LLM w amerykańskim prawie (dla prawników spoza USA)

Informacje ogólne

Opis programu

Przygotowanie zagranicznych prawników do globalnej praktyki

Program nauczania LLM w programie prawa amerykańskiego został opracowany specjalnie z myślą o przygotowywaniu zagranicznych prawników do wyzwania globalnej praktyki. W tym programie uczniowie są w pełni zintegrowani z lekcjami JD w ramach BU Law , gdzie odbywają się równolegle z amerykańskimi studentami, którzy zostali przeszkoleni w zakresie amerykańskiej edukacji prawniczej.

Oznacza to, że nie tylko poznasz istotę amerykańskiej doktryny w praktycznie każdej dziedzinie - własności intelektualnej, międzynarodowych transakcji biznesowych, fuzji i przejęć, alternatywnego rozwiązywania sporów, by wymienić tylko kilka - ale nauczysz się czegoś równie ważnego: jak Amerykańscy prawnicy są przeszkoleni, aby analizować pytania prawne i bronić ich w imieniu swoich klientów.

Do końca roku spodziewamy się, że będziesz rozwijał umiejętności, dzięki którym staniesz się bardziej skutecznym globalnym praktykiem. Uzyskasz unikalny wgląd w „sposób myślenia” amerykańskich prawników i innych osób przeszkolonych w zakresie prawa zwyczajowego. Będziesz mieć niezbędną perspektywę do pracy ponad granicami i zawierania transakcji z prawnikami z różnych tradycji i środowisk.

W tym sensie nasz amerykański program prawny jest czymś innym niż amerykańskim. Jest prawdziwie globalny.

Jako wykształcony w obrocie prawnik, stajesz przed wieloma wyborami do studiów magisterskich w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Pozwolę sobie opowiedzieć o tym, co odróżnia LLM BU Law LLM od amerykańskiego prawa i czego można się spodziewać jako członek naszej społeczności:

Lepsza instrukcja

Będąc LLM w studiu American Law Program, będziesz integrował się z regularnymi zajęciami JD w szkole, a zatem masz dostęp do pełnoetatowych wydziałów BU Law . Dlaczego to ma znaczenie? BU Law pełnym wymiarze godzin wydział BU Law konsekwentnie plasuje się w pierwszej piątce w Ameryce przez Princeton Review. Nasz wydział składa się z uznanych na całym świecie naukowców, którzy przodują nie tylko w swoim wkładzie w myśl prawną, ale także w klasie jako instruktorzy. Możesz go usłyszeć od naszych obecnych studentów i absolwentów. Wielu powie ci, że ich instruktorzy z BU Law są najlepsi, jakich kiedykolwiek mieli. Mówiąc najprościej, będziesz uczyć się od najlepszych amerykańskich nauczycieli prawa.

Niezrównana elastyczność i wybór

Program Prawa Amerykańskiego jest najbardziej elastycznym z programów absolwentów BU Law i jednym z najbardziej elastycznych, jakie znajdziesz gdziekolwiek. Oferuje niezrównany zakres kursów do wyboru, z minimalną liczbą "wymaganych" zajęć. Będziesz w stanie:

  • Wybierz spośród 200 kursów i seminariów z praktycznie każdego przedmiotu prawa amerykańskiego, jednego z najszerszych wyborów dostępnych w każdej szkole prawniczej.
  • Bez ograniczeń uczęszczaj na zajęcia pierwszego roku (oprócz klas JD drugiego i trzeciego roku), obejmując podstawowe tematy, które pojawiają się w egzaminach amerykańskich. Nie wszystkie szkoły pozwalają uczniom LLM to zrobić.
  • Uzupełnij swoje studia prawnicze kursami w innych szkołach wyższych w BU lub zapisz się na zajęcia oferowane w ramach programu Absolwent BU Law w zakresie bankowości
  • Realizuj opcjonalne "koncentracje", jeśli chcesz skupić swoje studia w jednym z trzech ważnych obszarów globalnej pracy prawniczej: Międzynarodowa praktyka biznesowa, własność intelektualna i podatki.

Indywidualna uwaga i osobiste leczenie

W BU Law otrzymasz nie tylko najwyższą jakość nauczania w każdej amerykańskiej szkole prawniczej, ale także najwyższy poziom indywidualnego wsparcia, zarówno akademickiego, jak i osobistego. Pasjonuje nas to. Absolwent

Rozwój zawodowy i staże

Nasze Biuro Rozwoju Zawodowego LLM jest specjalnie i wyłącznie przeznaczone dla studentów LLM, zapewniając zindywidualizowane doradztwo i wsparcie, aby pomóc im w zabezpieczeniu staży podyplomowych lub stałych miejsc pracy w USA lub za granicą. Studenci zainteresowani podjęciem amerykańskiego egzaminu adwokackiego otrzymują obszerne wskazówki dotyczące wymagań kwalifikacyjnych i procedur aplikacyjnych. American Law Internship Program zapewnia staże podyplomowe dla studentów, którzy poszukują prawdziwego doświadczenia zawodowego w USA podczas okresów opcjonalnego szkolenia praktycznego.

Rozszerzanie swojego świata

Jako student amerykańskiego prawa, będziesz pełnym członkiem ogólnej społeczności BU Law , społecznie i akademicko - nie segregując się z resztą Szkoły. Zostaniesz zaproszony do udziału w którejś z 30 organizacji studenckich JD. A ponieważ bardzo poważnie traktujemy rozwój "rodziny" wśród studentów LLM, będziesz regularnie brać udział w wydarzeniach towarzyskich i pozaszkolnych, które łączą cię z innymi absolwentami BU Law . W rezultacie będziesz tworzyć związki z amerykańskimi i zagranicznymi studentami, które będą trwać znacznie dłużej niż rok w Bostonie.

Stopień z globalną mocą

Wykształcenie wyższe, które reprezentuje stopień BU Law jest rozpoznawane na całym świecie. Nasi absolwenci LLM należą do najbardziej rekrutowanych przez globalne firmy i korporacje. Absolwenci żyją lub praktykują w ponad 65 krajach poza Ameryką, a Kluby Absolwentów Uniwersytetu Bostonu obejmują cały świat, a międzynarodowe stowarzyszenia na całym świecie.

Największe miasto Bostonu dla studentów

Wszystko to odbywa się w Bostonie, jednym z najbardziej spektakularnych miast na świecie. Zapytaj każdego, kto był tutaj. Nie ma takiego miejsca.

Zapraszam do wysłuchania od naszych absolwentów o ich niezapomnianych przeżyciach. Mają świetne rzeczy do powiedzenia. W rzeczywistości, 98% ostatniej klasy absolwentów Programu, poleciłbyś ten program zainteresowanemu przyjacielowi lub koledze. Chętnie skontaktujemy Cię z Tobą, abyś mógł usłyszeć bezpośrednio od tej bardzo zadowolonej i lojalnej grupy znakomitych profesjonalistów. Jestem przekonany, że im więcej się uczysz, tym bardziej docenisz niezwykłe możliwości czekające na ciebie w BU Law .

109396_Capture.JPG

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of t ... Czytaj więcej

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of the BU Law learning experience is superior teaching and a supportive, dynamic learning environment in which teachers guide, inspire and challenge. BU Law professors are nationally acclaimed for their legal skills and scholarship, on the cutting edge in research, writing and advising to both the public and private sectors. But what uniquely defines them is their devotion to students, academically, professionally and individually. Pokaż mniej