LLM [Konwersja prawa]

Informacje ogólne

Opis programu

The LLM [Law Conversion] jest idealnym rozwiązaniem dla absolwentów nieposiadających prawa, aby przejść na karierę prawną. Od wykwalifikowanych prawników, adwokatów i sędziów zdobędziesz praktyczną podstawę prawną.

Rekruterzy aktywnie poszukują studentów posiadających różnorodne, zbywalne umiejętności, a wiele firm rekrutuje połowę swoich stażystów z wykształcenia non-law (GDL). LLM [Konwersja Praw] zapewnia, że ​​możesz wykazać się wyższymi kompetencjami podczas ubiegania się o umowy szkoleniowe i projekty dla uczniów, koncentrując się na badaniach i zapewnieniu możliwości stosowania prawa w praktyce.

Po pomyślnym ukończeniu możesz przejść bezpośrednio do Kursu praktyki prawnej (LPC), jeśli chcesz zostać radcą prawnym lub Kursem Profesjonalnym Baru (BPTC), jeśli chcesz zostać adwokatem. Ponadto, studenci będą również ukończyć studia z międzynarodowo uznanymi kwalifikacjami samodzielnego Mistrza

LLM [Konwersja Prawa] jest przyznawany przez BPP University i spełnia wymagania dotyczące ukończenia etapu akademickiego, określone przez Urząd Regulacji Solicitors (SRA) i Bar Standards Board (BSB).

Klucz informacyjny

 • Dostępne stypendia i opcje finansowania, w tym finansowanie pożyczek podyplomowych Student Loans Company
 • Skorzystaj z naszych silnych powiązań z prawnikami dzięki naszemu corocznemu programowi imprez networkingowych i mentoringu kariery
 • Specjalistyczne doradztwo prawne od momentu przyjęcia przez ciebie miejsca i do 12 miesięcy po ukończeniu studiów
 • Uzupełnij swoje studia o zajęcia pozalekcyjne, obejmujące pracę w grupach dyskusyjnych, debatę i pro bono.
 • Elastyczne badanie dostosowane do Twojego harmonogramu: w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
 • Dodaj wartość i skup się na swojej LLM [Konwersji Praw], biorąc udział w bezpłatnych dodatkowych warsztatach prowadzonych przez wykładowców w powiązaniu z kancelariami prawnymi, aby zapewnić, że będziesz gotowy do praktyki, zakończony naszym bardzo udanym tygodniem zatrudnienia.
 • Zaangażuj się w praktyczne prace prawne dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu centrum pro bono
 • Gwarantowane miejsce w naszej praktyce prawnej LPC lub LLM (Solicitors)
 • Dowiedz się o specjalistycznych obszarach praktyki dzięki naszym opcjonalnym wykładom i warsztatom, w tym naszej serii wykładów, w tym prawa spółek, prawa własności intelektualnej i prawa w mieście oraz naszych umiejętności w praktycznych warsztatach, w tym pisaniu pism prawnych, badaniach prawnych i rozmowach z klientami

Jak nauczany jest program

Nasza LLM [Konwersja Prawna] może być studiowana w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze godzin, aby dać ci elastyczność w zakresie wcześniejszych zobowiązań. Będziesz prowadzony przez wykwalifikowanych nauczycieli, w tym adwokatów, adwokatów i sędziów, którzy pomogą rozwinąć Twoją karierę prawniczą. Wielu naszych nauczycieli kontynuuje praktykę i ma powiązania z izbami, kancelariami prawnymi i wewnętrznymi zespołami na każdym poziomie.

Kurs jest nauczany na poziomie magisterskim, dzięki czemu można wykorzystać umiejętności zdobyte podczas poprzedniego studium licencjackiego. Z naciskiem na niezależne badania, będziesz miał możliwość rozwoju zaawansowanych umiejętności, świadomości handlowej i specjalistycznej wiedzy, że wymaga tego zawód prawnika.

Aby zapewnić Ci sukces, dostarczamy wszystkie potrzebne narzędzia przed uruchomieniem programu. Wszystkie materiały do ​​nauki, w tym tekst i podręczniki, są wliczone w opłatę i wszystkie zasoby oraz mają ekwiwalenty online.

Dostawa twarzą w twarz

Nasza LLM [Konwersja Prawna] jest dostarczana za pomocą kombinacji nauczania twarzą w twarz i online. Każdego tygodnia dołączycie do wykładów online na żywo, które zawierają przegląd odpowiedniego obszaru tematycznego, w tym kluczowe zasady, obszary kontrowersji i debaty wraz z innymi teoriami. Każda sesja jest prowadzona na żywo przez nauczyciela i wspierana przez drugiego nauczyciela, który jest w stanie odpowiadać na pytania i angażować uczniów w czasie rzeczywistym. Każdy wykład jest rejestrowany i udostępniany w naszym wirtualnym środowisku nauczania online, co pozwala na ponowne zapoznanie się z tematami w dowolnym momencie.

Każdemu wykładowi online towarzyszy dwugodzinne dwutygodniowe seminarium. Może to być online lub face-to-face w zależności od modułu. Seminaria odbywają się w grupach liczących nie więcej niż 18 studentów i umożliwiają realizację teorii w praktyce. Używając studiów przypadków, będziesz musiał zmierzyć się z rzeczywistymi sytuacjami, które możesz napotkać w praktyce i współpracować, aby rozwinąć i ocenić zarówno argumenty ustne, jak i pisemne. Zwiększysz swoją zdolność analizowania sprawy i wyciągania własnych wniosków, aby doradzić klientowi.

LLM jest programem na poziomie magisterskim, który wymaga zaangażowania, aby odnieść sukces. Zalecamy, abyś poświęcił średnio 40 godzin tygodniowo, w tym 12 godzin czasu kontaktu i 4 godziny przygotowania do seminarium wraz z niezależnym studium.

Opcjonalne wykłady i warsztaty

Aby mieć pewność, że jesteś gotowy na karierę, otrzymasz dostęp do szeregu dodatkowych wykładów i warsztatów zaprojektowanych, by dać ci przewagę w wywiadach. Najważniejsze to:

Seria dodatkowa: wielokrotne cykle wykładów z zakresu prawa specjalistycznego, w tym prawo spółek, własność intelektualna i międzynarodowe prawo publiczne. Wykłady są prowadzone przez obecnych praktyków, zewnętrznych pracowników akademickich i wykładowców, aby zapewnić akademickie zrozumienie i praktyczny wgląd w kluczowe obszary praktyki prawnej. To pozwala wykazać się większą wiedzą niż inni absolwenci.

Umiejętności w praktyce: seria profesjonalnych warsztatów umiejętności opracowanych z wiodącymi firmami miejskimi, obejmująca umiejętności takie jak pisanie prawnicze, badania prawne i umiejętności prezentacji osobistej. Te warsztaty są dostarczane przez zewnętrznych trenerów i twoich nauczycieli.

Chiński mandaryński: uzyskaj wgląd w język używany na jednym z najważniejszych rynków na świecie dzięki darmowym chińskim lekcjom mandaryńskim (tylko w Londynie).

Tam, gdzie to możliwe, opcjonalne wykłady i warsztaty są również dostępne w naszym VLE po dostarczeniu na żywo.

Uwaga: wykłady i warsztaty dla Extra Series i umiejętności w praktyce będą się różnić w zależności od centrum, ponieważ są one prowadzone przez studentów i popyt. Są one dostarczane na żywo w centrum lub przez Internet Classroom Live, w zależności od daty rozpoczęcia, lokalizacji i trybu.

Specjalistyczne porady zawodowe

Nasza specjalistyczna usługa kariery jest dostępna dla wsparcia i wskazówek od momentu przyjęcia twojego miejsca, aż do 12 miesięcy po ukończeniu studiów u nas. Dzięki naszemu indywidualnemu wsparciu dajemy ci przewagę, jeśli chodzi o zawarcie umowy szkoleniowej lub szkolenia. Będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, w tym dostęp do naszej bazy ofert pracy, porady dotyczące wypełniania formularzy wniosków, intensywnego prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, badań pracodawców i możliwości nawiązywania kontaktów z najlepszymi firmami.

Będziesz mieć również dostęp do:

 • Przeglądów aplikacji dotyczących umów szkoleniowych lub staży w firmach prawniczych, firmach i sektorze non-profit
 • Wsparcie dla firm badawczych
 • Porady na temat CV i listów motywacyjnych
 • Pomóż przygotować się do centrów oceny
 • Porady dotyczące alternatywnych karier

Nigdy nie opuścisz sesji doradczej z pustymi rękami. Wspólnie pomożemy Ci opracować plan działań zawodowych, który szczegółowo określi kroki, które powinieneś podjąć, aby osiągnąć swoje cele zawodowe

Nagradzany Pro Bono

Nasze wielokrotnie nagradzane Centrum Pro Bono pozwala na udział w szerokiej gamie porad prawnych i projektów edukacyjnych pod nadzorem wykwalifikowanych prawników. Daje to niezrównaną możliwość pracy nad rzeczywistymi przypadkami w różnych dziedzinach. Pro bono może zapewnić cenne szkolenia w rzeczywistych sytuacjach, które uzupełniają nauczanie w klasie, które otrzymujesz z nami.

Nasze Centrum Pro Bono to doskonałe miejsce, aby zacząć ćwiczyć swoje prawne i praktyczne umiejętności w przyjaznym środowisku. Dostępnych jest wiele różnych projektów, w tym:

 • Zatrudnienie linii doradztwa z zakresu prawa pracy
 • Dostarczanie prezentacji edukacji prawnej w szkołach
 • Więzienia i ośrodki dla bezdomnych
 • Zbadanie przypadków więźniów, którzy utracili wszelkie prawa do odwołania

Po rozpoczęciu studiów usłyszysz od naszego Centrum Pro Bono o różnych projektach i rejestracji.

Łączę cię z zawodem prawniczym

Współpracujemy z ponad 200 organizacjami, które świadczą usługi prawne. Należą do nich lokalne rady, zespoły wewnętrzne w firmach międzynarodowych i kancelarie prawne na całym świecie. Niektóre z nich to magiczne kręgi, handlowe giganty, niszowe firmy usługowe i nazwiska, które rozpoznajesz na głównej ulicy. Możesz więc zaufać, że jesteśmy związani z odpowiednimi ludźmi, aby pomóc Ci rozwinąć swoją karierę.

Wstęp

Wykształcenie

Studenci, którzy chcą studiować LLM [Konwersja Prawa] będą wymagać:

 • Co najmniej 2: 1 stopień honoru na dowolny temat z uznanej instytucji brytyjskiej (lub równoważnej)
Wymagania języka angielskiego

Jeśli Twój pierwszy język nie jest językiem angielskim, będziesz potrzebować poziomu IELTS na poziomie 6,5 (całkowity) lub odpowiednika oraz minimum 6,0 we wszystkich elementach oprócz powyższych wymagań.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspi ... Czytaj więcej

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspire and challenge tomorrow's business and professional people in a supportive learning environment. Pokaż mniej
Manchester , Londyn , Abingdon , Birmingham , Bristol , Cambridge , Leeds , Liverpool + 7 Więcej Mniej