LLM Digital Economy

Informacje ogólne

Opis programu

Anglia Ruskin University

Przegląd

Opanuj kwestie prawne i polityczne związane z gospodarką cyfrową. Rozwijaj najnowsze strategiczne umiejętności biznesowe, a także zaawansowaną wiedzę prawniczą, aby zostać strategicznym liderem biznesu cyfrowego lub prawnikiem.

 • Opanuj zaawansowane prawo międzynarodowe w języku angielskim, wraz z prawnikami z różnych jurysdykcji i środowisk.
 • Korzystaj z małych klas: otrzymuj bliskie wsparcie i nawiązuj przyjaźnie na całe życie.
 • Studiuj w centrum prawnej dzielnicy Cambridge, w połowie drogi między hrabstwem a sądem hrabstwa.
 • Dołącz do szkoły prawniczej z zadowolonymi studentami: nasi studenci prawa byli najbardziej zadowoleni z Wielkiej Brytanii w 2015 i 2016 roku *
 • Zgłaszaj się do naszej Kliniki Prawa: zastosuj teorię prawa, pomagając obywatelom
 • Uzyskaj porady z pierwszej ręki od profesjonalisty na temat naszego programu mentorskiego
 • Uzyskaj dostęp do Squire Law Library University of Cambridge

* The Complete University Guide 2015 oraz The Times and Sunday Times University League Table 2016

Rozwijaj swoje umiejętności prawne i biznesowe na zaawansowanym poziomie

W naszej gospodarce cyfrowej LLM rozwiniesz umiejętności zostania strategicznym liderem biznesu cyfrowego, który będzie w stanie pomóc firmom, organizacjom i rządom wykorzystać potencjał gospodarki cyfrowej, chroniąc jednocześnie ich prawa.

Twoje rozumowanie prawne, analiza krytyczna, umiejętności badawcze i niezależna ocena zostaną wykonane, gdy uzyskasz szczegółową znajomość najważniejszych zagadnień prawnych i politycznych leżących u podstaw gospodarki cyfrowej.

Naucz się podstawowych tematów i specjalizuj się

Koncentrując się na wyzwaniach i możliwościach współczesności, nasze podstawowe moduły wprowadzą Cię w praktykę prawa w takich obszarach, jak komunikacja, konkurencja, własność intelektualna i dane.

W naszych opcjonalnych modułach możesz specjalizować się w globalizacji i handlu światowym, międzynarodowym prawie konkurencji, ładu korporacyjnym lub międzynarodowym prawie handlowym.

Na koniec kursu wykorzystasz wszystkie umiejętności i wiedzę, którą nauczyłeś się, aby zbadać i ukończyć duży projekt w dziedzinie gospodarki cyfrowej, która najbardziej Cię interesuje, pod nadzorem eksperta.

Korzystaj z małych klas

Wszystkie nasze moduły obejmują pracę w małych grupach seminaryjnych uzupełnioną niezależnymi badaniami, co pozwala rozwiązać każdy problem pojedynczo i daje wyraźne rozróżnienie między nimi. Nasze małe zajęcia pozwolą ci otrzymać dedykowane wsparcie od wykładowców i nawiązać bliskie przyjaźnie z innymi studentami.

Uzyskaj wsparcie od różnych ekspertów

Przez cały kurs będziesz otrzymywać wsparcie i porady od oddanych pracowników, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Należą do nich kierownik kursu Tom Serby i dr Sarita Patil-Woolhouse (obaj praktykowali jako prawnicy komercyjni w City of London po ukończeniu University of Cambridge); Dr Ana Keglević Steffek (autor wiodących tekstów z zakresu prawa handlowego) i profesor Rohan Kariyawasam (stypendysta Harvarda Fulbrighta i członek grupy konsultacyjnej E15 w sprawie chińskiego projektu dotyczącego pasa drogowego).

Opanuj prawo międzynarodowe w języku angielskim

Prawo angielskie stanowi podstawę wielu tradycji i zasad prawnych na całym świecie, szczególnie w Ameryce i krajach Wspólnoty Narodów, takich jak Indie, Malezja i Nigeria. Studiowanie prawa międzynarodowego w języku angielskim daje unikalny wgląd w kształtowanie gramatyki prawa, a także zaawansowane umiejętności posługiwania się językiem używanym na całym świecie.

Kariera

Zbywalne umiejętności

Nasz LLM pomoże Ci rozwinąć zbywalne umiejętności zawodowe, w tym logiczne rozumowanie, analizę krytyczną, badania i niezależną ocenę, a także zrozumienie złożonej zależności między infrastrukturą, treścią, konkurencją, polityką społeczną, karą i handlem na światowej arenie cyfrowej, a także większa zdolność do legalnej komunikacji.

Umiejętności te przygotują Cię na międzynarodową praktykę i badania akademickie na najwyższym poziomie, ale można je także przenieść na inne role, które koncentrują się na gospodarce cyfrowej i gospodarce opartej na wiedzy, takie jak doradcy prawni / biznesowi lub badacze z organizacjami pozarządowymi lub prywatnymi firmami, lub niezależne doradztwo.

Zdarzenia i szanse na rynku pracy

Zgłaszaj się do naszej Kliniki Prawnej i ćwicz swoje umiejętności prawne w prawdziwym życiu. Współpracuj z lokalnymi prawnikami, udzielając porad pro bono osobom, które mają ograniczony dostęp do legalnych zasobów.

Dołącz do naszego programu mentorskiego: współpracuj z profesjonalistą z regionalnej kancelarii prawnej, aby uzyskać porady z pierwszej ręki.

Nasza służba zatrudnienia organizuje również wiele ukierunkowanych wydarzeń, takich jak targi kariery specjalnie dla studentów prawa.

Moduły i ocena

Moduły podstawowe

 • Prawo w kontekście globalnym
 • Cyfrowa ekonomia
 • Metody badań prawnych
 • Duży projekt badawczy (LLM)
 • Prawo własności intelektualnej i media społecznościowe

Opcjonalne moduły

 • Globalizacja i handel światowy
 • Prawo konkurencji w kontekście międzynarodowym
 • Ład korporacyjny
 • Międzynarodowe prawo handlowe

Oszacowanie

Będziesz pokazywał swoje postępy poprzez kombinację pisemnych esejów, zadań rozwiązywania problemów i prezentacji.

Wszyscy studenci biorą nasze podstawowe moduły, ale pamiętaj, że dostępność opcjonalnych modułów zależy od popytu.

Opłaty za kurs

 • Studenci z Wielkiej Brytanii i UE, 2019/20 (rocznie): 8500 £
 • Studenci zagraniczni od roku 2019/20 (rocznie): 13 100 £

Wymagania wstępne

 • Pierwszy stopień, z wyróżnieniem, w pokrewnym temacie i co najmniej końcowej klasyfikacji dolnej sekundy (2: 2) lub równoważnej.
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, będziesz musiał wykazać się certyfikowanym poziomem biegłości co najmniej IELTS 6.5 (poziom naukowy) lub równoważnym językiem angielskim, zgodnie z uznaniem w Anglia Ruskin University.
Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market f ... Czytaj więcej

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market for students who want to develop their careers and pursue further education abroad. Members of ANEX (Colombia), English UK and recognised by British Council in England Pokaż mniej
Hatfield , Meksyk , Bogota , Salford , Kąpiel , Cambridge , Londyn , Northampton + 7 Więcej Mniej