LLM w Programie Prawa Własności Intelektualnej

Informacje ogólne

Opis programu

Dziesięć najlepszych programów w dziedzinie własności intelektualnej

BU Law dumą oferuje wybranej grupie prawników możliwość zdobycia wyższego stopnia w jednej z najbardziej dynamicznych dziedzin praktyki prawnej dzisiaj: prawa własności intelektualnej. Inicjatywa ta opiera się na doskonałości akademickiej, która zapewniła naszej szkole wiodącą reputację w tej dziedzinie. BU Law została uznana jedną z najlepszych szkół prawa własności intelektualnej, ranking 9 miejscu wśród amerykańskich szkół prawniczych na studia prawa własności intelektualnej, zgodnie z US News

Podniecenie związane z studiowaniem prawa własności intelektualnej w naszej szkole jest namacalne. Nasz światowej sławy wydział własności intelektualnej; szeroki wybór programów nauczania w takich pojawiających się tematach, jak internet i biotechnologia; oraz absolwent studencki reprezentujący ponad 30 narodów - z doświadczeniem w zaawansowanych technologiach, inżynierii, biotechnologii, wydawnictwach, sztuce i rozrywce - tworzą prawdziwie ożywcze środowisko uczenia się do zaawansowanych studiów.

Jako uczeń LLM z prawem własności intelektualnej będziesz realizować szereg klas związanych z IP i IP oferowanych przez program nauczania Szkoły JD. Oznacza to, że będziesz miał dostęp do wydziału prawa, który konsekwentnie znajduje się na szczycie listy najlepszych profesorów Princeton Review lub w jej górnej części. Wśród naszych instruktorów własności intelektualnej znajduje się wielu wybitnych specjalistów zajmujących się nowatorskimi pracami w najważniejszych butikach i firmach biotechnologicznych w Bostonie.

Będziesz także czerpał korzyści z bycia częścią światowej klasy uniwersytetu: studenci poszukujący interdyscyplinarnej nauki mogą uzupełniać swoje studia prawnicze poprzez rejestrację krzyżową na zajęciach związanych z własnością intelektualną w innych szkołach wyższych Uniwersytetu.

Jeśli nie znasz się na Bostonie, wkrótce odkryjesz, że jest to solidny i dynamiczny rynek pracy i studiów własności intelektualnej, szczycący się największą koncentracją przemysłu high-tech w Ameryce, z najnowocześniejszym oprogramowaniem, sprzętem, biotechnologią i firmy produkujące wyroby medyczne. Będziesz czerpać korzyści bezpośrednio z bycia w jednej z czołowych amerykańskich społeczności w poszukiwaniu odkryć i innowacji.

Ograniczony rozmiar programu gwarantuje, że każdy student Prawa LLM z zakresu Prawa Własności Intelektualnej otrzymuje dedykowane wsparcie doradcy wydziału i menedżera kariery w pełnym wymiarze godzin, a także niepodzielną uwagę dyrektora programowego, który jest dostępny dla doradców w zakresie wszystkich zagadnień związanych z planowaniem i przystosowaniem akademickim .

W świecie, w którym ludzie mogą wysyłać nieskończone kopie zasobów cyfrowych na całym świecie, natychmiast i bez żadnych kosztów, klienci żądają kompetentnych rad, aby właściwie chronić swoje istotne interesy. Niewiele szkół lepiej przygotuje cię do tego wyzwania niż BU Law . Przez pięć kolejnych lat US News

Jako student prawa LLM z BU Law własności intelektualnej, będziesz realizować szereg zajęć związanych z IP i IP oferowanych przez program nauczania Szkoły JD. Oznacza to, że będziesz miał dostęp do wydziału prawa konsekwentnie wymienianego na liście "Najlepszych profesorów" Princeton Review. Wśród naszych instruktorów własności intelektualnej znajduje się wielu wybitnych specjalistów zajmujących się nowatorskimi pracami w najważniejszych butikach i firmach biotechnologicznych w Bostonie. Dowiedz się więcej o programie od Asystenta Dziekana Johna Riccardiego lub pobierz opis programu tutaj.

Interesuje Cię własność intelektualna, ale nie masz pewności, czy chcesz uzyskać pełną LLM? Mamy również koncentrację w IP dostępną w amerykańskim programie prawnym.

Program LLM w zakresie prawa własności intelektualnej jest wysoce selektywny, a zatem bardzo mały. Średnio program zapisuje pięciu lub mniej studentów każdego roku. Około 80 procent studentów programu jest wyszkolonych za granicą. Wśród zagranicznych studentów, którzy uzyskali wstęp, są ci, którzy wykazali imponujące osiągnięcia w zakresie wcześniejszych studiów praw własności intelektualnej lub praktyki, a także solidną znajomość angielskiego pisania i umiejętności werbalnych.

109396_Capture.JPG

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of t ... Czytaj więcej

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of the BU Law learning experience is superior teaching and a supportive, dynamic learning environment in which teachers guide, inspire and challenge. BU Law professors are nationally acclaimed for their legal skills and scholarship, on the cutting edge in research, writing and advising to both the public and private sectors. But what uniquely defines them is their devotion to students, academically, professionally and individually. Pokaż mniej