Przeczytaj oficjalny opis

Nasz nowy kurs LLM International Law Law został zaprojektowany, aby odpowiedzieć na szybki rozwój prawa w międzynarodowych finansach i wyposażyć studentów w przyszłe kariery w sektorach finansowych.

Kurs koncentruje się nie tylko na transakcjach finansowych i bankowości, ale także na ubezpieczeniach, które są ogromnym przemysłem zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na arenie międzynarodowej.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

 • Sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na odpowiednio wykwalifikowanych międzynarodowych specjalistów ds. Prawa finansowego w obrębie i poza zawodzie prawnika.
 • Dostępne są różne stypendia.
 • Idealny dla studentów poszukujących pracy w szerszym zakresie prawa finansowego.
 • Zdobądź zrozumienie szerszych czynników, które mogły mieć wpływ na obszar międzynarodowego prawa finansowego, takie jak teoretyczne, etyczne, polityczne, ekonomiczne i socjologiczne czynniki.
 • Korzystaj z wydziału dającego naukę myślenia w terenie.
 • Opcjonalne, szerokie moduły umożliwiają studentom dopasowanie ich stopnia do swoich zainteresowań.
 • Weź udział Międzynarodowa Szkoła Letnia i odkrywania ustawy z perspektywy europejskiej.
 • 98% naszych absolwentów studiów prawniczych jest zatrudnionych lub jest zaangażowanych w dalsze badania sześć miesięcy po ukończeniu studiów (DLHE, absolwenci absolwenci 2015-16).

Co będziesz studiować

Nauczysz się sześciu modułów nauczanych, a następnie rozprawy. Rozprawa jest poszerzonym dziełem akademickim, niezależnie zbadanym i pisanym. Będziesz wspierany w tej pracy z jednogodzinnym nadzorem eksperta tutora w wybranym polu. Zależnie od akademickiej przydatności i dostępności odpowiedniego opiekuna nauczyciela, możesz wybrać własny kierunek studiów nad modułem rozprawy w kursie.

Kariery i szans na zatrudnienie

Rozwój kariery jest integralną częścią programu, a nasza ekipa prowadzi szereg warsztatów, w których można zidentyfikować metody i strategie, które pozwolą Ci realizować swoje cele zawodowe. 98% naszych absolwentów studiów prawniczych jest zatrudnionych lub jest zaangażowanych w dalsze badania sześć miesięcy po ukończeniu studiów (DLHE, absolwenci absolwenci 2015-16).

Ten kurs może pomóc osobom poszukującym miejsca na profesjonalnym kursie prawniczym (LLM LPC i LLM BPTC) oraz zwiększyć CV osób poszukujących pracy w sektorze prawnym. Dla studentów pragnących kontynuować karierę akademicką, kurs jest doskonałym gruntem w badaniach naukowych i rozwijaniu wysoko rozwiniętych umiejętności pisania.

Wymagania wstępne

UK

Co szukamy?

 • Dobry stopień prawa, 2,2 lub powyżej.
 • Wnioskodawcy, których pierwszy stopień nie jest ustawą, będzie zobowiązany do przedstawienia dowodów zaangażowania w przedmiot LLM, który chcą studiować.
 • Kandydaci z innych dyscyplin będą mile widziane w odpowiednich okolicznościach, w szczególności gdy mają doświadczenie w dziedzinie, nawet jeśli nie są prawnikami.

Określamy te minimalne wymagania dotyczące wpisu, ale indywidualnie oceniamy Twoją zdolność do skorzystania z kursu. Czasami oferujemy miejsca na podstawie niestandardowych kwalifikacji wjazdowych oraz doświadczeń przemysłowych lub zawodowych.

Kwalifikacje międzynarodowe

Akceptujemy kwalifikacje ze szkół, kolegiów i uniwersytetów na całym świecie, aby wejść na nasze UG i PG stopni. Jeśli nie jesteś pewien, w jaki sposób międzynarodowa kwalifikacja mecze nasze wymagania kursu odwiedź naszą międzynarodową stronę kwalifikacji.

Kursy podstawowe

Jeśli trzeba zrobić kurs węgielnego aby spełnić nasze wymagania kursu można znaleźć na Nottingham Trent International College (NTIC). Jeśli jesteś już studia w Wielkiej Brytanii w szkole lub na uczelni i chciałbym wiedzieć, czy możemy zaakceptować kwalifikacje prosimy odwiedzić naszą stronę kursy przygotowawcze.

Wymagania kwalifikacyjne języka angielskiego

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, musisz pokazać nam, że Twoje umiejętności językowe są wystarczająco mocne, aby intensywnie studiować naukę. W tym kursie zazwyczaj wymagamy jednego z następujących czynności:

 • IELTS 6,5 minimum 5,5 w każdym umiejętności.
 • Równoważne kwalifikacje w języku angielskim.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Nottingham Trent University - Nottingham Law School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,500 GBP
dla studentów domowych / unijnych - 12 900 funtów dla studentów zagranicznych
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa