LLM in Law (ONLINE LEARNING)

Informacje ogólne

Opis programu

Opis programu

Ten program oferuje ekscytującą i elastyczną ofertę kursów, umożliwiającą dostosowanie LLM do indywidualnych potrzeb zawodowych i osobistych.

Aby być skutecznym na arenie międzynarodowej, prawnicy, ludzie biznesu i decydenci muszą zrozumieć różne kultury prawne i sposoby działania i komunikacji w alternatywnych kontekstach biznesowych i ramach prawnych. Ten program zapewnia idealne środowisko uczenia się dla takich osób, aby rozwinąć umiejętności i wiedzę, na których można zbudować dalsze studia lub odpowiednią karierę.

Program obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu prawa, w tym:

 • Prawo komercyjne
 • Prawo dotyczące technologii informacyjnej
 • Prawo własności intelektualnej
 • Prawo medyczne

Struktura programu

Aby uzyskać prawo LLM, musisz pomyślnie ukończyć sześć kursów i rozprawę o objętości 10 000 słów w wybranym przez ciebie czasie trwania badania.

Podczas studiów będziesz miał możliwość studiowania kursów z różnych obszarów tematycznych.

Wyniki nauki

Po przestudiowaniu programu pojawi się zrozumienie problemów prawnych nie tylko w kontekście prawnym, ale także z solidnymi podstawami etycznymi, społecznymi i teoretycznymi.

Możliwości zawodowe

Absolwenci naszych internetowych programów nauczania na odległość przechodzą do szeregu zawodów prawniczych i związanych z nimi dziedzin prawnych, w tym pracy w lokalnych i międzynarodowych firmach, rządowych departamentach prawnych, innych instytucjach publicznych, organizacjach międzynarodowych i środowiskach akademickich.

Programy są również idealną platformą dla zaawansowanych badań.

Wymagania wstępne

Brytyjski dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub jego międzynarodowy odpowiednik. Twój stopień nie musi być przedmiotem prawa, ale musi pochodzić z uznanej uczelni.

Uwzględnimy również Twoje inne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w ramach Twojego wniosku.

Wymagania w języku angielskim

Wszyscy kandydaci muszą mieć jedną z następujących kwalifikacji jako dowód zdolności do posługiwania się językiem angielskim:

 • studia licencjackie lub magisterskie, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości anglojęzycznych krajów określonych przez brytyjskie wizy i imigracje
 • IELTS: łącznie 7,0 (co najmniej 6,5 w każdym module)
 • TOEFL-iBT: łącznie 100 (co najmniej 23 w każdym module)
 • PTE (A): łącznie 67 (co najmniej 61 w każdej z sekcji "Umiejętności komunikacyjne")
 • CAE i CPE: łącznie 185 (co najmniej 176 w każdym module)
 • Trinity ISE: ISE III z przełęczą we wszystkich czterech komponentach

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż trzy lata na początku programu studiów. Testy językowe nie mogą mieć więcej niż dwa lata na początku twojego programu studiów.

Egzamin z języka angielskiego w Edinburgh Law School

Szkoła Prawa w Edynburgu, we współpracy z wydziałem nauczania języka angielskiego Uniwersytetu, opracowała alternatywny test języka angielskiego dla kandydatów na nasze studia podyplomowe online z zakresu kształcenia na odległość, mające na celu wpisanie na rok akademicki 2017/18.

Test jest alternatywą dla testów językowych aktualnie akceptowanych przez Uniwersytet, takich jak IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE i CPE.

Należy pamiętać, że ten test może być używany wyłącznie w celu spełnienia wymagań języka angielskiego w zakresie dostępu do studiów podyplomowych z prawa w trybie online nauczania na odległość w Edinburgh Law School, University of Edinburgh.

Terminy składania wniosków

 • Data rozpoczęcia programu: 14 stycznia 2019 r
 • Termin składania wniosków: 13 listopada 2018 r

Zdecydowanie zalecamy złożenie wypełnionego wniosku tak szybko, jak to możliwe, szczególnie jeśli ubiegasz się o dofinansowanie lub będziesz potrzebować wizy. Możemy rozważyć późne wnioski, jeśli mamy wolne miejsca.

Dokładnie monitorujemy numery aplikacji, aby zapewnić, że będziemy w stanie pomieścić wszystkich, którzy otrzymują oferty. W związku z tym konieczne może być zamknięcie programu wcześniej niż w opublikowanych terminach. W takim przypadku złożymy czterotygodniowe ostrzeżenie.

Jak złożyć wniosek

Musisz przesłać referencję ze swoją aplikacją.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Pokaż mniej
Edynburg , UK Online + 1 Więcej Mniej