W coraz bardziej zglobalizowanej gospodarce prawie wszystkie firmy działają na skalę międzynarodową. Handel, inwestycje i finanse przekraczają granice państw i są zarządzane przez skomplikowaną sieć ponadnarodowych praw i przepisów. W rezultacie rośnie popyt na specjalistów z bogatym zrozumieniem, jak prawo i biznes działają na poziomie globalnym. Ta LLM w prawie międzynarodowym i biznesie oferuje studentom posiadającym licencjackie prawo w zakresie prawa lub biznesu możliwość zaawansowanego studiowania w obu dyscyplinach i przygotowuje ich do wyzwań związanych z doradztwem dla firm, rządów i innych instytucji w kwestiach takich jak regulacja handlu międzynarodowego, inwestorzy zagraniczni "prawa i spory międzynarodowe.

Dlaczego warto studiować prawo międzynarodowe i biznes w Keele?

The Keele Law School ma długą tradycję wiedzy akademickiej z zakresu prawa międzynarodowego. Prawo międzynarodowe było nauczane w Keele przez światowej sławy ekspertów, takich jak Michael Akehurst i Patrick Thornberry. W ostatnich latach Keele Law School zainwestowała dużo w dziedzinie prawa międzynarodowego. Studenci będą się uczyć przez dynamiczną kadrę akademicką o szerokim spektrum ekspertyz i zainteresowań badawczych.

Keele jest również pionierem i liderem w edukacji interdyscyplinarnej. Studenci LLM w zakresie prawa międzynarodowego i biznesu przyjmą moduły zarówno w szkole prawniczej, jak iw szkole biznesu. Studenci mają również możliwość nauki języków nowożytnych w ramach swojego stopnia, zwiększając ich zakres umiejętności zawodowych. Keele oferuje obecnie kursy w języku arabskim, mandaryńskim chińskim, francuskim, niemieckim, japońskim, rosyjskim i hiszpańskim.

LLM obejmuje podróż studyjną do Genewy, gdzie studenci odwiedzają międzynarodowe instytucje, takie jak ONZ, Międzynarodowa Organizacja Pracy i Światowa Organizacja Handlu.

Struktura kursu

Program można ukończyć w 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin lub 24 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin. Istnieje również możliwość zajęcia się modułem, rozkładając moduły na okres od 2 do 5 lat, co zapewnia maksymalną elastyczność.

Akademickie wymagania wejścia

Powinieneś mieć dyplom z wyróżnieniem pierwszej lub drugiej klasy (lub zagranicznego odpowiednika) w ustawie lub pokrewnej dyscyplinie. Wnioski są przyjmowane od obecnych praktyków prawnych lub każdej innej osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych i / lub doświadczeniu.

Wymagania wstępne języka angielskiego dla studentów zagranicznych

Kandydaci, dla których angielski nie jest pierwszym językiem, muszą przedstawić dowód kwalifikacji w języku angielskim. Minimalna liczba punktów za przystąpienie do LLM to akademicki IELTS 6.5 (lub TOEFL 91). Uczniowie, którzy uzyskali jedno z kwalifikacji w języku angielskim, ale nie uzyskali wymaganej oceny, mogą zostać dopuszczeni do programu pod warunkiem, że studiują na kursie przygotowującym do nauki języka angielskiego przed rozpoczęciem studiów.

Keele University przyjmuje obecnie testy Tofel iBT, które zostały przeprowadzone poza Wielką Brytanią. Wszystkie testy Tofel iBT będą musiały być wykonane nie dłużej niż dwa lata przed datą początkową w Keele i muszą być możliwe do zweryfikowania za pomocą ETS. Jeśli wziąłeś test Tofel iBT w Wielkiej Brytanii, skontaktuj się z zespołem rekrutacyjnym, aby uzyskać więcej informacji.

Kariera

LLM w prawie międzynarodowym i biznesie stanowi bramę do szeregu możliwości zatrudnienia. Obejmują one kariery z wiodącymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi, wewnętrzną radę dla dużych międzynarodowych korporacji, stanowiska w międzynarodowych instytucjach, takich jak Bank Światowy, Komisja Europejska lub Światowa Organizacja Handlu, kariery w doradztwie w zakresie zarządzania, rządowej służbie prawnej lub środowiskach akademickich.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Keele University »

Ostatnia aktualizacja Marzec 30, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,320 GBP
Opłaty za studia w pełnym wymiarze godzin: międzynarodowe 14 320 £ | UK / EU 7 415 GBP. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Czerwiec 12, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 12, 2020

Explore the Keele Difference