LLM Criminal Justice

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Oferując wyraźnie kontekstualne podejście do wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, kurs ten analizuje teoretyczne, porównawcze i międzynarodowe aspekty procesu karnego i systemu karnego.

Oprócz dostarczania istotnych informacji na temat prawa karnego i jego egzekwowania, umożliwia on zaangażowanie się w metodologiczne podstawy badań i stypendiów oraz docenienie ich konsekwencji dla polityki i praktyki karnej.

Nacisk kładziony jest na zrozumienie problemów, problemów, instytucji, procesów i kultur prawa karnego i polityki, w kontekście coraz większej globalizacji w zakresie przestępczości i egzekwowania prawa ponad granicami państw.

Nauczanie w sprawach karnych i stypendium w szkole opiera się na reputacji i osiągnięciach Sir Johna Smitha, jednego z największych prawników akademickich XX wieku. Pokolenia prawników w świecie common law zostały po raz pierwszy wprowadzone do tego tematu przez Smith and Hogan's Criminal Law .

Będziesz nauczany przez pracowników akademickich o wysokim poziomie wiedzy specjalistycznej w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, którzy wywarli znaczący wpływ na ten obszar. Mamy również długotrwałą grupę dyskusyjną na temat wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, która spotyka się co pół roku i daje możliwość uczestniczenia w rozmowach akademików i praktyków na temat ekscytujących i często kontrowersyjnych tematów.

Będziesz mieć również możliwość zaangażowania się w członków Centrum Badawczego Wymiaru Sprawiedliwości w sprawach karnych , które zachęca do współpracy między naukowcami i praktykami w terenie. Coroczny wykład Sir Johna Smitha na temat prawa karnego i prawa karnego jest dla ciebie okazją, by usłyszeć z pierwszej ręki od mówcy, który rozpoczął karierę w sądownictwie karnym.

Dowiedz się więcej.

Szczegóły kursu

Ukończysz minimum 90 kredytów specjalistycznych modułów opcjonalnych. Pozostałe 30 kredytów można wybrać z pełnego wyboru opcjonalnych modułów dostępnych w programie LLM. Podejmiesz także rozprawę o 60 kredytach.

Wytyczne i wsparcie dotyczące wyboru tematu rozprawy w sprawach karnych i projektowania projektu będą świadczone poprzez indywidualne warsztaty i wsparcie "jeden do jednego".

Nauczanie

Uczymy w małych grupach seminariów, gdzie to możliwe, umożliwiając zintegrowane, interaktywne doświadczenie edukacyjne. Zachęca się was i oczekujecie, że będziecie przygotowywać się do seminariów i uczestniczyć w nich, abyście mogli czerpać z nich jak największe korzyści.

Oszacowanie

Będziesz oceniany na podstawie egzaminu lub eseju lub kombinacji obu. Wszystkie oceny mają miejsce pod koniec wiosennego semestru.

Zajęcia praktyczne, wskazówki dotyczące technik egzaminacyjnych, warsztaty zarządzania czasem oraz indywidualne porady dotyczące umiejętności prawnych są oferowane przez cały rok akademicki, aby przygotować Cię do tych ocen.

Wymagania wstępne

2: 1 (lub międzynarodowy odpowiednik) z zakresu prawa, nauk humanistycznych lub społecznych

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 7.0 (nie mniej niż 7,0 na piśmie, 6,5 na czytanie i 6,0 na mówienie i słuchanie)

Kariera

Nasi absolwenci przenoszą się na szeroką skalę kariery . Wielu z nich przechodzi do zawodu prawnika lub wraca do swojej poprzedniej kariery prawniczej ze specjalistyczną wiedzą i lepszymi perspektywami. Inni z powodzeniem poszukują zatrudnienia w organizacjach międzynarodowych, a także międzynarodowych i lokalnych organizacjach pozarządowych. Ostatnie kierunki studiów to BAE Systems, Clifford Chance, London Stock Exchange i Simmons

Niektórzy absolwenci kontynuują karierę akademicką, przechodząc do naszego programu doktoranckiego . Ci studenci często decydują się pozostać na Uniwersytecie w Nottingham po ukończeniu doktoratu, a wielu pracowników akademickich staje się członkami personelu po ukończeniu studiów magisterskich / magisterskich i doktoranckich z nami.

Dzięki zaawansowanemu stopniowi prawnemu na Uniwersytecie w Nottingham będziesz dobrze przygotowany do realizacji swoich ambicji zawodowych i realizacji swoich celów.

Ostatnia aktualizacja Luty 2019

Informacje o uczelni

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, poli ... Czytaj więcej

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, politics and international relations, and sociology and social policy. Pokaż mniej