LLM W Międzynarodowym Prawie Gospodarczym

Tilburg University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LLM W Międzynarodowym Prawie Gospodarczym

Tilburg University

LLM w międzynarodowym prawie biznesowym

Międzynarodowe prawo gospodarcze (IBL) jest złożone i stale zmieniających obszar dzisiejszego społeczeństwa prawnej - i fascynująca dziedzina, w której realizować swoją karierę prawniczą.

Studia magisterskie LLM Tilburg Prawo międzynarodowe firmy łączy teorię jakości z podejściem zdecydowanie praktyczne i świecie rzeczywistym - oferując wyjątkową przygotowanie do kariery prawniczej na arenie międzynarodowej. Studenci zdobywają dogłębną wiedzę w kluczowych obszarach międzynarodowego prawa gospodarczego. Wiedza jest zarówno odpowiednie i up-to-the-minute, koncentrując się na pełen zakres wyzwań stojących przed ustawodawców i prawników w odniesieniu do globalnych problemów biznesowych.

Metody nauczania mają silne praktyczne gięte, zapewniając nabyć umiejętności osobistych i zawodowych do pracy jako prawnik biznesu w środowisku biznesu na wysokim szczeblu. Zostaniesz poproszony, aby przyjąć rolę adwokata biznesu zaangażowanych w transakcjach międzynarodowych, więc nauka prawa w kontekście zastosowania w świecie rzeczywistym, w miarę sił ekonomicznych, finansowych i społecznych wszystkich Interplay.

Trzon zespołu seniorów, międzynarodowo renomowanych wykładowców prawa uczyć program. Akademicy są szeroko publikowane w czasopismach naukowych najlepszych w dziedzinie prawa spółek, finansów, biznesu, prawa międzynarodowego i prawa konkurencji. Są one powiązane z Tilburg Law School, a także prawa i ekonomii (TILEC Centrum Tilburg) oraz Centrum Prawa Spółek (CCL).

Program

Cztery główne cechy odróżniają studia magisterskie LLM Tilburg międzynarodowym prawem działalności:

 • Teoria jest zintegrowany z praktyką oferuje Ci edukacji prawnej, która jest zarówno w teorii i uziemionych parze z rzeczywistym świecie i praktycznej wiedzy i doświadczenia;
 • Multidyscyplinarne podejście gwarantuje Ci zrozumieć pełną gamę prawnych, społecznych i ekonomicznych aspektów organizacji korporacyjnych i międzynarodowych transakcjach handlowych;
 • Ramy rozwiązań zamawiających wartości dodanej pozwala na sporządzenie dokumentów prawnych, które wprowadzają przewidywalne wyniki i zmniejszenia ryzyka, roszczenia i sprawy sądowe;
 • Doświadczenie w zakresie prawa i ekonomii porównawczej analizy przygotowuje do zastosowania w świecie rzeczywistym.

Naszym celem jest, aby upewnić się, że osiągnie swój pełny potencjał - i tym samym spełnić swoje ambicje stworzenia karierę na szczycie międzynarodowej praktyce prawa gospodarczego.

Zawartość programowa

Studia magisterskie LLM Prawo międzynarodowe firmy składa się z 60 punktów ECTS. Jest on podzielony na dwa semestry, podczas których studenci muszą uzyskać co najmniej 30 punktów ECTS w każdym semestrze.

15 ECTS można również uzyskać z "komplementarne" kierunkach, które są zalecane w celu uzyskania całkowitego profilu prawo obiekt.

Holenderscy studenci ubiegający się o tytuł naukowy z mocą civiel musi również uczestniczyć w kursie "Burgerlijk procesrecht pl geschiloplossing" (6 ECTS). Można je badać to oczywiście na wierzchu zwykły program.

Po pomyślnym zakończeniu programu, uczniowie będą przyznawane Master of Law (LLM) stopnia w Międzynarodowym Business Law.

Kursy obowiązkowe

 • Bankowość i papiery rozporządzenie
 • Europejskiego prawa konkurencji
 • Międzynarodowe prawo handlowe I
 • Prawo międzynarodowe firmy
 • Podkład Prawo Business International
 • International Business Law II
 • Negocjacje Warsztaty prawne
 • Praca magisterska

Przedmioty do wyboru

Co najmniej jeden kurs do wyboru z poniższej listy:

 • Porównawcza Ład korporacyjny
 • Zaawansowane Prawo konkurencji i rozporządzenie Gospodarcza
 • Prawa Handlowego i WTO
 • Prawo, Przedsiębiorczość i finanse
 • Międzynarodowe prawo handlowe
 • Pomoc państwa i zamówienia publiczne
 • Przedmiot do wyboru w programach magisterskich

Perspektywy kariery

Twoje międzynarodowe prawo gospodarcze LLM będzie gotowy mistrzowie ci na przejście od uniwersytetu do swojej pierwszej pracy i rozpoczęciu kariery. Potencjalne ścieżki kariery obejmują międzynarodowych role jak profesjonalny prawnik biznesowy, rady w domu korporacji lub kariery w dziedzinie badań naukowych.

Kluczową zaletą Międzynarodowy Business Law kwalifikacji jest konkretne umiejętności, które rozwijają się w całym programie - cechy cenione przez przyszłych pracodawców.

Umiejętności te obejmują zdolność do krytycznej oceny i zbadania zjawisk prawnych; omówienie zmian prawnych i przypadków z analitycznego punktu widzenia uziemienia swoich twierdzeń w odpowiedniej teorii, literatury i metodologii; przekazać swoją wiedzę przekonująco w mowie i piśmie; wykazują silne umiejętności interpersonalne; i wyświetlić zrozumienie potrzeb i perspektyw przyszłych klientów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 10, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
14,600 EUR
Rocznie: 14 500 EUR bez EOG / 2 060 EEA
Information
Deadline
Lipiec 1, 2019
For students from the EU
Locations
Niderlandy - Tilburg, North Brabant
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Kwiec. 1, 2019
For students from non-EU countries
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Lipiec 1, 2019
For students from the EU
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Tilburg, North Brabant
Termin nadsyłania zgłoszeń Lipiec 1, 2019
For students from the EU
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Termin nadsyłania zgłoszeń Kwiec. 1, 2019
For students from non-EU countries
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą