Nasz kurs LLM International Trade and Commercial Law został opracowany przez ekspertów tematycznych i doświadczonych prawników z wieloletnim doświadczeniem. Opiera się ona na Twojej wiedzy z modułów PG Cert i PG Dip i pozwala podjąć się oryginalnych badań poprzez wypełnienie 60-kredytowej dysertacji.

Prawo jest powszechnie uznanym i bardzo szanowanym podmiotem, a wiedza zdobyta na temat międzynarodowego prawa handlowego i handlowego LLM otworzy wiele możliwości, aby rozwinąć karierę na wysokim szczeblu kariery w międzynarodowej kancelarii prawnej, międzynarodowej firmie lub organizacji rządowej.

Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy w 100% uniwersytetem online, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem.

Oszacowanie

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Ocena dla LLM Międzynarodowe prawo handlowe i handlowe będzie oparte na połączeniu pisemnych zajęć i pracy nad rozprawą lub indywidualnym projektem.

Pod koniec studiów złożysz wniosek o 60 punktów kredytowych.

Będziesz mógł zobaczyć swoje obecne tymczasowe oceny od początku programu, co pozwoli ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badawczych i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Perspektywy rozwoju kariery

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Wiedza prawna uzyskana z międzynarodowego prawa handlowego i handlowego LLM może przygotować Cię do roli w międzynarodowej kancelarii prawnej, międzynarodowej firmie lub organizacji rządowej.

Wykwalifikowani prawnicy lub adwokaci będą również mogli wykorzystać umiejętności i wiedzę zdobytą podczas studiowania kursu, aby spełnić ich coroczne wymagania w zakresie ustawicznego doskonalenia zawodowego (CPD).

Wymagania wstępne:

Dla tego ekscytującego kursu dostępne są dwie trasy wejściowe: Academic entry route i Work experience route.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli zarejestrujesz się na naszym międzynarodowym prawie handlowym i handlowym LLM, ale zdecydujesz, że nauka online nie jest dla Ciebie, pozwolimy ci się wycofać w ciągu 21 dni od daty rozpoczęcia podanej na liście ofert. Jeśli zapłaciłeś początkowy depozyt z góry, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Opcje płatności

Nasze opłaty są takie same dla wszystkich studentów, a każdy otrzyma 10% rabatu, jeśli opłaca czesne roczne lub opłatę za kurs z góry. Wielu absolwentów studiów podyplomowych, którzy są obywatelami Zjednoczonego Królestwa lub UE mieszkających w Anglii, może również ubiegać się o pożyczkę studencką zabezpieczoną przez rząd.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w University of Essex Online »

Ostatnia aktualizacja Październik 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,906 GBP
płatne w miesięcznych ratach.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa