absolwentów, którzy są poszukiwani przez czołowych pracodawców w tej dziedzinie. Dickson Poon School of Law ma silne powiązania z niektórymi z wiodących na świecie firm prawniczych i międzynarodowych pracodawców. King's College London LLM pozwoli ci uczyć się wraz z innymi prawnikami na całym świecie i poprawi twoje perspektywy zawodowe.

Międzynarodowe prawo korporacyjne i handlowe LLM jest przeznaczone dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w prawie korporacyjnym lub handlowym. Byłoby przydatne dla studentów, którzy aspirują do pracy w sektorach korporacyjnym i komercyjnym, ale niekoniecznie w ramach kariery prawniczej. Program byłby doskonałą podstawą dla studentów, którzy rozważają podjęcie badań prawnych.

Moje życie zawodowe jest bardzo zajęte. Dużo podróżuję i muszę spędzać czas z rodziną w domu. Wiedziałem, że muszę je żonglować i jakoś pasować do innych zobowiązań. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w pracy, możesz uzyskać dostęp do kursu w dowolnym momencie. Ten kurs został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do mojej pracy i życia osobistego, dlatego wybrałem go.

- Salio, student King's Online

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Czytaj więcej

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Pokaż mniej