LLM Uprawniający Stopień Naukowy (DL)

Leeds Beckett University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LLM Uprawniający Stopień Naukowy (DL)

Leeds Beckett University

Szczegóły kursu

Na tym kursie konwersji będziesz studiować wszystkie moduły wymagane przez regulatorów zawodów prawniczych, w tym Urząd ds. Regulacji Prawników i Radę Adwokacką, aby zostać radcą prawnym lub adwokatem. Wykwalifikowani nauczyciele z dużym doświadczeniem zawodowym we wszystkich dziedzinach prawa będą Cię wspierać i wspierać w nauce teorii prawa i jej praktycznego zastosowania. Dzięki naszemu Wirtualnemu Środowisku Nauczania będziesz mógł kontaktować się ze swoimi nauczycielami i kolegami w trybie online, omawiać pomysły i tematy, aby zdobyć głęboką wiedzę z zakresu prawa.

Poprzez swój projekt badawczy będziesz specjalizował się w konkretnej dziedzinie prawa, która Cię interesuje, badając i pisząc dogłębnie na ten temat. Szeroki zakres wiedzy dostępnej w Leeds Law School oznacza, że ​​możemy zaoferować szczegółowe wskazówki oparte na praktycznym doświadczeniu i wiedzy na temat wybranego przez ciebie tematu w twoim niezależnym module projektu.

Zmiany w edukacji prawnej i szkoleniach

Edukacja prawnicza i szkolenia są obecnie szczegółowo sprawdzane przez profesjonalnych regulatorów z sektora prawniczego. W przeglądzie przeanalizowane zostaną aktualnie otwarte trasy i kwalifikacje wymagane do zostania radcą prawnym lub adwokatem, a także rozważa się zmiany i usunięcie istniejących tras, a także możliwość ustanowienia nowych.

Obecnie studenci mogą ukończyć kwalifikację prawniczą, Graduate Diploma Law (GDL), a następnie Bar Professional Training Course (BPTC), aby zostać adwokatem, ta trasa pozostanie niezmieniona najwcześniej latem 2017 roku. Trasa kwalifikacyjnego stopnia prawniczego lub GDL, a następnie Kurs Praktyki Prawniczej, aby zakwalifikować się jako adwokat, będzie obowiązywać do lata 2019 r.

Urząd ds. Regulacji prawnych (SRA) i Rada Standardów Barowych (BSB) ogłosić swoje ustalenia tak szybko, jak to możliwe, a ich decyzje będą miały wpływ na dostępne drogi do kwalifikacji jako adwokat lub adwokat.

Korzyści kursu

Uzupełnisz swój kurs, korzystając z naszego Wirtualnego środowiska uczenia się, zasobu online, który zapewni ci dostęp do materiałów szkoleniowych, w tym filmów i książek elektronicznych oraz naszej obszernej Biblioteki Internetowej. Elastyczność tego kursu oznacza, że ​​będziesz mógł uczyć się w czasie, miejscu i tempie, które są wygodne dla Ciebie i Twojego stylu życia.

Leeds jest jednym z najważniejszych centrów prawnych poza Londynem. Miasto ma Sąd Koronny i jest siedzibą wielu najlepszych kancelarii prawnych w kraju. Będziesz wykładał wykładowców, którzy pracowali w najlepszych brytyjskich firmach. Ich wiedza specjalistyczna przyczyni się do twojej nauki, abyś był przygotowany do pracy lub do następnego etapu szkolenia prawniczego.

Nasza seria wykładów gościnnych, z udziałem czołowych postaci z zawodu prawnika, wzbogaci Twoją naukę. Wykłady będą dostępne w wersji cyfrowej, dzięki czemu będziesz mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca na świecie i bez konieczności przebywania w kampusie. Wśród byłych prelegentów znaleźli się polityk i działacz na rzecz praw człowieka Shami Chakrabarti i Catherine Dixon, która pełniła funkcję prezesa The Law Society.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć co najmniej drugą klasę z wyróżnieniem lub mieć równoważne doświadczenie lub wykształcenie, zwykle w środowisku pracy.

