Ten specjalistyczny LLM w Międzynarodowym Prawie Handlowym opiera się na studiach licencjackich, pogłębiając wiedzę na temat międzynarodowego prawa gospodarczego, a także podnosząc świadomość handlową w tej dziedzinie. Kurs przeznaczony jest dla osób zamierzających praktykować prawo z zakresu międzynarodowego prawa handlowego.

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w szkoleniu prawników. I pokazuje: jesteśmy Uniwersytetem nr 1 w Londynie, gdzie uczniowie mają doświadczenie i jakość nauczania (tabela Sunday Times League 2017) i 13 miejsce w prawie w całym kraju (Guardian University Guide 2018).

Kurs obejmuje kluczowe zasady międzynarodowego prawa handlowego i międzynarodowej sprzedaży towarów. Równolegle bada ryzyko utraty reputacji i sporów związanych z odpowiedzialnością społeczną i prawami człowieka. Opcjonalne moduły obejmują "Mediację i negocjacje" oraz "Międzynarodowy arbitraż handlowy".

Studenci zainteresowani chińskim prawem gospodarczym mogą wybrać moduł z chińskiego prawa gospodarczego, który obejmuje wizytę studyjną w Chinach zorganizowaną we współpracy z Instytutem Konfucjusza . Możesz także wybrać aspekt tego tematu do swojej rozprawy. Będziesz także zachęcany i wspierany w celu uzyskania stażu w londyńskich kancelariach prawnych i partnerskich organizacjach prawnych.

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

 • Metody badawcze
 • Zasady międzynarodowego prawa handlowego
 • Międzynarodowa sprzedaż towarów
 • Międzynarodowy biznes, prawa człowieka i CSR
 • Rozprawa

Plus dwa opcjonalne moduły z:

 • Międzynarodowe i porównawcze prawo spółek
 • Międzynarodowy arbitraż handlowy
 • Mediacje i negocjacje
 • Chińskie prawo gospodarcze

Wszystkie moduły są oceniane na podstawie zajęć, z wyjątkiem "Biznes międzynarodowy, prawa człowieka i CSR", które ocenia się za pomocą prezentacji ustnej.

Możliwość zatrudnienia

Kurs koncentruje się na profesjonalnej praktyce międzynarodowego prawa handlowego i ma na celu rozwój umiejętności zawodowych i doświadczenia, a także wiedzy akademickiej. Kluczowe umiejętności obejmują rozwiązywanie sporów, a będziesz zachęcany i wspierany w poszukiwaniu odpowiednich praktyk prawnych wraz ze studiami.

Kurs wymaga licencjatu z prawa, więc twoja dotychczasowa znajomość podstawowych zasad, pojęć i teorii, w połączeniu z tą specjalizacją, sprawi, że twoja kariera w regionie stanie się przewagą.

LLM jest również korzystne, jeśli chcesz iść do nauczania prawa.

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Miejsca docelowe

Możesz wybrać naukę poziomu 1 na poziomie mandaryńskim i wziąć udział w wizycie studyjnej w Chinach w celu wprowadzenia do chińskiego systemu prawnego i prawa gospodarczego jako przygotowanie do rozprawy. Będziesz także zachęcany i wspierany w celu poszukiwania miejsca dla kancelarii prawnej w Londynie.

Wymagania wstępne

 • LLB (Hons) Law degree 2: 2 or higher; lub
 • Absolwenci z Wielkiej Brytanii o wykształceniu innym niż prawo (2: 2 lub wyższym) oraz odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu: lub
 • Indywidualne wnioski o akredytację wcześniejszej nauki i doświadczenia będą rozpatrywane zgodnie z polityką Szkoły.
 • Czekamy na równoważne kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje w zakresie języka angielskiego dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6,5, Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja Luty 26, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 23, 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,500 GBP
Pełna opłata za brytyjski / UE: 7500 £; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / UE: 3333.33 £; Opłata międzynarodowa: 583,33 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 23, 2019
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020