LLM w międzynarodowym prawie handlowym

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Streszczenie kursu

Ten kurs równoważy najlepsze rygorystyczne, tradycyjne kształcenie prawne ze współczesną perspektywą. Nasze obszary specjalizacji dotyczą najważniejszych wyzwań biznesowych i prawnych, w tym badania stosunków handlowych na arenie międzynarodowej, roli i wpływu handlu elektronicznego oraz stopniowej harmonizacji międzynarodowego prawa handlowego.

Ten Magister nie jest jedynie o tym, czego uczysz się w klasie, ale także o rzeczywistej praktyce w dzisiejszym świecie globalizacji i handlu międzynarodowego. Właśnie dlatego LLM zapewnia, oprócz silnego wymiaru akademickiego, skoncentrowaną edukację prawniczą o prawdziwym świecie.

Kurs oferuje możliwość rozwinięcia silnych umiejętności akademickich i praktycznych w wysoce konkurencyjnej i intelektualnie satysfakcjonującej dziedzinie prawa. Idealnie nadaje się dla tych, którzy pochodzą z prawa handlowego, biznesu międzynarodowego, zarządzania lub ekonomii. Będziesz mieć okazję do odkrywania własnych pomysłów, zdobywania wiedzy i podnoszenia umiejętności zbywalnych w przyjaznym środowisku. Będziesz czerpać korzyści z silnego programu odwiedzających mówców, doskonałych materiałów online i zasobów edukacyjnych, najwyższej jakości instrukcji oraz profesjonalnego i praktycznego skupienia się w dziale o silnym profilu badawczym.

Struktura kursu

Poniższe moduły wskazują na to, czego będziesz się uczyć na tym kursie.

Studenci międzynarodowego prawa handlowego mogą również wziąć jeden bezpłatny moduł LLM na semestr studiów stacjonarnych (lub dwa w niepełnym wymiarze godzin) z dowolnego innego kursu, w takich dziedzinach, jak rozwiązywanie sporów, finanse przedsiębiorstw, prawo międzynarodowe i prawo rozrywki.

Należy pamiętać, że moduły opcjonalne są uzależnione od zapotrzebowania studentów i dostępności personelu, dlatego nie wszystkie moduły mogą być oferowane w jednym roku akademickim.Moduły podstawowe

 • Rozprawa
 • Podstawy międzynarodowego prawa handlowego
Moduły opcjonalne
 • Przewóz towarów
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu Zagadnienia w biznesie i prawie
 • Międzynarodowe prawo podatkowe
 • Prawo sprzedaży międzynarodowej
 • Prawne aspekty handlu elektronicznego
 • Wielonarodowe podmioty korporacyjne i inwestycje bezpośrednie
 • Własność intelektualna
 • Międzynarodowe prawo gospodarcze
 • Międzynarodowe prawo bankowe i rozporządzenie

Wymagania wstępne

Zwykle oczekuje się, że uzyskasz dobry dyplom z drugiej klasy (lub równorzędny) z prawa lub wyższy wykształcenie wyższe z wyższym wykształceniem, o udowodnionym interesie prawnym (może to wynikać z Twojego oświadczenia pomocniczego).

Będziesz także rozpatrywany bez standardowych kwalifikacji, pod warunkiem, że jesteś wystarczająco zmotywowany, aby efektywnie uczyć się w programie Masters i / lub miałeś znaczną ilość odpowiedniego doświadczenia.

Jeśli twój pierwszy język nie jest językiem angielskim, będziesz potrzebował wyniku IELTS równego 6,5, z 6,0 w każdym elemencie lub równoważnym.

KarieraŚcieżka kariery

Nasz student modalny przejdzie do (lub powróci do) kariery zawodowej w brytyjskiej lub zagranicznej kancelarii prawnej, dość często w jurysdykcji prawa cywilnego, wchodząc w interakcje z angielskim prawem powszechnym w takich obszarach, jak spory związane ze spedycją lub sprzedażą. Inni studenci kontynuują naukę, aby zostać adwokatem lub adwokatem w Wielkiej Brytanii lub za granicą.

Kwalifikacja LLM w zakresie międzynarodowego prawa handlowego pozwala również absolwentom na pracę w ramach prawnej współpracy między małymi i średnimi przedsiębiorstwami, zwłaszcza zaangażowanymi w ponadnarodowe dostarczanie towarów i usług. W roli łącznika, absolwent pracownik jest w stanie nieformalnie ocenić ryzyko prawne i doradzić i zasięgnąć porady prawnej od prawników specjalistów, w imieniu swojej firmy.Centrum rozwoju kariery

Nasze Centrum Rozwoju Kariery zostało właśnie nominowane do Najlepszej Kariery Uniwersyteckiej w National National Undergraduate Employability Awards na rok 2017.

Dzięki rosnącej sieci ponad 3000 pracodawców na całym świecie i zespołowi doświadczonych konsultantów zawodowych, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci odnieść sukces.

W latach 2015-16 pomogliśmy ponad 1500 studentom znaleźć praktyki w różnych sektorach, a 250 pracodawców uczestniczyło w 14 warsztatach i targach kariery.

Jako student Westminster będziesz mieć dostęp do naszych usług podczas studiów i po ukończeniu studiów.

Możemy Ci pomóc:

 • znajdź miejsca pracy związane z Twoim kursem,
 • znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin / wakacje, staże i pracę magisterską, w tym wolontariat,
 • znajdź międzynarodowe możliwości zwiększenia swojej zdolności do zatrudnienia,
 • skutecznie sprzedawać się pracodawcom,
 • napisz lepsze CV i formularze zgłoszeniowe,
 • rozwijać swój wywiad i umiejętności biznesowe,
 • zaplanuj swoją karierę z naszymi doradcami zawodowymi,
 • poznaj pracodawców i poznaj możliwości kariery na naszych targach pracodawców, prezentacjach kariery i wydarzeniach sieciowych w ciągu całego roku.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Czytaj więcej

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Pokaż mniej