LLM w europejskim prawie gospodarczym

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Program zapewnia dogłębne zrozumienie zarówno praktycznych, jak i teoretycznych aspektów prawa gospodarczego w Unii Europejskiej oraz tego, jak rynek wewnętrzny działa w kontekście globalnym. Studenci zdobywają również wiedzę na temat prawa konstytucyjnego UE jako niezbędnej podstawy do pełnego zrozumienia europejskiego prawa gospodarczego. W trakcie kursu studenci mają szerokie możliwości wykorzystania swojej wiedzy w praktyce oraz uczenia się od nauczycieli akademickich i praktyków.

Europejskie prawo gospodarcze to dwuletni program, ale studenci mają możliwość napisania pracy magisterskiej pod koniec pierwszego roku, a następnie ukończenia programu z rocznym dyplomem. Studenci, którzy podejmą dwuletnie studia magisterskie, mogą dostosować program, wybierając opcjonalne kursy odpowiadające ich zainteresowaniom i ambicjom zawodowym. Ta funkcja pozwala na specjalizację dostosowaną do potrzeb i zapewnia przewagę konkurencyjną przy ubieganiu się o przyszłe stanowiska na rynku pracy.

Perspektywy rozwoju kariery

Dzięki unikalnemu połączeniu tradycyjnych studiów prawnych z zakresu prawa gospodarczego oraz zagadnień gospodarczych i handlowych oraz zbudowanych na solidnych podstawach konstytucyjnej struktury prawa UE, program ten jest idealnym przygotowaniem do kariery w ramach prywatnej praktyki, wewnętrznej pracy prawnej lub stanowiska w instytucjach krajowych lub unijnych. Zapewnia również dobre podstawy dla studentów zainteresowanych kontynuowaniem kariery naukowej.

Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z koordynatorem programu głównego Anders Tröjer , anders.trojer@jur.lu.se.

Więcej informacji można znaleźć na https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-JAEHA

Dlaczego Lund University ?

Lund University został założony w 1666 roku i jest jednym z najstarszych, najszerszych i najlepszych uniwersytetów w Europie Północnej. Uniwersytet należy do 100 najlepszych uniwersytetów na świecie w rankingu QS World University Rankings 2020 i jest numerem 1 wśród studentów zagranicznych przyjeżdżających do Szwecji - jednego z najbardziej innowacyjnych, zrównoważonych i demokratycznych krajów na świecie.

Jeśli chcesz zacząć budować swoją międzynarodową sieć w globalnej klasie, Lund University jest świetnym rozwiązaniem. Poznaj inny sposób uczenia się w kraju uznawanym za jeden z najlepszych na świecie w zapewnianiu wyższego wykształcenia. Praca grupowa i nieformalne relacje nauczyciel-uczeń ułatwiają dogłębne uczenie się.

Uniwersytet znajduje się w Lund, uroczym i zwartym mieście uniwersyteckim w południowej Szwecji, zaledwie 35 minut drogi od lotniska w Kopenhadze. Miasto słynie z tętniącego życia studenckiego, a także jest siedzibą wielu światowych ośrodków badawczych i międzynarodowych firm.

Dowiedz się więcej o Lund University w Lund University pod adresem www.lunduniversity.lu.se

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Czytaj więcej

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Pokaż mniej
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Więcej Mniej
Odwiedź witrynę uczelni