LLM międzynarodowy biznes i prawo handlowe

UWL University of West London

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LLM międzynarodowy biznes i prawo handlowe

UWL University of West London

Test LLM International Business i prawa handlowego Kurs jest przeznaczony dla studentów poszukujących zrozumieć i pracować jako ekspert prawny w zakresie międzynarodowych korporacji. Obejmujących przepisy dotyczące struktury biznesowej, procesów korporacyjnych, podatki, własności intelektualnej, rozstrzyganie sporów i prawnych aspektów finansów międzynarodowych, kurs będzie można wyposażyć w wiedzę i umiejętności, które są w wysokim popytem w sektorze bankowości i finansów. Kurs pozwoli także na dostosowanie kursu do swoich osobistych i zawodowych potrzeb.

Z Londynu jako centrum dla globalnej bankowości, finansów i handlu, będzie dobrze przygotowana do skorzystania z doskonałych połączeń Uczelni z dużych korporacji, aby pomóc Ci podejmować swoją rozprawę i rozwijać swoje perspektywy kariery.

The Guardian University Guide +2012 uplasowało nas jako najlepszy nowoczesnej szkoły prawniczej z siedzibą w Londynie.

Przegląd kursu

Podczas kursu będziesz się uczyć praktycznych i teoretycznych zagadnień w bankowości międzynarodowej, a także prawa, praktyki i teorii regulacji papierów wartościowych zgodnie z przepisami prawa angielskiego. Będziesz uczyć się tematów w porównawczym kontekście międzynarodowym, który skupia się na prawie i praktyce w USA, umożliwiając porównań krytycznych.

Ponadto, można również zbadać praktyczne i teoretyczne zagadnienia międzynarodowych transakcji prywatnych, koncentrując się na tradycyjnej sprzedaży komercyjnej i finansów takich transakcji, ale również dotykając się na zasadach prawa własności intelektualnej, których znajomość jest niezbędna w kontekście Nowoczesny biznes międzynarodowy.

Moduły

Będziesz uczyć się następujące podstawowe moduły:

  • Prawne aspekty międzynarodowego prawa finansowego
  • Międzynarodowego arbitrażu handlowego i mediacja
  • Międzynarodowe prawo handlowe
  • Metodologia Badań
  • Rozprawa
  • Przepisy dotyczące międzynarodowych struktur biznesowych

Prawne aspekty międzynarodowego prawa finansowego (30 punktów)

Moduł analiz finansowych z międzynarodowego punktu widzenia prawa angielskiego oraz w kontekście praktycznych i teoretycznych zagadnień, które powstają. Obejmujące główne metody finansów międzynarodowych, takich jak pożyczki syndykatów, obligacyjne, z pochodnych instrumentów finansowych, a także dotyka innych jurysdykcjach, takich jak USA, Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki, moduł ten zapewnia Państwu porównawczej podejścia do prawa finansów międzynarodowych.

Międzynarodowego arbitrażu handlowego i mediacja (30 punktów)

Moduł ten zapewnia szczegółowy wprowadzenie do teorii i praktyce międzynarodowego arbitrażu handlowego i mediacji, a także innych form alternatywnego rozwiązywania sporów.

Międzynarodowe prawo handlowe (30 punktów)

Moduł ten analizuje praktyczne i teoretyczne problemy w międzynarodowych transakcjach prywatnych. Moduł koncentruje się głównie na tradycyjnej sprzedaży komercyjnej i finansów takich transakcji, ale także zawiera zasady prawa własności intelektualnej, których znajomość jest niezbędna w kontekście współczesnego biznesu międzynarodowego.

Metodologia badania (20 punktów)

Moduł ten zapewnia dokładną podstawę Masters metod badawczych poziom. Odnosi się on do treści podstawowych odpowiednie obszary badań w kontekście prawnym i obsługuje do osiągnięcia odpowiednich poziomów kompetencji w tych dziedzinach, a także poszerzenie swojej wiedzy narzędzi badawczych.

Rozprawa (40 kredytów)

Twoja rozprawa daje możliwość wykazania opanowania danego obszaru tematycznego, wypełniając dłuższy kawałek siebie zarządzane badań państwu. Twoja praca dyplomowa będzie rozwijać i testować zdolność do konceptualizacji, oceny i krytycznej oceny istotny temat odnoszący się do zagadnień prawnych związanych z bankowości i finansów międzynarodowych.

Przepisy prawne dotyczące struktur międzynarodowych firm (30 punktów)

Moduł ten analizuje praktyczne i teoretyczne zagadnienia związane z organizacji działalności handlowej w różnych jurysdykcjach.

Wymagania wstępne

Dobrym licencjat lub równoważne kwalifikacje zawodowe odpowiednie treści prawa.

Studenci z trzech latach legalnego lub odpowiednim doświadczeniem zawodowym będą komercyjnych również rozważyć przedmiotem rozmów.

Kandydaci z dużym doświadczeniem pracy będą rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku.

Zagraniczni studenci muszą spełniać nasze wymagania języka angielskiego na każdym IELTS na 6.5 lub wyższej, a co najmniej 5,5 dla każdej z 4 pojedynczych składników (czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie). W niektórych krajach, w których nauczanie jest w języku angielskim, możemy przyjąć lokalnych kwalifikacji.

Kariery i studiów Progresja

Naszym celem jest stworzenie absolwentom, którzy mają perspektywy zatrudnienia z międzynarodowych korporacji, bo rozumiem, że przepisy prawne i ograniczenia międzynarodowego biznesu, a także świata finansów międzynarodowych agencji handlowych i międzynarodowych korporacji.

Możesz szukać możliwości zatrudnienia w karierze z inwestycyjnych, prawnych, doradczych i księgowych firm, zwłaszcza tych, skupiając się na praktyce międzynarodowej. Praktyka prawników i specjalistów działów kadr mogą korzystać z ich kwalifikacje i umiejętności i wiedzy mają zdobyte na kursie do postępu w wybranej dziedzinie.

Studium progresji

Na ukończeniu kursu z powodzeniem, można wybrać, aby kontynuować studia w Ealing Law School i rozwijać się na doktorat.

Opłaty w niepełnym wymiarze godzin

Opłaty UK główna opłat GBP4,300

International (non-UK / EU) Opłata główna GBP5,500

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,950 GBP
International (non-UK / EU główna opłata GBP10,995
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą