LLM Międzynarodowe prawo handlowe i handlowe

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Nasz kurs LLM International Trade and Commercial Law został opracowany przez ekspertów tematycznych i doświadczonych prawników z wieloletnim doświadczeniem. Opiera się ona na Twojej wiedzy z modułów PG Cert i PG Dip i pozwala podjąć się oryginalnych badań poprzez wypełnienie 60-kredytowej dysertacji.

Prawo jest powszechnie uznanym i bardzo szanowanym podmiotem, a wiedza zdobyta na temat międzynarodowego prawa handlowego i handlowego LLM otworzy wiele możliwości, aby rozwinąć karierę na wysokim szczeblu kariery w międzynarodowej kancelarii prawnej, międzynarodowej firmie lub organizacji rządowej.

Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy w 100% uniwersytetem online, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem.

Oszacowanie

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Ocena dla LLM Międzynarodowe prawo handlowe i handlowe będzie oparte na połączeniu pisemnych zajęć i pracy nad rozprawą lub indywidualnym projektem.

Pod koniec studiów złożysz wniosek o 60 punktów kredytowych.

Będziesz mógł zobaczyć swoje obecne tymczasowe oceny od początku programu, co pozwoli ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badawczych i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Perspektywy rozwoju kariery

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Wiedza prawna uzyskana z międzynarodowego prawa handlowego i handlowego LLM może przygotować Cię do roli w międzynarodowej kancelarii prawnej, międzynarodowej firmie lub organizacji rządowej.

Wykwalifikowani prawnicy lub adwokaci będą również mogli wykorzystać umiejętności i wiedzę zdobytą podczas studiowania kursu, aby spełnić ich coroczne wymagania w zakresie ustawicznego doskonalenia zawodowego (CPD).

Wymagania wstępne:

Dla tego ekscytującego kursu dostępne są dwie trasy wejściowe: Academic entry route i Work experience route.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli zarejestrujesz się na naszym międzynarodowym prawie handlowym i handlowym LLM, ale zdecydujesz, że nauka online nie jest dla Ciebie, pozwolimy ci się wycofać w ciągu 21 dni od daty rozpoczęcia podanej na liście ofert. Jeśli zapłaciłeś początkowy depozyt z góry, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Opcje płatności

Nasze opłaty są takie same dla wszystkich studentów, a każdy otrzyma 10% rabatu, jeśli opłaca czesne roczne lub opłatę za kurs z góry. Wielu absolwentów studiów podyplomowych, którzy są obywatelami Zjednoczonego Królestwa lub UE mieszkających w Anglii, może również ubiegać się o pożyczkę studencką zabezpieczoną przez rząd.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Czytaj więcej

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Pokaż mniej
Colchester , UK Online + 1 Więcej Mniej