LLM Master of Laws (DL)

Leeds Beckett University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LLM Master of Laws (DL)

Leeds Beckett University

Szczegóły kursu

Jeśli zaliczyłeś Graduate Diploma in Law, Kurs Prawniczy, Barowy Kurs Zawodowy lub Barowy Kurs Treningowy (BPTC), możesz studiować ten kurs z dowolnego miejsca na świecie, aby uzyskać mistrzów, pisząc rozprawę obszar prawa.

Szkolenie w zakresie metod badawczych jest zapewnione i będziesz w stałym kontakcie z kierownikiem rozprawy. Jeśli masz aspiracje do nauki zawodu lub chcesz pracować w wyspecjalizowanej dziedzinie prawa lub biznesu, ten kurs pomoże ci zdobyć odpowiednią wiedzę.

Oferujemy nadzór nad dysertacją w szerokim zakresie zagadnień prawnych, w tym prawa gospodarczego, prawa międzynarodowego, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, prawa pracy, równości i dyskryminacji, prawa UE, praw człowieka, własności intelektualnej, praktyki zawodowej i etyki zawodowej. Jeśli jesteś zainteresowany inną dziedziną, chętnie omówimy to z tobą dalej.

Zmiany w edukacji prawnej i szkoleniach

Edukacja prawnicza i szkolenia są obecnie szczegółowo sprawdzane przez profesjonalnych regulatorów z sektora prawniczego. W przeglądzie przeanalizowane zostaną aktualnie otwarte trasy i kwalifikacje wymagane do zostania radcą prawnym lub adwokatem, a także rozważa się zmiany i usunięcie istniejących tras, a także możliwość ustanowienia nowych.

Obecnie studenci mogą ukończyć kwalifikację prawniczą, Graduate Diploma Law (GDL), a następnie Bar Practice Training Course (BPTC), aby zostać adwokatem, ta trasa pozostanie niezmieniona najwcześniej latem 2017 roku. Trasa kwalifikacyjnego stopnia prawniczego lub GDL, a następnie Kurs Praktyki Prawniczej, aby zakwalifikować się jako adwokat, będzie obowiązywać do lata 2019 r.

Urząd Nadzoru Sądowego (SRA) i Rada Standardów Barowych (BSB) ogłosić swoje ustalenia pod koniec 2016 r., A ich decyzje będą miały wpływ na dostępne drogi do kwalifikacji jako adwokat lub adwokat.

Korzyści kursu

Będziesz nauczany przez personel z doświadczeniem akademickim i bogatym doświadczeniem w branży. Będziesz mieć dostęp do naszej Biblioteki 24/7 każdego dnia w roku, dzięki czemu możesz dopasować swoje badania do istniejących zobowiązań.

Wymagania wstępne

Istnieją trzy drogi wstępu na ten kurs, kandydaci muszą spełnić jedno z poniższych kryteriów:

  • Dyplom studiów podyplomowych z przedmiotu prawniczego (GDL, LPC, BVC lub BPTC)
  • Osiągnęli kwalifikacje jako radcy prawnego w Anglii i Walii
  • Osiągnęli kwalifikacje jako wykwalifikowani prawnicy w jurysdykcji uznanej przez Urząd Regulacji Solicitors

Wszystkie wnioski powinny być poparte referencją, zarówno akademicką, jak i zawodową.

Wszystkim wnioskom powinien towarzyszyć wypełniony formularz wniosku o rozprawę.

Wszyscy kandydaci powinni spełniać nasze wymagania dotyczące języka angielskiego Uniwersytetu.

IELTS 6.5 bez umiejętności poniżej 6,0 lub równoważne kwalifikacje. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów na ostatnie badania akademickie, na przykład ukończenie kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

Jeśli chcesz złożyć podanie za pośrednictwem tej trasy, zapoznaj się z naszymi zasadami uznawania szkół wyższych.

Należy pamiętać, że wszyscy kandydaci na naszą Uczelnię są zobowiązani do spełnienia naszego standardowego wymogu znajomości języka angielskiego na poziomie GCSE klasy C lub równoważnego, warianty tego zostaną wymienione na indywidualnych warunkach wejścia kursu.

Perspektywy pracy

Ten kurs poprawi twoje szanse na rynku pracy w konkurencyjnym świecie prawniczym. Daje ci wiedzę, aby przejść do wyspecjalizowanych dziedzin, takich jak prawo pracy lub prawo międzynarodowe. Wiele kancelarii prawnych i izb adwokackich uznaje LLM jako szkolenie zaawansowane i będzie faworyzować kandydatów z tymi kwalifikacjami. Jeśli masz aspiracje do pracy w edukacji prawniczej, LLM często wymaga wzięcia pod uwagę stanowiska wykładowcy.

  • Adwokat ds. Praktyk
  • Adwokat
  • Obsługa roszczeń
  • Wykładowca prawa

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może zaoferować ci doradztwo w pisaniu CV w poszukiwaniu pracy.

Moduły

Moduły podstawowe

  • Rozprawa

Opłaty

Wielka Brytania

Opłata za naukę za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 3000 £. Kwota, jaką zapłacisz, może wzrastać każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Międzynarodowe 2018/19

Opłata za naukę za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 3000 £. Kwota, którą zapłacisz, jest ustalana na tym poziomie na każdy rok kursu.

Udogodnienia

Portland

Leeds Law School znajduje się w Portland, w pobliżu dzielnicy prawnej miasta. Nasi studenci mogą doskonalić swoją wiedzę prawniczą w specjalnie stworzonych obiektach, w tym w naszej własnej sali sądowej.

Wirtualne środowisko uczenia się

VLE zapewnia dostęp do materiałów szkoleniowych, takich jak filmy, e-booki i inne dokumenty. Używasz go również do przesyłania zadań i otrzymywania opinii.

Biblioteka i zasoby online

Nasza biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku, zapewniając dostęp do specjalistycznych książek i czasopism, przestrzeni edukacyjnych, komputerów, urządzeń multimedialnych i wypożyczalni sprzętu medialnego. Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-booki, e-czasopisma i bazy danych, są dostępne online w czasie i miejscu, w zależności od potrzeb.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 11, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
3,000 GBP
Locations
Wielka Brytania - Leeds, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Leeds, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą