Najstarszy program obejmujący europejskie prawo gospodarcze w Skandynawii zapewnia dogłębne zrozumienie zarówno praktycznych, jak i teoretycznych aspektów europejskiego prawa gospodarczego i funkcjonowania zasad rynku europejskiego w kontekście globalnym. Program stanowi solidne podstawy ram konstytucyjnych UE, które leżą u podstaw regulacji rynku europejskiego. Studenci są w stanie dostosować program do swoich zainteresowań i przyszłej kariery poprzez specjalizację, w szczególności w drugim roku trwania programu.

Moduły programowe / kursy

Kursy w programie 2-letnim:

  • Kursy obowiązkowe (z liczbą punktów w sumie 75): prawo konstytucyjne UE (12), negocjacje biznesowe (3), prawo rynku wewnętrznego (12), argumentacja i metodologia (3), prawo konkurencji UE (15), praca magisterska (30).
  • Kursy obieralne (w sumie 45 punktów) w dziedzinach takich jak prawo konkurencji, prawo własności intelektualnej, prawo podatkowe, prawo w erze cyfrowej i Europejskie Zawody Sądowe, itp.

Kursy w rocznym programie: prawo konstytucyjne UE (12), negocjacje biznesowe (3), prawo rynku wewnętrznego (12), argumentacja i metodologia (3), prawo konkurencji UE (15), praca magisterska (15).

Perspektywy rozwoju kariery

Dzięki wyjątkowemu połączeniu tradycyjnych studiów prawniczych z unijnym prawem gospodarczym (tj. Prawem rynku wewnętrznego, prawa podatkowego i prawa konkurencji) oraz kwestiami gospodarczymi i handlowymi, program ten jest idealnym przygotowaniem do kariery w prywatnej praktyce, krajowym / krajowym. Instytucje UE lub badania prawne. Stanowi również doskonałą podstawę dla studentów zainteresowanych karierą akademicką.

Dowiedz się więcej o tym programie na stronie www.lunduniversity.lu.se/European-Business-Law

Dlaczego Lund University ?

Lund University został założony w 1666 roku i jest jedną z najstarszych, najbogatszych i najlepszych uczelni w Europie Północnej. Uniwersytet znajduje się na liście 100 najlepszych uniwersytetów w rankingu QS World University 2019 i jest numerem 1 wśród studentów zagranicznych przyjeżdżających do Szwecji - jednego z najbardziej innowacyjnych, zrównoważonych i demokratycznych krajów na świecie.

Jeśli chcesz zacząć budować swoją międzynarodową sieć w globalnej klasie, Lund University jest świetnym rozwiązaniem. Poznaj inny sposób uczenia się w kraju uznawanym za jeden z najlepszych na świecie w zapewnianiu wyższego wykształcenia. Praca grupowa i nieformalne relacje nauczyciel-uczeń ułatwiają dogłębne uczenie się.

Uniwersytet znajduje się w Lund, uroczym i zwartym mieście uniwersyteckim w południowej Szwecji, zaledwie 35 minut drogi od lotniska w Kopenhadze. Miasto słynie z tętniącego życia studenckiego, a także jest siedzibą wielu światowych ośrodków badawczych i międzynarodowych firm.

Dowiedz się więcej o Lund University w Lund University pod adresem www.lunduniversity.lu.se

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Lund University

Zobacz 1 więcej kursów w Lund University »

Ostatnia aktualizacja Luty 9, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Contact school
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
Contact school
Termin
Contact school
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Contact school
Data końcowa
Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń
Contact school

Contact school

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Contact school
Data końcowa
Contact school