LLM Masters of Law w amerykańskim systemie prawnym

Informacje ogólne

Opis programu

University of Cincinnati College of Law ma przyjemność zaoferować program studiów nad amerykańskim systemem prawnym dla praktykujących adwokatów i absolwentów szkół prawniczych, którzy uzyskali wykształcenie prawnicze poza Stanami Zjednoczonymi.

Program LLM ma na celu wprowadzenie do amerykańskiego systemu prawnego wykwalifikowanych prawników z całego świata, dając jednocześnie każdemu uczniowi możliwość zaprojektowania kursu na UC Law, który najlepiej rozwija jego program zawodowy. Studenci, którzy ukończyli program, są w stanie lepiej reprezentować amerykańskich klientów i być bardziej przygotowani na negocjacje i spory z amerykańskimi stronami.

Program LLM można ukończyć w ciągu zaledwie 9 miesięcy, chociaż niektórzy uczniowie decydują się na spędzenie do dwóch lat akademickich w programie.

Program LLM

Studenci LLM mogą praktykować adwokatów lub absolwentów szkół prawniczych, którzy poprawią swoje umiejętności pisania w języku angielskim, rozwiną dogłębną wiedzę na temat procesu prawnego w Stanach Zjednoczonych i zajmą się szczególnymi obszarami prawa, które ich najbardziej interesują. Uczniowie będą mieli okazję nawiązać trwałe relacje z innymi międzynarodowymi prawnikami z programu LLM, a także z uczniami uczestniczącymi w programie JD, aby ściśle współpracować z naszymi cenionymi członkami wydziału prawa UC oraz współpracować z lokalnymi prawnikami, sędziami i liderami biznesu.

Specjalizacja

Studenci UC LLM generalnie kończą program w ciągu jednego roku akademickiego. Program studiów LLM rozpoczyna się od orientacji i pierwszego kursu - Wprowadzenie do prawa - w sierpniu i kończy się w maju. W ciągu roku studenci LLM są zobowiązani do podjęcia dwóch dodatkowych kursów: amerykańskiego systemu prawnego oraz badań prawnych i pisania dla studentów LLM.

Dzięki doradztwu i pomocy dyrektora programowego LLM i innych wydziałów, uczniowie wybierają pozostałe zajęcia z pełnej oferty kursów prawniczych UC. Dzięki temu studenci LLM mogą uczyć się równolegle z naszymi uczniami JD i skupiać się na dziedzinach prawa, które są najbardziej istotne dla ich kariery zawodowej. Program nauczania UC College of Law obejmuje następujące obszary studiów, zwane Professional Pathways : Business and Entrepreneurship; Kryminalista; Międzynarodowy; Innowacje, technologia i własność intelektualna; Nauka, zdrowie i środowisko; Interes publiczny; Spory sądowe i alternatywne metody rozstrzygania sporów; Ogólna i mała praktyka. Oferujemy teraz nową koncentrację w prawie gospodarczym!

Znajomość języka angielskiego i warunkowe przyjęcie

Program LLM obejmuje klasyczny dialog na temat złożonych problemów prawnych i merytorycznej lektury wyrafinowanego tekstu prawnego. Dlatego jeśli język angielski nie jest językiem ojczystym Twojego kraju, będziesz musiał zdać egzamin, który pokazuje znajomość języka angielskiego. Kandydaci z następującymi punktami będą mieli pierwszeństwo: 1) Internet oparty na TOEFL 85, komputerowy 250 lub 600 na papierze; 2) IELTS 7.0 lub 3) Zakończenie ELS Language Center poziomu 112. Uwzględniony zostanie również kandydat z wynikiem TOEFL równym 80 i wyższym.

Jeśli jesteś w inny sposób zakwalifikowany do programu, ale potrzebujesz dodatkowego szkolenia w języku angielskim, będziesz kwalifikować się do warunkowego listu przyjęcia, który pozwoli ci przyjść i uczyć się angielskiego na naszym kampusie przed rozpoczęciem programu LLM. Centrum Językowe ELS-Cincinnati znajduje się na Uniwersytecie w Cincinnati i jest jednym z największych centrów ELS w USA. Warunkowe przyjęcie jest ważne przez dwa lata.

Ostatnia aktualizacja Gru 2018

Informacje o uczelni

A great American law school in a great American city The University of Cincinnati College of Law is a rare resource. An affordable top legal education in an energetic, diverse urban environment. A sma ... Czytaj więcej

A great American law school in a great American city The University of Cincinnati College of Law is a rare resource. An affordable top legal education in an energetic, diverse urban environment. A small and supportive law school community committed to your professional success. An academic enterprise that prides itself on its world class faculty and offers experiences in our law clinics and area law offices and courthouses. Apply today! www.law.uc.edu/llm Pokaż mniej