LLM, Dyplom ukończenia studiów podyplomowych lub Podyplomowe świadectwo w zakresie technologii, mediów i prawa telekomunikacyjnego przez kształcenie na odległość (Queen Mary London University)

Informacje ogólne

Opis programu

Uzyskanie kwalifikacji ze Szkoły Prawa III miejsca w Wielkiej Brytanii przez Guardian University Guide 2018

Przegląd kursu

  • Podejmij elastyczne, alternatywne rozwiązanie badawcze w stosunku do tradycyjnych programów na terenie kampusu, dostosowane do potrzeb profesjonalistów pracujących w obszarach opisanych poniżej i zbadanych w 100% online .
  • Popraw swoje szanse na karierę, zdobywając kwalifikacje na wysokim poziomie bez narażania swoich zobowiązań do pracy i zdobywania umiejętności zawodowych i praktycznego doświadczenia, którego firmy szukają dzisiaj.
  • Skorzystaj z nauczania, które obejmuje doświadczenie w branży i jest informowany przez wiodące na świecie badania.
  • Wybierz moduły i pracę doktorską, aby dostosować program dokładnie do swoich potrzeb i potrzeb Twojej firmy i upewnij się, że masz najlepsze możliwości rozwoju kariery.

Ponieważ program realizowany jest na różnych poziomach, potrzeby są zaspokajane przez naprawdę zróżnicowany organ studentów. Wysoka konkurencja o miejsca pracy oznacza, że posiadanie dodatkowych szkoleń i edukacji może być prawdziwą zaletą, niezależnie od tego, czy jesteś na rynku w nowej karierze, czy po prostu chcesz awansować na obecną pozycję.

Struktura kursu

Ten wyjątkowy program nauczania na odległość opiera się na uznanych mocach nauczania i wiodącej reputacji CCLS w dziedzinie cyfrowego prawa własności intelektualnej, prawa mediów, prawa telekomunikacyjnego i prawa IT.

Studiując na LLM, Dyplom studiów podyplomowych lub Certyfikat, będziesz:

  • Zdobądź wiedzę w zakresie systemów prawnych regulujących dostawy i korzystanie z technologii komputerowych i komunikacyjnych.
  • Zbadaj złożone kwestie dotyczące prawa krajowego i międzynarodowego oraz polityki dotyczącej technologii komputerowych i komunikacyjnych.
  • Przeanalizuj, w jaki sposób technologia komputerowa i komunikacyjna wpłynęła na stosowanie tradycyjnych zasad prawnych.

Program dla absolwentów prawa

Stworzyliśmy Pathway dla absolwentów prawa do uczestnictwa w naszym programie Prawa Technologicznego, Mediów i Telekomunikacji.

Absolwenci ci ukończą przedsezonowe moduły systemów prawnych, umiejętności badawczych i pisania dla prawa informatycznego (badane między styczniem a majem 2020 r. (Tylko spożycie w styczniu 2020 r.). moduł obowiązkowy w zakresie zasad prawnych i koncepcji prawa komputerowego.

Dalsze kredyty są następnie uzyskiwane poprzez połączenie opcjonalnych modułów online, rozpraw (10 000 lub 20 000 słów) i prezentacji seminaryjnych.

Celem jest zapewnienie absolwentom niebędącym prawnikami podstaw w zakresie pisania, umiejętności badawczych i systemów prawnych oraz umożliwienia im dostępu i zrozumienia zasobów prawnych oraz zastosowania całej tej wiedzy do programu prawa komputerowego i komunikacyjnego.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and ... Czytaj więcej

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and drive performance. Pokaż mniej