LLM w międzynarodowym prawie dotyczącym praw człowieka

Informacje ogólne

Opis programu

Od ponad trzydziestu lat Magister Prawa Międzynarodowego Prawa Praw Człowieka jest spółdzielczym przedsięwzięciem Wydziału Prawa Lund University w Lund University i Instytutu Praw Człowieka i Prawa Humanitarnego Raoula Wallenberga . To sprawia, że twoja edukacja jest wyjątkowa: żaden inny program LL.M nie oferuje wspólnych zasobów prestiżowej szkoły prawniczej i znanej instytucji praw człowieka zorientowanej na wdrażanie.

Uważamy, że żaden inny program LL.M nie zyskał tak silnej pozycji wśród pracodawców w dziedzinie praw człowieka. Naszym celem jest szkolenie Twojej świadomości kontekstowej, podejścia naukowego, jasności analitycznej i umiejętności praktycznych.

Zarówno Wydział Prawa Lund University w Lund University i RWI są szanowanymi aktorami edukacyjnymi, a nasi absolwenci korzystają z tego, że program magisterski w Lund cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Personel programu został wybrany w celu zapewnienia najwyższych standardów naukowych w zakresie badań i szkoleń. Regularnie gościmy także wybitnych profesorów gościnnych i zaproszonych mówców, zarówno z praktyki, jak i ze środowisk akademickich, w tym sędziów międzynarodowych sądów i trybunałów, wyższych oficerów policji i wojskowych, dyplomatów i naukowców. Zapewniamy naszym studentom wiele perspektyw dotyczących praw człowieka, jednocześnie zapewniając czerwony wątek postępów akademickich w całym programie, a także dążąc do wzmocnienia wdrażania i ochrony praw człowieka poprzez wiedzę. Wśród byłych mówców byli między innymi Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych, Kofi Annan, oraz laureat pokojowej nagrody Nobla, Shirin Ebadi.

Master of Laws w międzynarodowym prawie praw człowieka w Lund był jednym z pierwszych programów LL.M na świecie ustanowionym specjalnie w celu zapewnienia akademickiego opanowania coraz bardziej złożonego obszaru: międzynarodowego prawa praw człowieka.

Perspektywy rozwoju kariery

Program otworzy drzwi do szerokiej gamy międzynarodowych i krajowych karier w sektorze prawnym. Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w organizacjach międzynarodowych, organizacjach pozarządowych, prywatnych kancelariach prawnych i rządach krajowych. System ONZ lub organizacje regionalne, międzynarodowe lub krajowe sądy, sektor publiczny lub prywatny - będziesz miał szeroki wybór. Nasz LL.M dokładnie przygotowuje Cię do wyzwań związanych z przyszłym zawodem i daje przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z koordynatorem programu głównego Anders Tröjer, anders.trojer@jur.lu.se.

Więcej informacji można znaleźć na https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-JAMRĘ

Dlaczego Lund University ?

Lund University został założony w 1666 roku i jest jednym z najstarszych, najszerszych i najlepszych uniwersytetów w Europie Północnej. Uniwersytet należy do 100 najlepszych uniwersytetów na świecie w rankingu QS World University Rankings 2020 i jest numerem 1 wśród studentów zagranicznych przyjeżdżających do Szwecji - jednego z najbardziej innowacyjnych, zrównoważonych i demokratycznych krajów na świecie.

Jeśli chcesz zacząć budować swoją międzynarodową sieć w globalnej klasie, Lund University jest świetnym rozwiązaniem. Poznaj inny sposób uczenia się w kraju uznawanym za jeden z najlepszych na świecie w zapewnianiu wyższego wykształcenia. Praca grupowa i nieformalne relacje nauczyciel-uczeń ułatwiają dogłębne uczenie się.

Uniwersytet znajduje się w Lund, uroczym i zwartym mieście uniwersyteckim w południowej Szwecji, zaledwie 35 minut drogi od lotniska w Kopenhadze. Miasto słynie z tętniącego życia studenckiego, a także jest siedzibą wielu światowych ośrodków badawczych i międzynarodowych firm.

Dowiedz się więcej o Lund University w Lund University pod adresem www.lunduniversity.lu.se

Ostatnia aktualizacja Październik 2019

Informacje o uczelni

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Czytaj więcej

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Pokaż mniej
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Więcej Mniej