Od 25 lat magister prawa międzynarodowego w dziedzinie praw człowieka oferuje Wydział Prawa. Jest to wspólne przedsięwzięcie Wydziału Prawa i Instytutu Praw Człowieka i Prawa Humanitarnego Raoula Wallenberga (RWI). To sprawia, że twoja edukacja jest wyjątkowa: żaden inny program LL.M nie oferuje wspólnych zasobów prestiżowej szkoły prawniczej i instytucji praw człowieka zorientowanej na wdrożenie. Uważamy, że daje to możliwość naukowego podejścia do praw człowieka w pobliżu praktyk związanych z prawami człowieka.

Naszym celem jest szkolenie świadomości kontekstowej, przejrzystości analitycznej i umiejętności praktycznych. Zarówno Wydział Prawa na Lund University w Lund University i RWI są szanowanymi podmiotami edukacyjnymi, a nasi absolwenci korzystają z faktu, że program studiów magisterskich w Lund cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Pracownicy programu zostali wybrani w celu zapewnienia najwyższych standardów naukowych w zakresie badań i szkoleń. Regularnie dodajemy wybitnych uczonych, ekspertów, sędziów z międzynarodowych sądów i trybunałów, dyplomatów i intelektualistów zajmujących się prawami człowieka na listę profesorów wizytujących naszych studentów. Znani goście na Wydziale i RWI to między innymi Kofi Annan, Shirin Ebadi, Hans Corell, Chris Patten, Rosalyn Higgins i Gro Harlem Brundtland.

Master of Law w międzynarodowym prawie praw człowieka w Lund był jednym z pierwszych programów LL.M ustanowionych specjalnie w celu zapewnienia akademickiego opanowania coraz bardziej złożonego obszaru: międzynarodowego prawa praw człowieka i prawa humanitarnego. Program otworzy drzwi do szerokiej gamy międzynarodowych i krajowych karier w sektorze prawnym.

Moduły programowe / kursy

Ten program prowadzi do magistra prawa w międzynarodowym prawie praw człowieka (LL.M).

Kursy obowiązkowe (z liczbą punktów, w sumie 97,5): prawo międzynarodowe (15), międzynarodowe prawo dotyczące praw człowieka I (15), międzynarodowe prawo dotyczące praw człowieka II (15), prawo humanitarne (7.5), proceduralne prawo człowieka ( 15), praca magisterska (30). Zajęcia dodatkowe: Łącznie 22,5 punktów.

Perspektywy rozwoju kariery

Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w organizacjach międzynarodowych, organizacjach pozarządowych, prywatnych kancelariach prawnych, środowiskach akademickich i władzach publicznych. System ONZ lub organizacje regionalne, sądy międzynarodowe lub krajowe, sektor publiczny lub prywatny - będziesz miał szeroki wybór. Nasz LL.M przygotowuje Cię do wyzwań związanych z twoim przyszłym zawodem i zapewnia przewagę nad posiadaczami innych tytułów magisterskich w zakresie praw człowieka.

Przeczytaj więcej o tym programie na www.lunduniversity.lu.se/human-rights-law

Dlaczego Lund University ?

Lund University został założony w 1666 roku i jest jedną z najstarszych, najbogatszych i najlepszych uczelni w Europie Północnej. Uniwersytet znajduje się na liście 100 najlepszych uniwersytetów w rankingu QS World University 2019 i jest numerem 1 wśród studentów zagranicznych przyjeżdżających do Szwecji - jednego z najbardziej innowacyjnych, zrównoważonych i demokratycznych krajów na świecie.

Jeśli chcesz zacząć budować swoją międzynarodową sieć w globalnej klasie, Lund University jest świetnym rozwiązaniem. Poznaj inny sposób uczenia się w kraju uznawanym za jeden z najlepszych na świecie w zapewnianiu wyższego wykształcenia. Praca grupowa i nieformalne relacje nauczyciel-uczeń ułatwiają dogłębne uczenie się.

Uniwersytet znajduje się w Lund, uroczym i zwartym mieście uniwersyteckim w południowej Szwecji, zaledwie 35 minut drogi od lotniska w Kopenhadze. Miasto słynie z tętniącego życia studenckiego, a także jest siedzibą wielu światowych ośrodków badawczych i międzynarodowych firm.

Dowiedz się więcej o Lund University w Lund University pod adresem www.lunduniversity.lu.se

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Lund University

Zobacz 1 więcej kursów w Lund University »

Ostatnia aktualizacja Luty 9, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
Contact school
Deadline
Contact school
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń
Contact school

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Contact school
Data końcowa
Contact school