szczegóły kursu

Ten kurs konwersji stanowi drogę do zawodu prawnika i pomoże Ci wyróżnić się z tłumu w tej wysoce konkurencyjnej dziedzinie. Łącząc wszystkie podstawowe moduły wymagane przez odpowiednie organizacje prawne, kurs ten przygotuje absolwentów niepublicznych do następnego kroku w kierunku zostania adwokatem lub adwokatem.

Będziesz studiować podstawowe elementy teorii prawa, a twój niezależny projekt badawczy da ci możliwość skupienia się na obszarze prawa, który Cię interesuje. Prowadzone przez doświadczonych wykładowców, w tym wykwalifikowanych adwokatów i adwokatów posiadających znaczne doświadczenie zawodowe we wszystkich dziedzinach prawa, szeroki zakres wiedzy i umiejętności w Leeds Law School zapewni otrzymanie specjalistycznego wsparcia w szerokim zakresie tematów, od zaniedbań medycznych po antyterrorystyczne prawo.

Nauczanie będzie odbywać się w małych, osobistych zajęciach połączonych z wykładami online, do których dostęp będzie można uzyskać w czasie i miejscu, zgodnie z napiętym harmonogramem.

Zmiany w edukacji prawnej i szkoleniach

Edukacja prawnicza i szkolenia są obecnie szczegółowo sprawdzane przez profesjonalnych regulatorów z sektora prawniczego. W ramach przeglądu przeanalizowane zostaną aktualnie otwarte trasy i kwalifikacje wymagane do uzyskania statusu radcy prawnego lub adwokata, a także rozważa się zmiany i usunięcie istniejących tras, a także możliwość ustanowienia nowych.

Obecnie studenci mogą ukończyć kwalifikacyjne studia prawnicze, Graduate Diploma Law (GDL), a następnie Legal Practice Course (LPC), aby zakwalifikować się jako adwokat lub Bar Professional Training Course (BPTC), aby zostać adwokatem; pozostanie to niezmienione do sierpnia 2020 r. dla prawników i sierpnia 2019 r. dla prawników.

Urząd Regulacji Prawnych (SRA) i Rada Standardów Barowych (BSB) wydały wspólny protokół zawierający wytyczne. Można to znaleźć odwiedzając stronę internetową SRA.

Korzyści kursu

Będziesz wykładał wykładowców, którzy pracowali w najlepszych brytyjskich firmach, w tym DLA Piper, Eversheds, Walker Morris i Herbert Smith Freehills. Oprócz doskonałej jakości nauczania akademickiego, nasi pracownicy zapewnią profesjonalne i praktyczne wsparcie, które pomoże ci rozwinąć karierę.

Kursy prawnicze są prowadzone przez naszą Leeds Law School od 1979 roku i wielu naszych absolwentów pracuje teraz jako mentorzy dla naszych studentów, pomagając im wyprzedzić, oferując doradztwo zawodowe, doświadczenie zawodowe, a nawet możliwości pracy.

Specjalistyczna sala do nauki, dostępna tylko dla studentów na naszych studiach podyplomowych, wyposażona jest w terminale komputerowe i teksty prawne. Mamy również salę sądową, w której możesz zastosować teorię w praktyce w symulowanych próbach.

Leeds jest jednym z największych centrów prawnych poza Londynem i oferuje wiele możliwości zatrudnienia i pośrednictwa pracy. Będziesz czerpał korzyści z naszych bliskich związków z firmami w mieście oraz z kontaktów i możliwości kariery zawodowej zapewnianej przez Twojego profesjonalnego mentora.

Nauka na odległość

Rozumiemy, że studia stacjonarne nie odpowiadają wszystkim. Dlatego oferujemy kursy, dzięki którym możesz zdecydować, gdzie, kiedy i jak możesz zaangażować się w naukę. Studiowanie kursu kształcenia na odległość oferuje wygodę i elastyczność, aby edukacja była dla ciebie skuteczna. Niezależnie od tego, czy chcesz dopasować swoje studia do opieki nad dziećmi, rozwijać swoje umiejętności podczas pracy lub po prostu chcesz uczyć się w zaciszu własnego domu, możemy pomóc ci zdobyć kwalifikacje w czasie i tempie, które pasują do Twojego stylu życia.

Podobnie jak nasi studenci na kampusie, będziesz miał te same doskonałe zasoby nauczania i uczenia się, ale znajdziesz je w trybie online zamiast w sali wykładowej. Nie tylko wszystkie moduły są nauczane w trybie online, ale także dostęp do społeczności internetowej i ponad 140 000 książek i czasopism w naszej bibliotece online.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć co najmniej drugą klasę z wyróżnieniem lub mieć równoważne doświadczenie lub wykształcenie, zwykle w środowisku pracy.

UCZNIOWIE STUDENCI PRAGNĄC PODJĘCIE MISTRZOWIE PRZEPISÓW ANGLII I STOPY WALII DO CELU KWALIFIKACJI JAKO BARIERISTA MUSI:

 • Uzyskać dyplom brytyjski / irlandzki, przyznawany co najmniej 2: 2; lub
 • Zostały wydane świadectwo stanu akademickiego przez Radę Standardów Baru na podstawie dyplomu za granicą lub niestandardowego stopnia w Wielkiej Brytanii / Irlandii; lub
 • Zostały zatwierdzone przez Komitet ds. Kwalifikacji Rady Adwokatury Baru jako odpowiednie do przyjęcia jako dojrzały student.

Wszystkie wnioski powinny być poparte referencją, zarówno akademicką, jak i zawodową.

Wszyscy kandydaci powinni spełniać nasze wymagania dotyczące języka angielskiego Uniwersytetu.

Angielski Wymagania językowe: IELTS 6.5 bez umiejętności poniżej 6,0 lub równoważne kwalifikacje. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów z ostatnich badań akademickich, na przykład ukończenia kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

ZWERYFIKUJ SWOJE KWALIFIKACJE

Jeśli jesteś studentem międzynarodowym, możemy pomóc Ci porównać i zweryfikować twoje kwalifikacje. Prosimy o kontakt z naszym biurem międzynarodowym pod numerem 44 (0) 113 812 1111 od 09.00 do 17.00 pon-czw / od 09.00 do 16.30 piątej GMT lub e-mail internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

POTRZEBUJESZ ZWIĘKSZYĆ UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO?

Nie martw się, jeśli nie masz wymaganego poziomu znajomości języka angielskiego dla wybranego kursu. Oferujemy szeroki zakres kursów, które zostały zaprojektowane, aby pomóc ci podnieść swoje kwalifikacje i znajomość języka angielskiego, z których większość jest akredytowana przez British Council.

Perspektywy pracy

Możesz przejść do następnego etapu szkolenia prawniczego, biorąc udział w naszym Kursie praktyki prawnej, aby wyszkolić się jako prawnik lub Kurs Bar Professional, aby zostać adwokatem. Twój kurs otworzy także role wymagające głębokiej i szerokiej znajomości prawa, na przykład paralegal. Możesz również wykorzystać swoją wiedzę do ról w marketingu, administracji lokalnej, zdrowia psychicznego lub pracy socjalnej.

 • Adwokat
 • Adwokat
 • Paralegal

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może udzielić Ci porady, pisząc CV, szukając pracy.

Nauczać i uczyć

Leeds Law School współpracuje z wieloma partnerami promocji nauczania na odległość, którzy mogą udzielić porad i wskazówek na temat kursów kształcenia na odległość. Partnerzy to:

 • The Chancery Lane Institute for Professionals (Dubaj)
 • Q
 • London College of Legal Studies (Bangladesz).

Ogólne obciążenie pracą

Każdy moduł naszych kursów nauczania na odległość jest indywidualnie zaprojektowany, aby zmaksymalizować naukę, więc wymagania dotyczące nauki będą się różnić. Jako wytyczną będziesz musiał przeznaczyć około 10 godzin tygodniowo na ukończenie każdego modułu plus kolejne pięć godzin na dodatkowe czytanie i przydziały. Te 10 godzin nauczania i uczenia się będzie dostarczane z wykorzystaniem szeregu interaktywnych zasobów, zazwyczaj obejmujących treści audio i wideo, dyskusje w grupach, ćwiczenia refleksyjne, quizy, czytanie w Internecie i wiele więcej. Wszystkie te zasoby są dostarczane za pośrednictwem naszego wirtualnego środowiska uczenia się i można uzyskać do nich dostęp w czasie i miejscu, który najbardziej Ci odpowiada.

Moduły podstawowe

 • Podstawy prawa umów
 • Podstawy prawa karnego
 • Podstawy prawa Unii Europejskiej
 • Podstawy prawa tortur
 • Niezależny projekt badań prawnych
 • Podstawy prawa własności
 • Podstawy prawa publicznego
 • Podstawy kapitału

Opłaty i finansowanie

Studenci z Wielkiej Brytanii i UE

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 3350 £. Kwota, jaką zapłacisz, może wzrastać każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Studenci zagraniczni

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 3350 £. Kwota, którą zapłacisz, jest ustalana na tym poziomie na każdy rok kursu.

Udogodnienia

Biblioteka

Nasza biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku, zapewniając dostęp do specjalistycznych książek i czasopism, przestrzeni edukacyjnych, komputerów, urządzeń multimedialnych i wypożyczalni sprzętu medialnego. Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-booki, e-czasopisma i bazy danych, są dostępne online w czasie i miejscu, w zależności od potrzeb.

Wirtualne środowisko uczenia się

VLE zapewnia dostęp do materiałów szkoleniowych, takich jak filmy, e-booki i inne dokumenty. Używasz go również do przesyłania zadań i otrzymywania opinii.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Leeds Beckett University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,350 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 6, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 6, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa