LLM W Międzynarodowej Opodatkowania Działalności Gospodarczej, Prawo Podatkowe Utwór

Tilburg University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LLM W Międzynarodowej Opodatkowania Działalności Gospodarczej, Prawo Podatkowe Utwór

Tilburg University

LLM International Business Podatki, Prawo podatkowe Tor

Tilburg University Master in International Business Podatki programu LLM (sub-track: Prawo międzynarodowe podatkowa) wyposaża Cię zaawansowanych narzędzi niezbędnych do zrozumienia i zarządzania złożone problemy firmy i rządy w dziedzinie międzynarodowego opodatkowania działalności gospodarczej.

Opodatkowanie jest coraz ważniejszym wyznacznikiem dla przedsiębiorstw w procesach podejmowania decyzji o tym, gdzie i jak inwestować. Zachęty i zniechęcające tworzone przez systemy podatkowe wpływają na zachowanie przedsiębiorstw wielonarodowych. Niemniej jednak, uwarunkowania prawne są brane pod uwagę, a także w procesie podejmowania decyzji o tym, czy, gdzie i jak inwestować. Studenci zdobywają dogłębną wiedzę w kluczowych obszarach biznesu międzynarodowego prawa podatkowego. Z zrozumienie, w jaki podatek i uwarunkowania prawne dotyczą, będzie optymalnie przygotowany, aby pomóc przedsiębiorstw wielonarodowych, organizacje i rządy do zwiększenia dzisiejsze procesy decyzyjne w zakresie międzynarodowego opodatkowania działalności gospodarczej.

Tilburg University Master in International Business Podatki stopień LLM oferuje:

  • Kluczowe kompetencje niezbędne do udanej kariery w tym zdolność do gromadzenia, przetwarzania i analizowania informacji i komunikowania wyników w sposób efektywny.
  • Możliwość dostosowania stopnia na specjalnym torze. Wybierz między IBTL i organizacjami biznesowymi i strategiami oraz IBTL i globalizacją.
  • Znakomity fundament dla przyszłej kariery. Twój stopień absolwent prawa jest duże zapotrzebowanie kwalifikacji przez pracodawców zarówno w sektorze publicznym i prywatnym.
  • Trzon zespołu seniorów, międzynarodowo renomowanych wykładowców prawa uczyć program. Akademicy są szeroko publikowane w czasopismach naukowych najlepszych w dziedzinie prawa spółek, podatków, międzynarodowego i europejskiego prawa podatkowego, podatek VAT, prawa spółek i prawa europejskiego. Są one powiązane z Tilburg Law School, a także Centrum Prawa Spółek.

Program

Trzy podstawowe cechy odróżniają studia magisterskie Tilburg International Business Podatki LLM:

  • Wielodyscyplinarne podejście zapewnia, że ​​rozumie pełen zakres aspektów prawnych i ekonomicznych podatkowych organizacji korporacyjnych i międzynarodowych transakcjach handlowych;
  • Podejście oparte na zasadach pozwala na poznanie systemów podatkowych i zasad leżących u stosowane na całym świecie, w tym ich podstawowych pojęć;
  • Teoria jest zintegrowany z praktyką oferuje Ci edukacji prawnej, która jest zarówno w teorii i uziemionych parze z rzeczywistym świecie i praktycznej wiedzy i doświadczenia.

Naszym celem jest, aby upewnić się, że osiągnie swój pełny potencjał - i tym samym spełnić swoje ambicje stworzenia karierę na szczycie międzynarodowego prawa podatkowego biznesu praktyki. Jako student tego programu, będziesz korzystać z pozycji departamentu w czołówce międzynarodowych badań podatku od działalności gospodarczej. Nasz status w świecie akademickim i powiązań w środowisku akademickim pozwalają nam wiązać niektóre z najlepszych światowych ekspertów w nauce.

Magister w programie U. International Business Podatki / śledzić Prawo międzynarodowe podatkowa daje studentom pewną swobodę w wyborze kursów studenci chcą podjąć poprzez oferowanie dwóch oddzielnych sub-utworów:

  • Sub-track 1: International Business Tax Law & Business Organizacje i strategie
  • Sub-track 2: International Business Tax Law & Globalizacja

Perspektywy kariery

Twój mistrz International Business Podatki LLM będzie gotowy za przejścia z uczelni do swojej pierwszej pracy i rozpoczęciu kariery. Potencjalne ścieżki kariery obejmują międzynarodowych role jako profesjonalnego doradcy podatkowego, za radą biznes w domu korporacji lub kariery w dziedzinie badań naukowych. Absolwenci mogą rozpocząć swoją karierę w sektorze publicznym i non-profit. Spodziewaj się dostać pracę zaraz po przejściu.

Kluczową zaletą International Business Podatki LLM kwalifikacji jest konkretne umiejętności, które rozwijają się w całym programie - cechy cenione przez przyszłych pracodawców.

Umiejętności te obejmują zdolność do krytycznej oceny i zbadania międzynarodowych zjawisk prawa podatkowego biznesu; omówienia rozwoju i spraw prawa podatkowego biznesu międzynarodowych z analitycznego punktu widzenia uziemienia swoich twierdzeń w odpowiedniej teorii, literatury i metodologii; przekazać swoją wiedzę przekonująco w mowie i piśmie; wykazują silne umiejętności interpersonalne; i wyświetlić zrozumienie potrzeb i perspektyw przyszłych klientów, organizacji publicznych i organizacji non-profit.

Zarówno pod-utworów zaleca się studentów, którzy chcą pracować dla dużych firm doradczych i prawniczych, organizacji międzynarodowych, takich jak UE i OECD, wydziałów ekonomicznych przedsiębiorstw wielonarodowych i rządów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 10, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2018
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
14,500
2 060 euro w UE / EOG, 14 500 euro poza UE / EOG
Locations
Niderlandy - Tilburg, North Brabant
Data rozpoczęcia : Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Lipiec 24, 2019
Dates
Sierp. 2018
Niderlandy - Tilburg, North Brabant
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Lipiec 24, 2019