Ten innowacyjny program bada złożoną grę prawa i polityki w sprawach międzynarodowych. Szkolenie LLM prowadzone wspólnie przez Szkołę Prawa i Szkołę Polityki, Filozofii, Stosunków Międzynarodowych i Środowiska (SPIRE) zapewnia studentom możliwość rozwijania krytycznego rozumienia tego, jak polityka kształtuje prawo międzynarodowe i jak w zamian kształtuje prawo zachowanie się państw w ich relacjach między sobą oraz z innymi podmiotami. Podobnie jak wszystkie nasze studia podyplomowe, LLM zachęca do zintegrowanego podejścia teoretycznego i interdyscyplinarnego do globalnego zarządzania, gdzie prawo jest badane w szerszym kontekście filozoficznym, historycznym i społecznym. Takie podejście jest szczególnie odpowiednie dla osób, które aspirują do pracy w międzynarodowych instytucjach, takich jak ONZ, organizacje pozarządowe, agencje rządowe lub międzynarodowe kancelarie prawne.

Dlaczego warto studiować prawo międzynarodowe i biznes w Keele?

The Keele Law School ma długą tradycję wiedzy akademickiej z zakresu prawa międzynarodowego. Tematy te zostały nauczone w Keele przez światowej sławy ekspertów, takich jak Michael Akehurst i Patrick Thornberry. W ostatnich latach Keele Law School zainwestowała dużo w dziedzinie prawa międzynarodowego. Studenci będą się uczyć przez dynamiczną kadrę akademicką o szerokim spektrum ekspertyz i zainteresowań badawczych.

Keele jest pionierem i liderem w edukacji interdyscyplinarnej. Studenci LLM w zakresie prawa międzynarodowego i praw człowieka będą przyjmować moduły zarówno w Szkole Prawa, jak iw Szkole Polityki, Stosunków Międzynarodowych i Środowiska (SPIRE). Studenci mają również możliwość studiowania języków nowożytnych - w tym kluczowych języków ONZ - w ramach swojego stopnia, zwiększając zakres umiejętności zawodowych. Keele oferuje obecnie kursy w języku arabskim, mandaryńskim chińskim, francuskim, niemieckim, japońskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Struktura kursu

Program można ukończyć w 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin lub 24 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin. Istnieje również możliwość zajęcia się modułem, rozkładając moduły na okres od 2 do 5 lat, co zapewnia maksymalną elastyczność.

Akademickie wymagania wejścia

Powinieneś mieć dyplom z wyróżnieniem pierwszej lub drugiej klasy (lub zagranicznego odpowiednika) w ustawie lub pokrewnej dyscyplinie. Wnioski są przyjmowane od obecnych praktyków prawnych lub każdej innej osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych i / lub doświadczeniu.

Wymagania wstępne języka angielskiego dla studentów zagranicznych

Kandydaci, dla których angielski nie jest pierwszym językiem, muszą przedstawić dowód kwalifikacji w języku angielskim. Minimalna liczba punktów za przystąpienie do LLM to akademicki IELTS 6.5 (lub TOEFL 91). Uczniowie, którzy uzyskali jedno z kwalifikacji w języku angielskim, ale nie uzyskali wymaganej oceny, mogą zostać dopuszczeni do programu pod warunkiem, że studiują na kursie przygotowującym do nauki języka angielskiego przed rozpoczęciem studiów.

Keele University przyjmuje obecnie testy Tofel iBT, które zostały przeprowadzone poza Wielką Brytanią. Wszystkie testy Tofel iBT będą musiały być wykonane nie dłużej niż dwa lata przed datą początkową w Keele i muszą być możliwe do zweryfikowania za pomocą ETS. Jeśli wziąłeś test Tofel iBT w Wielkiej Brytanii, skontaktuj się z zespołem rekrutacyjnym, aby uzyskać więcej informacji.

Kariera

LLM w prawie międzynarodowym i polityce jest bramą do szeregu możliwości zatrudnienia. Obejmują one kariery w międzynarodowych organizacjach pozarządowych, organizacjach charytatywnych, organizacjach międzynarodowych, takich jak ONZ, think tanki polityczne, grupy poparcia, rząd, dziennikarstwo i środowiska akademickie.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Keele University »

Ostatnia aktualizacja Marzec 30, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 30, 2019
Duration
1 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,320 GBP
Opłaty za studia w pełnym wymiarze godzin: międzynarodowe 14 320 £ | UK / EU 7 415 GBP. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 30, 2019
Data końcowa
Czerwiec 12, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 30, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 12, 2020

Explore the Keele Difference