UCZNIOWIE UCZESTNICZĄCY DO PODJĘCIA LLMOWEGO STOPNIA KWALIFIKOWANIA PRAWA DO CELU KWALIFIKACJI JAKO BARIERISTA MUSI:

 • Uzyskać dyplom brytyjski / irlandzki, przyznawany co najmniej 2: 2; lub
 • Zostały wydane świadectwo stanu akademickiego przez Radę Standardów Baru na podstawie dyplomu za granicą lub niestandardowego stopnia w Wielkiej Brytanii / Irlandii; lub
 • Zostały zatwierdzone przez Komitet ds. Kwalifikacji Rady Adwokatury Baru jako odpowiednie do przyjęcia jako dojrzały student.

Wszystkie aplikacje powinny być obsługiwane przez odniesienie.

Wszyscy kandydaci powinni spełniać nasze wymagania dotyczące języka angielskiego Uniwersytetu.

Angielski Wymagania językowe: IELTS 6.5 bez umiejętności poniżej 6,0 lub równoważne kwalifikacje. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów na ostatnie badania akademickie, na przykład ukończenie kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

Jeśli chcesz złożyć podanie za pośrednictwem tej trasy, zapoznaj się z naszymi zasadami uznawania szkół wyższych.

Należy pamiętać, że wszyscy kandydaci na naszą Uczelnię są zobowiązani do spełnienia naszego standardowego wymogu znajomości języka angielskiego na poziomie GCSE klasy C lub równoważnego, warianty tego zostaną wymienione na indywidualnych warunkach wejścia kursu.

Perspektywy pracy

Ten kurs przygotuje Cię do następnego etapu szkolenia, aby zostać prawnikiem lub Szkoleniowym Barem Zawodowym, jeśli chcesz zostać zakwalifikowany jako adwokat. Ewentualnie możesz od razu wykorzystać swoją wiedzę, współpracując z adwokatami i adwokatami jako asystentem. Te specjalistyczne role wsparcia prawnego stają się coraz ważniejsze w tym sektorze.

 • Adwokat
 • Adwokat
 • Paralegal

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może udzielić Ci porady na temat pisania CV w poszukiwaniu pracy.

Moduły

Moduły podstawowe

 • Prawo, instytucje
 • Podstawy prawa karnego
 • Podstawy kapitału
 • Podstawy prawa Unii Europejskiej
 • Podstawy umowy
 • Podstawy prawa tortur
 • Podstawy prawa własności
 • Podstawy prawa publicznego
 • Niezależny projekt badań prawnych

Opłaty

Wielka Brytania

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 6500 £. Kwota, jaką zapłacisz, może wzrastać każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Międzynarodowe 2018/19

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 6500 £. Kwota, którą zapłacisz, jest ustalana na tym poziomie na każdy rok kursu.

Udogodnienia

Wirtualne środowisko uczenia się

VLE zapewnia dostęp do materiałów szkoleniowych, takich jak filmy, e-booki i inne dokumenty. Używasz go również do przesyłania zadań i otrzymywania opinii.

Biblioteka i zasoby online

Nasza biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku, zapewniając dostęp do specjalistycznych książek i czasopism, przestrzeni edukacyjnych, komputerów, urządzeń multimedialnych i wypożyczalni sprzętu medialnego. Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-książki, e-czasopisma i bazy danych, można uzyskać online w czasie i miejscu, w zależności od potrzeb.

Dedykowany zespół wsparcia

To, że nie uczysz się w kampusie, nie oznacza, że ​​będziesz musiał radzić sobie samemu - będziesz mieć wsparcie osobistego opiekuna, a także Studenckie Centrum Uniwersyteckie i Centrum Wellbeing. Są pod ręką, aby udzielać porad na temat wszystkiego, od zagadnień akademickich po stres i lęk.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 11, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 3, 2018
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,500 GBP
Locations
Wielka Brytania - Leeds, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 3, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 3, 2018
Wielka Brytania - Leeds, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą