Przeczytaj oficjalny opis

Uzyskanie kwalifikacji ze Szkoły Prawa III miejsca w Wielkiej Brytanii przez Guardian University Guide 2018

Przegląd kursu

  • Podejmij elastyczne, alternatywne rozwiązanie badawcze w stosunku do tradycyjnych programów na terenie kampusu, dostosowane do potrzeb profesjonalistów pracujących w obszarach opisanych poniżej i zbadanych w 100% online .
  • Popraw swoje szanse na karierę, zdobywając kwalifikacje na wysokim poziomie bez narażania swoich zobowiązań do pracy i zdobywania umiejętności zawodowych i praktycznego doświadczenia, którego firmy szukają dzisiaj.
  • Skorzystaj z nauczania, które obejmuje doświadczenie w branży i jest informowany przez wiodące na świecie badania.
  • Wybierz moduły i pracę doktorską, aby dostosować program dokładnie do swoich potrzeb i potrzeb Twojej firmy i upewnij się, że masz najlepsze możliwości rozwoju kariery.

Ponieważ program realizowany jest na różnych poziomach, potrzeby są zaspokajane przez naprawdę zróżnicowany organ studentów. Wysoka konkurencja o miejsca pracy oznacza, że posiadanie dodatkowych szkoleń i edukacji może być prawdziwą zaletą, niezależnie od tego, czy jesteś na rynku w nowej karierze, czy po prostu chcesz awansować na obecną pozycję.

Struktura kursu

Ten wyjątkowy program nauczania na odległość opiera się na uznanych mocach nauczania i wiodącej reputacji CCLS w dziedzinie cyfrowego prawa własności intelektualnej, prawa mediów, prawa telekomunikacyjnego i prawa IT.

Studiując na LLM, Dyplom studiów podyplomowych lub Certyfikat, będziesz:

  • Zdobądź wiedzę w zakresie systemów prawnych regulujących dostawy i korzystanie z technologii komputerowych i komunikacyjnych.
  • Zbadaj złożone kwestie dotyczące prawa krajowego i międzynarodowego oraz polityki dotyczącej technologii komputerowych i komunikacyjnych.
  • Przeanalizuj, w jaki sposób technologia komputerowa i komunikacyjna wpłynęła na stosowanie tradycyjnych zasad prawnych.

Program dla absolwentów prawa

Stworzyliśmy Pathway dla absolwentów prawa do uczestnictwa w naszym programie Prawa Technologicznego, Mediów i Telekomunikacji.

Absolwenci ci ukończą przedsezonowe moduły systemów prawnych, umiejętności badawczych i pisania dla prawa informatycznego (badane między styczniem a majem 2020 r. (Tylko spożycie w styczniu 2020 r.). moduł obowiązkowy w zakresie zasad prawnych i koncepcji prawa komputerowego.

Dalsze kredyty są następnie uzyskiwane poprzez połączenie opcjonalnych modułów online, rozpraw (10 000 lub 20 000 słów) i prezentacji seminaryjnych.

Celem jest zapewnienie absolwentom niebędącym prawnikami podstaw w zakresie pisania, umiejętności badawczych i systemów prawnych oraz umożliwienia im dostępu i zrozumienia zasobów prawnych oraz zastosowania całej tej wiedzy do programu prawa komputerowego i komunikacyjnego.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w KNect365 Learning »

Ostatnia aktualizacja May 7, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 28, 2019
Duration
Cena
14,015 GBP
LLM --- Dyplom studiów podyplomowych 8,130 --- Certyfikat podyplomowy 5 030 GBP
Deadline
Lipiec 22, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 28, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 22, 2019

Sie 28, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 22, 2019
Data końcowa