LLM International Business Law (DL)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

szczegóły kursu

Ten kurs zapewni ci specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego w odniesieniu do działalności komercyjnej w globalnej gospodarce. Przeanalizujesz uzupełniające się prawo i tematy biznesowe, które wpływają na międzynarodową praktykę biznesową, i ukończysz z ekspertem w zakresie prawnych i biznesowych umiejętności.

Twoje podstawowe moduły skupią się na publicznym i prywatnym międzynarodowym prawie handlowym, aby pogłębić twoje krytyczne zrozumienie zasad Światowej Organizacji Handlu i sposobu, w jaki kraje handlują. Wiedza ekspercka, na temat której opracujesz zasady Unii Europejskiej dotyczące rozwoju i działania rynków ponadnarodowych, zapewni ci solidną platformę do zbadania prawnej regulacji wolnego handlu na całym świecie.

Twój dogłębny projekt badawczy pomoże ci jeszcze bardziej wyspecjalizować twoją wiedzę zawodową, a twoja uwrażliwiona znajomość przepisów prawnych, które mają zastosowanie do umów międzynarodowej sprzedaży towarów między firmami, przygotuje cię do pracy ponad granicami.

Twoja dysertacja da ci szansę na zainteresowanie badawcze, pomagając ci dalej specjalizować się w wybranej przez ciebie karierze.

Korzyści kursu

Umieścisz swoją specjalistyczną wiedzę prawniczą w kontekście biznesowym i komercyjnym, aby zwiększyć zrozumienie i analizę prawa.

Wirtualne środowisko nauczania (VLE) Uniwersytetu pozwoli ci nauczyć się, kiedy będzie pasować do twojego harmonogramu. Będziesz mógł uzyskać dostęp do serii głośników gościnnych Szkoły w formie cyfrowej, abyś mógł skorzystać z profesjonalnej wiedzy prelegentów.

Nauka na odległość

Rozumiemy, że studia stacjonarne nie odpowiadają wszystkim. Dlatego oferujemy kursy, dzięki którym możesz zdecydować, gdzie, kiedy i jak możesz zaangażować się w naukę. Studiowanie kursu kształcenia na odległość oferuje wygodę i elastyczność, aby edukacja była dla ciebie skuteczna. Niezależnie od tego, czy chcesz dopasować swoje studia do opieki nad dziećmi, rozwijać swoje umiejętności podczas pracy lub po prostu chcesz uczyć się w zaciszu własnego domu, możemy pomóc ci zdobyć kwalifikacje w czasie i tempie, które pasują do Twojego stylu życia.

Podobnie jak nasi studenci na kampusie, będziesz miał te same doskonałe zasoby nauczania i uczenia się, ale znajdziesz je w trybie online zamiast w sali wykładowej. Nie tylko wszystkie moduły są nauczane w trybie online, ale także dostęp do społeczności internetowej i ponad 140 000 książek i czasopism w naszej bibliotece online.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć co najmniej drugą klasę z wyróżnieniem lub mieć równoważne doświadczenie lub wykształcenie, zwykle w środowisku pracy.

Wszystkie wnioski powinny być poparte referencją, zarówno akademicką, jak i zawodową.

Wszyscy kandydaci powinni spełniać nasze wymagania dotyczące języka angielskiego Uniwersytetu.

Wymagania dotyczące języka angielskiego: IELTS 6.5 bez umiejętności poniżej 5.5 lub równoważne kwalifikacje. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów z ostatnich badań akademickich, na przykład ukończenia kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

ZWERYFIKUJ SWOJE KWALIFIKACJE

Jeśli jesteś studentem międzynarodowym, możemy pomóc Ci porównać i zweryfikować twoje kwalifikacje. Prosimy o kontakt z naszym biurem międzynarodowym pod numerem 44 (0) 113 812 1111 od 09.00 do 17.00 pon-czw / od 09.00 do 16.30 piątej GMT lub e-mail internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

POTRZEBUJESZ ZWIĘKSZYĆ UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO?

Nie martw się, jeśli nie masz wymaganego poziomu znajomości języka angielskiego dla wybranego kursu. Oferujemy szeroki zakres kursów, które zostały zaprojektowane, aby pomóc ci podnieść swoje kwalifikacje i znajomość języka angielskiego, z których większość jest akredytowana przez British Council.

Perspektywy pracy

Wiele firm uznaje LLM jako szkolenie zaawansowane i preferuje kandydatów z tymi kwalifikacjami. Ukończenie tego kursu w naszej szkole prawniczej Leeds pozwoli Ci zwiększyć szanse na zatrudnienie w konkurencyjnym świecie prawniczym i może doprowadzić do pracy, takiej jak prawnik, menedżer biznesowy lub decydent.

 • Global Reward Manager
 • Doradca ds. Handlu międzynarodowego
 • Wewnętrzny doradca prawny
 • Dyrektor prawny

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może udzielić Ci porady, pisząc CV, szukając pracy.

Nauczać i uczyć

Leeds Law School współpracuje z wieloma partnerami promocji nauczania na odległość, którzy mogą udzielić porad i wskazówek na temat kursów kształcenia na odległość. Partnerzy to:

 • The Chancery Lane Institute for Professionals (Dubaj)
 • Q
 • London College of Legal Studies (Bangladesz).

Ogólne obciążenie pracą

Jeśli zdecydujesz się uczyć tego kursu na odległość, jako wytyczną będziesz potrzebował przeznaczyć około 10 godzin tygodniowo na ukończenie każdego modułu plus kolejne pięć godzin na dodatkowe czytanie i zadania. Te 10 godzin nauczania i uczenia się będzie dostarczane z wykorzystaniem szeregu interaktywnych zasobów, zazwyczaj obejmujących treści audio i wideo, dyskusje w grupach, ćwiczenia refleksyjne, quizy, czytanie w Internecie i wiele więcej. Wszystkie te zasoby są dostarczane za pośrednictwem naszego wirtualnego środowiska uczenia się i można uzyskać do nich dostęp w czasie i miejscu, który najbardziej Ci odpowiada.

Moduły podstawowe

 • Unijne prawo antymonopolowe
 • Prawo rynku wewnętrznego
 • Prawo korporacyjne
 • Prywatne międzynarodowe prawo handlowe
 • Rozprawa
 • Prawo własności intelektualnej
 • Międzynarodowe prawo handlowe

Opłaty

Studenci z Wielkiej Brytanii i UE

Opłata za naukę za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 3100 £. Kwota, jaką zapłacisz, może wzrastać każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Studenci zagraniczni

Opłata za naukę za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 3100 £. Kwota, którą zapłacisz, jest ustalana na tym poziomie na każdy rok kursu.

Udogodnienia

Biblioteka

Nasza biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku, zapewniając dostęp do specjalistycznych książek i czasopism, przestrzeni edukacyjnych, komputerów, urządzeń multimedialnych i wypożyczalni sprzętu medialnego. Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-booki, e-czasopisma i bazy danych, są dostępne online w czasie i miejscu, w zależności od potrzeb.

Wirtualne środowisko uczenia się

VLE zapewnia dostęp do materiałów szkoleniowych, takich jak filmy, e-booki i inne dokumenty. Używasz go również do przesyłania zadań i otrzymywania opinii.

Ostatnia aktualizacja Sie 2018

Informacje o uczelni

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Pokaż mniej
Leeds , UK Online + 1 Więcej Mniej