University of Cincinnati College of Law ma przyjemność zaoferować program studiów nad amerykańskim systemem prawnym dla praktykujących adwokatów i absolwentów szkół prawniczych, którzy uzyskali wykształcenie prawnicze poza Stanami Zjednoczonymi.

Program LLM ma na celu wprowadzenie do amerykańskiego systemu prawnego wykwalifikowanych prawników z całego świata, dając jednocześnie każdemu uczniowi możliwość zaprojektowania kursu na UC Law, który najlepiej rozwija jego program zawodowy. Studenci, którzy ukończyli program, są w stanie lepiej reprezentować amerykańskich klientów i być bardziej przygotowani na negocjacje i spory z amerykańskimi stronami.

Program LLM można ukończyć w ciągu zaledwie 9 miesięcy, chociaż niektórzy uczniowie decydują się na spędzenie do dwóch lat akademickich w programie.

Program LLM

Studenci LLM mogą praktykować adwokatów lub absolwentów szkół prawniczych, którzy poprawią swoje umiejętności pisania w języku angielskim, rozwiną dogłębną wiedzę na temat procesu prawnego w Stanach Zjednoczonych i zajmą się szczególnymi obszarami prawa, które ich najbardziej interesują. Uczniowie będą mieli okazję nawiązać trwałe relacje z innymi międzynarodowymi prawnikami z programu LLM, a także z uczniami uczestniczącymi w programie JD, aby ściśle współpracować z naszymi cenionymi członkami wydziału prawa UC oraz współpracować z lokalnymi prawnikami, sędziami i liderami biznesu.

Specjalizacja

Studenci UC LLM generalnie kończą program w ciągu jednego roku akademickiego. Program studiów LLM rozpoczyna się od orientacji i pierwszego kursu - Wprowadzenie do prawa - w sierpniu i kończy się w maju. W ciągu roku studenci LLM są zobowiązani do podjęcia dwóch dodatkowych kursów: amerykańskiego systemu prawnego oraz badań prawnych i pisania dla studentów LLM.

Dzięki doradztwu i pomocy dyrektora programowego LLM i innych wydziałów, uczniowie wybierają pozostałe zajęcia z pełnej oferty kursów prawniczych UC. Dzięki temu studenci LLM mogą uczyć się równolegle z naszymi uczniami JD i skupiać się na dziedzinach prawa, które są najbardziej istotne dla ich kariery zawodowej. Program nauczania UC College of Law obejmuje następujące obszary studiów, zwane Professional Pathways : Business and Entrepreneurship; Kryminalista; Międzynarodowy; Innowacje, technologia i własność intelektualna; Nauka, zdrowie i środowisko; Interes publiczny; Spory sądowe i alternatywne metody rozstrzygania sporów; Ogólna i mała praktyka. Oferujemy teraz nową koncentrację w prawie gospodarczym!

Znajomość języka angielskiego i warunkowe przyjęcie

Program LLM obejmuje klasyczny dialog na temat złożonych problemów prawnych i merytorycznej lektury wyrafinowanego tekstu prawnego. Dlatego jeśli język angielski nie jest językiem ojczystym Twojego kraju, będziesz musiał zdać egzamin, który pokazuje znajomość języka angielskiego. Kandydaci z następującymi punktami będą mieli pierwszeństwo: 1) Internet oparty na TOEFL 85, komputerowy 250 lub 600 na papierze; 2) IELTS 7.0 lub 3) Zakończenie ELS Language Center poziomu 112. Uwzględniony zostanie również kandydat z wynikiem TOEFL równym 80 i wyższym.

Jeśli jesteś w inny sposób zakwalifikowany do programu, ale potrzebujesz dodatkowego szkolenia w języku angielskim, będziesz kwalifikować się do warunkowego listu przyjęcia, który pozwoli ci przyjść i uczyć się angielskiego na naszym kampusie przed rozpoczęciem programu LLM. Centrum Językowe ELS-Cincinnati znajduje się na Uniwersytecie w Cincinnati i jest jednym z największych centrów ELS w USA. Warunkowe przyjęcie jest ważne przez dwa lata.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ostatnia aktualizacja Grudzień 3, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
9 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
29,010 USD
Mieszkaniec Ohio. 29,010 USD nierezydenta. 24 410 USD w Kentucky Metro Rate.
Wg lokalizacji
Wg daty