LLM Międzynarodowe Prawo Gospodarcze

Leeds Beckett University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LLM Międzynarodowe Prawo Gospodarcze

Leeds Beckett University

Szczegóły kursu

Ten kurs zapewni ci specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego w odniesieniu do działalności komercyjnej w globalnej gospodarce. Przeanalizujesz uzupełniające się prawo i tematy biznesowe, które wpływają na międzynarodową praktykę biznesową, i ukończysz z ekspertem w zakresie prawnych i biznesowych umiejętności.

Twoje podstawowe moduły skupią się na publicznym i prywatnym międzynarodowym prawie handlowym, aby pogłębić twoje krytyczne zrozumienie zasad Światowej Organizacji Handlu i sposobu, w jaki kraje handlują. Wiedza ekspercka, na temat której opracujesz zasady Unii Europejskiej dotyczące rozwoju i działania rynków ponadnarodowych, zapewni ci solidną platformę do zbadania prawnej regulacji wolnego handlu na całym świecie.

Twój dogłębny projekt badawczy pomoże ci jeszcze bardziej wyspecjalizować twoją wiedzę zawodową, a twoja uwrażliwiona znajomość przepisów prawnych, które mają zastosowanie do umów międzynarodowej sprzedaży towarów między firmami, przygotuje cię do pracy ponad granicami.

Twoja dysertacja da ci szansę na zainteresowanie badawcze, pomagając ci dalej specjalizować się w wybranej przez ciebie karierze.

Korzyści kursu

Kurs odpowiada na zapotrzebowanie na prawników, menedżerów biznesu, twórców polityki i innych profesjonalistów działających w obszarach komercyjnych, zapewniając im wyrafinowane zrozumienie kwestii prawnych wpływających na zarządzanie i praktykę handlu międzynarodowego.

Zaletą tego kursu jest to, że nie podchodzi on do tematu prawa w izolacji, ale stara się zapewnić kontekst biznesowy i handlowy, aby pomóc w zrozumieniu i ocenie sposobu funkcjonowania prawa. Na początku kursu istnieje program wprowadzający umiejętności i metody prawne, który może sprawić, że zainteresuje się to absolwentami spoza prawa oraz absolwentami prawa.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć co najmniej drugą klasę z wyróżnieniem lub mieć równoważne doświadczenie lub wykształcenie, zwykle w środowisku pracy.

Wszystkie wnioski powinny być poparte referencją, zarówno akademicką, jak i zawodową.

Wszyscy kandydaci powinni spełniać nasze wymagania dotyczące języka angielskiego Uniwersytetu.

Wymagania dotyczące języka angielskiego: IELTS 6.5 bez umiejętności poniżej 5.5 lub równoważne kwalifikacje. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów na ostatnie badania akademickie, na przykład ukończenie kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

Jeśli chcesz złożyć podanie za pośrednictwem tej trasy, zapoznaj się z naszymi zasadami uznawania szkół wyższych.

Należy pamiętać, że wszyscy kandydaci na naszą Uczelnię są zobowiązani do spełnienia naszego standardowego wymogu znajomości języka angielskiego na poziomie GCSE klasy C lub równoważnego, warianty tego zostaną wymienione na indywidualnych warunkach wejścia kursu.

Perspektywy pracy

Wiele firm uznaje LLM jako szkolenie zaawansowane i preferuje kandydatów z tymi kwalifikacjami. Ukończenie tego kursu w naszej szkole prawniczej Leeds pozwoli Ci zwiększyć szanse na zatrudnienie w konkurencyjnym świecie prawniczym i może doprowadzić do pracy, takiej jak prawnik, menedżer biznesowy lub decydent.

  • Global Reward Manager
  • Doradca ds. Handlu międzynarodowego
  • Wewnętrzny doradca prawny
  • Dyrektor prawny

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może udzielić Ci porady, pisząc CV, szukając pracy.

Moduły

Moduły podstawowe

Unijne prawo antymonopolowe

Prawo antymonopolowe jest jednym z podstawowych zagadnień prawa handlowego mających wpływ na ponadnarodowe prowadzenie biznesu i podejmowanie decyzji. Zbadać mechanizmy prawne dotyczące porozumień antykonkurencyjnych i nadużywania pozycji dominującej na rynku przez przedsiębiorstwa w UE.

Prawo rynku wewnętrznego UE

Zbadanie natury i celu europejskiego rynku wewnętrznego oraz regulacji zarządzania rynkiem wewnętrznym.

Prywatne międzynarodowe prawo handlowe

Dowiedz się więcej o transakcji sprzedaży międzynarodowej poprzez wszechstronną i świadomą analizę prawodawstwa, orzecznictwa, dokumentów dotyczących polityki, międzynarodowych konwencji i zasad przyjętych przez różne organizacje międzynarodowe.

Międzynarodowe prawo handlowe

Zbadaj różne sposoby, w jakie prawo zostało użyte w celu ułatwienia handlu międzynarodowego. Nauczysz się analizować i stosować prawne i niezgodne z prawem zasady działania międzynarodowego prawa handlowego.

Rozprawa

Przeprowadzisz pogłębiony projekt badawczy w dziedzinie tematycznej, która jest odpowiednia dla kursu i jest dla Ciebie szczególnie interesująca.

Prawo własności intelektualnej

Zdobyć zrozumienie ekonomicznego znaczenia regulacji przedsiębiorstw i odpowiednich uwarunkowań politycznych w kontekście zglobalizowanej działalności komercyjnej w środowisku międzynarodowym.

Moduły opcjonalne

Zarządzanie, ludzie

Rozwijanie wiedzy funkcjonalnej i krytycznego zrozumienia kluczowych perspektyw dotyczących ludzkich zachowań w organizacji oraz natury i procesów organizacji i zarządzania działalnością człowieka

Współczesny marketing

Zbadaj zarówno tradycyjne, jak i oparte na technologii cyfrowej koncepcje i działania marketingowe oraz opracuj zintegrowane podejście dostosowane do XXI wieku.

Zarządzanie strategiczne przedsiębiorstw międzynarodowych

Rozwiązanie problemów strategicznych i zarządczych, z którymi zmagają się globalne firmy, gdy prowadzą działalność transgraniczną.

Opłaty

Wielka Brytania

Opłata za naukę za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 3100 £. Kwota, jaką zapłacisz, może wzrastać każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Międzynarodowe 2018/19

Opłata za naukę za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 3100 £. Kwota, którą zapłacisz, jest ustalana na tym poziomie na każdy rok kursu.

Udogodnienia

Portland

Leeds Law School znajduje się w Portland, w pobliżu dzielnicy prawnej miasta. Nasi studenci mogą doskonalić swoją wiedzę prawniczą w specjalnie stworzonych obiektach, w tym w naszej własnej sali sądowej.

Różowa miska

Rose Bowl ma imponujące przestrzenie dydaktyczne, sale audytoryjne, sale konferencyjne i znakomitą lokalną reputację jako centrum biznesu. Rose Bowl stawia naszych studentów w centrum dynamicznej społeczności biznesowej.

Biblioteka

Nasza biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku, zapewniając dostęp do specjalistycznych książek i czasopism, przestrzeni edukacyjnych, komputerów, urządzeń multimedialnych i wypożyczalni sprzętu medialnego. Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-booki, e-czasopisma i bazy danych, są dostępne online w czasie i miejscu, w zależności od potrzeb.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 14, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 17, 2018
Duration
Czas trwania
12 - 24 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
3,100 GBP
Locations
Wielka Brytania - Leeds, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 17, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 17, 2018
Wielka Brytania - Leeds, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą