LLM Zaawansowane studia z zakresu prawa i technologii cyfrowych

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 10

Opis programu

W jaki sposób digitalizacja i masowa dystrybucja pracy twórczej wpływa na prawa własności intelektualnej ? W jaki sposób mogą ewoluować przepisy dotyczące technologii cyfrowych, aby lepiej chronić osoby i organizacje przed oszustwami tożsamości lub naruszeniami bezpieczeństwa?

Co pociąga ten program mistrza?

Program skupia się na pogłębianiu i poszerzaniu wiedzy w zakresie prawa i zarządzania technologiami cyfrowymi , takimi jak internet, komputery, urządzenia mobilne, technologie perswazyjne i inteligencja otoczenia, w kontekście międzynarodowym i interdyscyplinarnym.

Program zapewnia studentom dogłębny wgląd w różne tryby (tj. Prawo, umowa i technologia) regulacji pojawiających się i zbieżnych technologii cyfrowych na poziomie globalnym międzynarodowym, unijnym, krajowym lub biznesowym.

Program rozwija zaufanie uczniów do obsługi i prezentacji złożonych i trudnych materiałów prawnych, ustnie i na piśmie, przy użyciu specyficznego słownictwa z różnych tematów prawa i technologii cyfrowych, zapewniając narzędzia umożliwiające uczniom radzenie sobie z tym skutecznie później w ich życie zawodowe. Ponadto stanowi podstawę dalszych badań akademickich z zakresu prawa i technologii cyfrowych.

Powody, dla których warto wybrać prawo i technologie cyfrowe na Leiden University w Leiden University ?

Jako student programu Prawo i Technologie Cyfrowe będziesz korzystać z:

  1. Multidyscyplinarne kształcenie: Będziesz rozwijać wiedzę z zakresu prawa i zarządzania internetem i technologiami cyfrowymi, koncentrując się na teorii regulacyjnej (zarządzanie internetem i techno-regulacja), a także na prawie krajowym i międzynarodowym (twarde prawo, prawo miękkie i prawo precedensowe).
  2. Doskonała reputacja: Leiden Law School rozwinęło swoją reputację doskonałości poprzez połączenie wysokiego poziomu nauczania akademickiego z uznanymi i innowacyjnymi badaniami. Tradycja jakości przyciąga renomowanych profesorów i profesjonalistów z całego świata, którzy uczą cię w trudnej i wspierającej atmosferze.
  3. Środowisko międzynarodowe: oprócz międzynarodowego ukierunkowania programu nauczania, unikalna mieszanka studentów i instruktorów reprezentujących wszystkie kontynenty sprawia, że ​​nasz program jest prawdziwie globalnym doświadczeniem.

Czy prawo i technologie cyfrowe to właściwy program dla ciebie?

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o złożonych problemach prawnych i regulacyjnych związanych z rozwojem i konwergencją technologii cyfrowych? Prawo i technologie cyfrowe to skoncentrowany i wymagający program studiów podyplomowych, który przyczyni się do poszerzenia wiedzy na temat tej ciągle rosnącej dziedziny. Jest skierowany zarówno do prawników, jak i najlepszych absolwentów, którzy chcą zdobyć dogłębną wiedzę z zakresu prawa i technologii cyfrowych z perspektywy międzynarodowej i multidyscyplinarnej.

Wstęp i zastosowanie

Czy chcesz ubiegać się o program magisterski na Leiden University w Leiden University ? Dowiedz się, jak ubiegać się o program, postępując zgodnie z instrukcjami krok po kroku w sekcji aplikacji i wstępu:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/law-and-digital-technologies/admission-and-application

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Czytaj więcej

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Pokaż mniej
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haga , Haga , Haga , Haga + 9 Więcej Mniej