LLM ustawy zdrowotnej i etyki

Informacje ogólne

Opis programu

To oczywiście dotyczy rosnące zainteresowanie styku medycyny, prawa i etyki. Wraz z rosnącą presją na alokacji zasobów w ramach National Health Service i aktualnych debat na temat zdolności jednostki do wyrażenia zgody lub odmowy leczenia, istnieje rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów prawnych ze zrozumieniem ustawy zdrowotnej.

O LLM ustawy Zdrowia i Etyki

Kurs bada zasady ogólne, takie jak zgody na leczenie i medycznych etyki wraz z bardziej specjalistycznych dziedzinach prawa Zdrowia, w tym prawa odnoszącego się do:

 • przeszczepy narządów
 • Powielanie i prawo
 • zdrowia psychicznego prawo
 • leki i prawo apteki
 • zatrudnienia i zdrowia.

Zyskasz wgląd wpływu ustawy 1998 Praw Człowieka w sprawie ochrony zdrowia i prawa, a także zbadanie związku między złego stanu zdrowia i ubóstwa i skutków tego.

Dlaczego LLM prawo zdrowie i etyki?

 • Uzyskać zrozumienie dogłębnej zakresie zdrowia i etyki w kontekście europejskim.
 • Dowiedz się od pracowników ekspert nauczania w tym dr Austen Garwood-Gowersa, autora największych dzieł w transplantacji narządów i wykorzystywania do celów medycznych ludzkiego ciała bardziej ogólnie.
 • Opcja uzupełni studium Prawa Zdrowia i etyki z maksymalnie dwóch modułów z innych LLM dziedzinach.
 • Pełnym i niepełnym wymiarze czasu trasy studyjnych.
 • Weź udział Międzynarodowa Szkoła Letnia i odkrywać prawa w kontekście europejskim.
 • Stypendia dostępne.
 • Poszczególne moduły mogą być badane przez Continuing Professional Development (CPD) nagród.

Moduły

Będziesz uczyć się sześć modułów nauczania następnie rozprawy. Wybrać z:

 • Struktura prawna Prawo Zdrowia: sądowej, Poufność i nadużyć
 • IP, Zdrowia Publicznego i Innowacje medyczne
 • Pojemność i psychicznego zdrowia psychicznego Prawo
 • Zamawiający i Prawo Zdrowie
 • Prawo i początek i koniec życia
 • Medycyna Wykorzystanie ludzkiego ciała

Albo wybrać się do dwóch modułów z innej tematyce, z wyłączeniem ropy naftowej, gazu i Prawa Górniczego. Możesz zacząć swoją rozprawę po ukończeniu tych modułów.

Oszacowanie

W każdym przypadku moduły są oceniane przez jednego kawałka pracy oczywiście. Zwykle przyjmuje postać problemowej lub próba stylu mowa, ale różnią się od modułu. Możesz wysłać i odbierać informacje zwrotne dotyczące oceny w ciągu każdego modułu.

Rozprawa jest 18.000 do 20.000 słów i jest badane i napisane samodzielnie pod okiem naukowca ekspertów.

Jak się uczyć?

Rok akademicki na kursy LLM jest podzielony na trzy części: dwie kadencje dziesięciu tygodni (Term Jeden trwa od początku roku akademickiego do wypoczynku Bożego Narodzenia, okres dwóch między Bożym Narodzeniem a Wielkanocą) oraz w okresie letnim.

Studentów studiów stacjonarnych - którzy ukończą bieg ciągu jednego roku akademickiego - badają trzy moduły w każdej kadencji i zakończyć rozprawę w okresie letnim.

Studentów zaocznych - którzy ukończą bieg w ciągu dwóch lat akademickich - badają trzy moduły całej Warunki jeden i dwa w każdym roku (sześć w sumie), zaczyna pracę nad badaniem ich pracy doktorskiej w pierwszym okresie letnim i ukończenie go w ciągu sekundy.

W trybach pełnego czasu i niepełnym wymiarze czasu prowadzone są przez cały tydzień moduły. W zależności od harmonogramu można się spodziewać do udziału w więcej niż jeden dzień. Moduły mogą być wyjątkowo przesunięte ze względu na potrzeby kursu.

Szkolenia prowadzone są przez pracowników naukowych, ale zwykle wymaga, aby przeprowadzić obszerną przewodnikiem prace przygotowawcze i często wiąże krótkich prezentacji lub innych składek.

Wymagania wstępne

Absolwentów prawa

Będziesz potrzebował dobrego studia prawnicze (minimum 2.2) lub, dyplom z wyróżnieniem w innej dyscypliny plusa albo CPE (Wspólny egzaminem zawodowym) lub GDL (Graduate Diploma in Law) konwersji kwalifikacji.

Absolwenci dla Prawo

Kandydaci z innych dyscyplin będą mile widziane w odpowiednich okolicznościach, w szczególności gdy mają doświadczenie w dziedzinie, nawet jeśli nie są prawnikami.

Wymagania języka angielskiego

Zagraniczni studenci muszą wykazać, że posiada wystarczającą wiedzę na temat języka angielskiego w mowie i piśmie, przed rozpoczęciem kursu. Zwykle wymagany jest jeden z następujących:

 • IELTS 6,5 minimum 5,5 w każdym umiejętności.
 • Równoważne kwalifikacje w języku angielskim.
Ostatnia aktualizacja Lis 2015

Informacje o uczelni

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Czytaj więcej

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Pokaż mniej
Nottingham , Nijmegen + 1 Więcej Mniej