LLM magister prawa w systemie prawnym z nami

The University of Cincinnati College of Law LLM

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LLM magister prawa w systemie prawnym z nami

The University of Cincinnati College of Law LLM

The University of Cincinnati College of Law ma przyjemność zaoferować program studiów w systemie prawnym USA do praktykujących adwokatów i absolwentów prawa, którzy otrzymali wykształcenie prawnicze poza Stanami Zjednoczonymi.

Program LLM jest przeznaczony do wprowadzenia międzynarodowej wyszkolonych prawników do amerykańskiego systemu prawnego, a jednocześnie dając każdemu studentowi możliwość zaprojektowania studiów w ustawie UC, które najlepiej przesuwa swój profesjonalny program. Studenci, którzy ukończyli program są w stanie lepiej reprezentować nas klientów i lepiej przygotowana do negocjacji i sporów z osobami z USA.

Program LLM może być zakończona w ciągu zaledwie 9 miesięcy, chociaż niektórzy uczniowie decydują się spędzić do dwóch lat akademickich w programie.

Uczniowie LLM Program LLM stopnia można praktykujących adwokatów lub absolwentów szkoły prawniczej, która będzie poprawić swój angielski prawne umiejętności pisania, rozwijają się dogłębne zrozumienie procesu prawnego USA i doskonalić się w poszczególnych dziedzinach prawa, które najbardziej ich interesują. Studenci będą mieli możliwość dokonania trwałych relacji z innymi międzynarodowymi prawników w ramach programu LLM jak i studentów w programie JD, ściśle współpracujemy z naszymi cenionych UC członków Wydziału Prawa i nawiązania kontaktów z lokalnymi prawników, sędziów i liderów biznesu.

studenci specjalizacji UC Prawo LLM zazwyczaj zakończenia programu w ciągu jednego roku akademickiego. Program studiów LLM zaczyna się od orientacji i pierwszego kursu - wprowadzenie do ustawy - w sierpniu i kończy w maju. W trakcie roku studenci LLM są zobowiązane do podjęcia dwa dodatkowe kursy: USA systemu prawnego i badania prawne i pisanie dla LLM Studentów.

Z porad i pomocy dyrektora programu LLM i innych wykładowców, studenci wybiorą resztę swoich zajęciach z prawa UC szkoły pełnej gamy oferowanych kursów. Takie postępowanie pozwala studentom studiów LLM studiować side-by-side z naszych studentów JD i skoncentrować swoje badania w dziedzinach prawa, które są najbardziej odpowiednie dla ich kariery. UC College of Law nauczania obejmuje następujące obszary badań, zwanych ścieżek zawodowych: biznes i przedsiębiorczość; Kryminał; Międzynarodowy; Innowacji, technologii i własności intelektualnej; Nauka, zdrowie i środowisko; Interesem publicznym; Procesy i Alternative Dispute Resolution; Ogólne i małe praktyka. Obecnie oferujemy nowy stężenie w Business Law!

English Language Proficiency i Warunkowe Wstęp Program LLM obejmuje w swojej klasie dialogu na temat złożonych zagadnień prawnych oraz znacznego czytania wyszukanego tekstu prawnego. Dlatego też, jeśli angielski nie jest głównym językiem Twojego kraju, będzie zobowiązany do podjęcia i złożenia egzaminu, który pokazuje swoją znajomość języka angielskiego. Kandydaci z poniższych punktów będą miały pierwszeństwo: 1) TOEFL internetowy 85, skomputeryzowany 250 lub papierowej 600; 2) IELTS 7.0 lub 3) ukończenie ELS Language Center poziomu 112. Uwzględnione zostaną również Wnioskodawcy z wynikami TOEFL z 80 i powyżej.

Jeśli jesteś w inny sposób kwalifikuje się do programu, ale potrzebują dodatkowego szkolenia języka angielskiego będzie można ubiegać się o warunkowy List Wstęp, który pozwoli Ci przyjść i uczyć się angielskiego na naszej uczelni przed rozpoczęciem programu LLM. ELS-Cincinnati Language Center znajduje się na University of Cincinnati i jest jednym z największych ośrodków w ELS warunkowego dopuszczenia USA jest ważny przez dwa lata.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
9 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
29,010 USD
Ohio zamieszkania. $ 29010 nierezydentów. $ 24610 Kentucky Metro Rate.
Locations
Stany Zjednoczone - Cincinnati, Ohio
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Cincinnati, Ohio
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą