Odwiedź strony programu LLM tutaj .

W jaki sposób zapobiega się, ściganiu i ściganiu przestępstw międzynarodowych i transnarodowych? Czy prawo karne jest skutecznym narzędziem w obecnym kontekście zglobalizowanej przestępczości? Pytania te będą stanowić jedne z największych wyzwań prawa karnego w nadchodzących latach i będą przedmiotem śledztwa w sprawie LLM Global Criminal Law, który bada stosowanie prawa karnego - zarówno materialnego, jak i proceduralnego - w kontekście światowej przestępczości, np. jako przestępczość zorganizowana, transnarodowa i międzynarodowa.

Program LLM w światowym prawie karnym koncentruje się na stosowaniu prawa karnego - zarówno materialnego, jak i proceduralnego - w kontekście przestępczości światowej, w tym przestępczości zorganizowanej, międzynarodowej i międzynarodowej. Ten utwór oferuje podwójną możliwość studiowania materialnego i proceduralnego prawa karnego z perspektywy porównawczej i międzynarodowej, ale także specjalizacji w badaniu konkretnych zachowań przestępczych: przestępczości zorganizowanej i finansowej, cyberprzestępczości i przestępstw międzynarodowych.

Studiując na rocznym torze LLM w Global Criminal Law, dołączysz do bardzo dynamicznego i dynamicznego środowiska, które przyciąga studentów z całego świata. Program oferuje unikalny wgląd w ponadnarodową przestępczość i będziesz korzystać z wiedzy renomowanych pracowników akademickich, jak również z konkretnych szkoleń w zakresie umiejętności badawczych i prezentacji, w celu pełnego wyposażenia Cię w karierę w organizacjach międzynarodowych i instytucjach sądowych, jak również w ramach międzyrządowe i krajowe agencje rządowe.

Program jest specjalnie dostosowany do kształcenia studentów, aby stać się dobrze wyposażonymi profesjonalistami prawnymi posiadającymi zarówno umiejętności akademickie, jak i praktyczną wiedzę z zakresu prawa karnego. Absolwenci mogą stosować specjalistyczne rozumienie materialnego i proceduralnego prawa karnego w kontekście krajowym, regionalnym i międzynarodowym. W szczególności program spełnia wymagania kariery w int. organizacje i instytucje sądownicze, a także w ramach międzyrządowych i nat. agencje rządowe.

Warunki przyjęcia (ogólne)

 • Podstawowym wymogiem przyjęcia jest uniwersytecki stopień naukowy, uprawniający do wykonywania zawodu w kraju pochodzenia lub oznaczający ukończenie akademickiego etapu edukacji prawniczej (np. LLB)
 • Zapis badań musi odzwierciedlać GPA (średnia ocen) odpowiadająca 7/10 (holenderska skala ocen);
 • Dowód znajomości języka angielskiego (wymagane minimalne wyniki);
 • List motywacyjny;
 • Życiorys;
 • Jeden akademicki punkt odniesienia

Szczegółowe wymagania można znaleźć tutaj .

Terminy składania wniosków (kurs rozpoczyna się 1 września 2019 r.)

 • Studenci UE / EOG: 1 maja 2019 r
 • Studenci spoza UE / EOG: 1 maja 2019 r

Czesne

 • Studenci UE / EOG: 2083 EUR
 • studenci spoza UE / EOG: 14650 EUR
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w University of Groningen »

Ostatnia aktualizacja Lipiec 10, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,083 EUR
- UE, 14.650 EUR. - spoza UE rocznie
Wg lokalizacji
Wg daty