Rozwijaj swoją globalną karierę prawniczą w internetowym LLM z The Dickson Poon School of Law, jednej z wiodących szkół prawniczych na świecie.

The International Financial

Dzisiaj świat handlu i finansów jest zdominowany przez globalny handel i swobodny przepływ kapitału i inwestycji. Praktyka prawna stale ewoluuje i dostosowuje się do nowych produktów, nowych rynków i nowych technologii. Innowacje finansowe rozwijają się w stale rozwijających się ramach regulacji finansowych, co skutkuje pojawieniem się nowych podmiotów rynkowych, nowych produktów finansowych i nowych technik handlowych.

Aby koncepcyjnie uchwycić te zjawiska, musimy zastosować nasze tradycyjne techniki prawne w innowacyjny sposób i często wymyślić nowy mechanizm prawny, który lepiej pasuje do naszej światowej rzeczywistości gospodarczej. Wymaga to od prawników czerpania z wielu źródeł prawnych - krajowych, międzynarodowych i ponadnarodowych - a także korzystania z interdyscyplinarnego podejścia do prawa, opartego na spostrzeżeniach dotyczących finansów i ekonomii.

Ten tytuł magistra prawa jest nauczany w 100% online, co oznacza, że możesz rozwijać swoją edukację bez przerwy w pracy i możesz dopasować swoje studia do swoich zobowiązań życiowych. Możesz skorzystać ze światowej sławy nauczania King's College London, gdziekolwiek jesteś na świecie.

Kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zakresie prawa finansowego lub handlowego i byliby idealnym rozwiązaniem dla prawników, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o świecie handlu i finansów, który jest zdominowany przez globalny handel i swobodny przepływ kapitału i inwestycje. Byłoby to również interesujące dla osób pracujących w finansach i biznesie, których rola ma znaczenie prawne.

Szczegóły kursu

Internetowy międzynarodowy finansowy

Program:

  • Zapewnij szczegółową wiedzę i zrozumienie szeregu dziedzin prawa finansowego i handlowego (koncepcje prawne, wartości, zasady i zasady) z perspektywy prawa angielskiego, europejskiego, międzynarodowego i międzynarodowego.
  • Wyposaż Cię w praktyczną wiedzę na temat podstawowych zasad finansów i ich znaczenia dla prawa korporacyjnego. Jest to niezbędne dla każdego, kto chce rozpocząć karierę w międzynarodowym prawie handlowym i finansowym.
  • Zapewnienie najnowocześniejszego podejścia do zrozumienia realizmu komercyjnego, który ma wpływ na decyzje prawne, które przedsiębiorstwa muszą podejmować w naszej globalnej gospodarce, oraz pomaga rozwijać krytyczną świadomość bieżących problemów w wielu dziedzinach prawa finansowego i handlowego.
  • Krytyczna ocena funkcjonowania i funkcjonowania nowoczesnych rynków finansowych, obejmująca zarówno techniczną, jak i prawną stronę sposobu, w jaki różne instrumenty finansowe są obecnie emitowane, utrzymywane i sprzedawane.

Opiera się na najbardziej zaawansowanym myśleniu prawnym, wynikającym z doświadczeń głównych systemów prawnych oraz reżimów prawa międzynarodowego i międzynarodowego. Będziesz korzystać z pionierskiej transgranicznej perspektywy prawnej The Dickson Poon School of Law w zakresie badań prawnych i nauczania.

Zajmując pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem doskonałości badawczej (Research Excellence Framework 2014) i jednej z 10 najlepszych brytyjskich szkół na świecie, nasi naukowcy zapewniają najnowocześniejsze nauczanie prawne w rygorystycznym intelektualnie i stymulującym środowisku. Zdobądź tytuł magistra prawa na King's College London i zwiększ swoje możliwości zawodowe.

Wymagania wstępne

Stopień 2: 1 z wyróżnieniem (lub ekwiwalent zagraniczny) w prawie lub w stopniu 70% z prawem lub z dyplomem ukończenia studiów magisterskich.

Jeśli masz wysokie prawo 2: 2 (tj. 57% -59%) lub w stopniu 70% z prawem i co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, Twoje podanie zostanie rozpatrzone.

Doświadczenie zawodowe. Wnioskodawcy, którzy osiągnęli poziom 2: 1 lub wyższy w stopniu nieposiadającym prawa (tj. Finanse lub biznes) będą brani pod uwagę w ramach tego programu pod warunkiem, że posiadają co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie prawa (tj. Ci, którzy pracują w systemie prawnym) firma jako praktyk prawnik lub te, które zdały egzamin adwokacki i pracują jako prawnik praktykujący). Można również rozważyć wyjątkowych kandydatów posiadających znaczne doświadczenie zawodowe, które jest ściśle związane z prawem, ale nie ma charakteru merytorycznie prawnego (np. Zarządzający kontraktami).

Referencje

Moje życie zawodowe jest bardzo zajęte. Dużo podróżuję i muszę spędzać czas z rodziną w domu. Wiedziałem, że muszę je żonglować i jakoś pasować do innych zobowiązań. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w pracy, możesz uzyskać dostęp do kursu w dowolnym momencie. Ten kurs został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do mojej pracy i życia osobistego, dlatego wybrałem go.

- Salio, student King's Online

Perspektywy rozwoju kariery

W King's, wejdziesz do jednego z najbardziej konkurencyjnych organów studenckich na świecie i dołączysz do spuścizny absolwentów, którzy są poszukiwani przez czołowych pracodawców w tej dziedzinie. Dickson Poon School of Law ma silne powiązania z niektórymi z wiodących na świecie firm prawniczych i międzynarodowych pracodawców. King's College London LLM pozwoli ci uczyć się wraz z innymi prawnikami na całym świecie i poprawi twoje perspektywy zawodowe.

The International Financial

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
King's College London Online

Zobacz 2 więcej kursów w King's College London Online »

Ostatnia aktualizacja Maj 2, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2, 2019
Paź 30, 2019
Duration
2 - 6 lat
Zaoczne
Cena
18,600 GBP
za pełne 2 lata LLM. 12 400 GBP rocznie na dyplom ukończenia studiów podyplomowych. 6 200 GBP rocznie na świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.
Deadline
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Paź 30, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Paź 15, 2019

Sie 2, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Paź 30, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Paź 15, 2019
Data końcowa