LLM Międzynarodowe prawo handlowe

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Ten kurs analizuje, w jaki sposób coraz bardziej zglobalizowana gospodarka wymaga prawa handlowego, aby sprostać różnorodnym wyzwaniom.

Odzwierciedla on międzynarodowy biznes w jego różnorodności, innowacyjności i aktualności, badając kwestie transakcyjne, regulacyjne i rozstrzygania sporów, a także kwestie związane z żeglugą, finansami i dostępem do rynków.

Możesz studiować tematy, które Cię interesują, takie jak handel międzynarodowy, prawo morskie, międzynarodowe prawo prywatne, własność intelektualna, zamówienia publiczne, bankowość i finanse, a także reżimy tworzone przez UE i Światową Organizację Handlu.

Mamy uznany na całym świecie zespół prawników komercyjnych, łączący uznanych ekspertów z ekscytującymi naukowcami na wczesnym etapie kariery. Opublikowane stypendia są rozległe, a każdy członek personelu akademickiego zajmuje się badaniami o wysokiej jakości. Szkoła jest także domem dla University of Nottingham Commercial Law Center .

Dowiedz się więcej.

Szczegóły kursu

Ukończysz minimum 90 kredytów specjalistycznych modułów opcjonalnych. Pozostałe 30 kredytów można wybrać z pełnego wyboru opcjonalnych modułów dostępnych w programie LLM. Podejmiesz także rozprawę o 60 kredytach.

Wytyczne i wsparcie dotyczące wyboru tematu dotyczącej międzynarodowej doktryny prawa handlowego i projektowania twojego projektu będą świadczone dzięki indywidualnym warsztatom i indywidualnemu wsparciu.

Nauczanie

Uczymy w małych grupach seminariów, gdzie to możliwe, umożliwiając zintegrowane, interaktywne doświadczenie edukacyjne. Zachęca się was i oczekujecie, że będziecie przygotowywać się do seminariów i uczestniczyć w nich, abyście mogli czerpać z nich jak największe korzyści.

Oszacowanie

Będziesz oceniany na podstawie egzaminu lub eseju lub kombinacji obu. Wszystkie oceny mają miejsce pod koniec wiosennego semestru.

Zajęcia praktyczne, wskazówki dotyczące technik egzaminacyjnych, warsztaty zarządzania czasem oraz indywidualne porady dotyczące umiejętności prawnych są oferowane przez cały rok akademicki, aby przygotować Cię do tych ocen.

Wymagania wstępne

2: 1 (lub międzynarodowy odpowiednik) z mocy prawa

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 7.0 (nie mniej niż 7,0 na piśmie, 6,5 na czytanie i 6,0 na mówienie i słuchanie)

Kariera

Nasi absolwenci przenoszą się na szeroką skalę kariery . Wielu z nich przechodzi do zawodu prawnika lub wraca do swojej poprzedniej kariery prawniczej ze specjalistyczną wiedzą i lepszymi perspektywami. Inni z powodzeniem poszukują zatrudnienia w organizacjach międzynarodowych, a także międzynarodowych i lokalnych organizacjach pozarządowych. Ostatnie kierunki studiów to BAE Systems, Clifford Chance, London Stock Exchange i Simmons

Niektórzy absolwenci kontynuują karierę akademicką, przechodząc do naszego programu doktoranckiego . Ci studenci często decydują się pozostać na Uniwersytecie w Nottingham po ukończeniu doktoratu, a wielu pracowników akademickich staje się członkami personelu po ukończeniu studiów magisterskich / magisterskich i doktoranckich z nami.

Dzięki zaawansowanemu stopniowi prawnemu na Uniwersytecie w Nottingham będziesz dobrze przygotowany do realizacji swoich ambicji zawodowych i realizacji swoich celów.

Ostatnia aktualizacja Luty 2019

Informacje o uczelni

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, poli ... Czytaj więcej

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, politics and international relations, and sociology and social policy. Pokaż mniej